Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Gorzowie Wielkopolskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  W jaki sposób działa pompa ciepła?

  Pompy ciepła korzystają z odnawialnych źródeł energii. Pobierają one energię cieplną z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie poprzez czynnik roboczy i z niewielką pomocą energii elektrycznej kierują do instalacji zapewniających ogrzewanie w domach lub w firmach.

  Wśród dostępnych na rynku urządzeń wymienić można gruntowe, wodne i powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, które są aktualnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem. Nie wiesz, którą z nich wybrać? Powierz to zadanie naszym specjalistom!

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które zapewnia ogrzewanie budynków. Możliwe jest również wykorzystanie systemu do zapewniania przyjemnego chłodzenia w upalne dni lata. Pompa ciepła może zatem zastąpić działanie klimatyzacji. Służy także do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  pompy ciepła opinie Gorzów Wielkopolski
  pompy ciepła powietrzne Gorzów Wielkopolski

  Pompy ciepła – zalety instalacji

  Pompy ciepła to nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które są coraz częściej wybierane przez właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków mieszkalnych oraz o przeznaczeniu komercyjnym czy przemysłowym.

  Z pompą ciepła wiążą się przede wszystkim oszczędności. Zapewniają one redukcję wydatków na materiały grzewcze czy opłaty za gaz. Co więcej, inwestycja zwraca się niebywale szybko, a zyski z niej czerpać można nawet przez 50 lat!

  Ochrona środowiska naturalnego – to również zyskujemy dzięki inwestycji w pompy ciepła. Są to urządzenia nieemisyjne, nie zatruwające wody, powietrza ani gleby.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat pomp ciepła? A może chcesz poznać naszą ofertę na pompy ciepła Gorzów Wielkopolski? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  pompy ciepła powietrze woda Gorzów Wielkopolski

  Montaż pomp ciepła w Gorzowie Wielkopolskim

  Firma Hymon specjalizuje się w usługach z zakresu rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Oferujemy dobór, montaż oraz serwis systemów grzewczych bazujących na pompach ciepła dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

  Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od renomowanych producentów. Cechuje je wysoka jakość, efektywność oraz trwałość. Montaż w wykonaniu pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie i niezbędne kwalifikacje sprawia, że instalacje działają w bezawaryjny sposób przez długie lata.

  Usługi oferowane przez naszą firmę świadczymy z troską o najwyższą jakość, dobierając rozwiązania do uwarunkowań budowlanych i technicznych z miejsca inwestycji. Dbamy o zadowolenie naszych klientów – przekonaj się o tym, korzystając z naszej oferty.

  Wybierz najlepszą ofertę na pompy ciepła Gorzów Wielkopolski!

  Jesteśmy nastawieni na zadowolenie klientów, dlatego nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi – nie pomijamy żadnego etapu prac, wykonując je w staranny i sprawny sposób. Zapewniamy:

  • dobór urządzeń do potrzeb klienta oraz ulokowania instalacji,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis systemu grzewczego z pompą ciepła.

  Pompy ciepła to nie jedyne produkty znajdujące się w naszej ofercie – zajmujemy się również projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, które doskonale uzupełniają działanie pomp ciepła. Połączenie obu inwestycji zapewnia duże korzyści finansowe.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Gorzów Wielkopolski

   

  Pompy ciepła są aktualnie jednym z najbardziej energooszczędnych i ekologicznych systemów ogrzewania budynków. Zapewniają one znaczne oszczędności, a inwestycja zwraca się już po kilu latach. Dodatkowo, dzięki instalacji zyskuje się niezwykłą wygodę korzystania, gdyż jest to system niemal bezobsługowy.

  Chcesz zyskać pewność, że pompa ciepła będzie działać w niezawodny i wydajny sposób przez długie lata? Wykonanie inwestycji powierz w ręce profesjonalistów z firmy Hymon! Działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic – sprawdź naszą ofertę!