Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Gubinie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które opiera swoje działanie o ekologiczne zasoby. Pobiera ono energię cieplną z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie poprzez czynnik chłodniczy, przy niewielkim współudziale energii elektrycznej, przenosi do instalacji grzewczych.

  Ogrzewanie budynków to podstawowe zadanie pompy ciepła, jednakże można z niej również korzystać w upalne dni lata. Urządzenie to zapewnia bowiem możliwość chłodzenia pomieszczeń, działając niczym klimatyzacja. Służyć może także do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Ma wielofunkcyjne zastosowanie i z powodzeniem działać może przez cały rok!

  Wśród dostępnych na rynku produktów znajdują się różne rodzaje pomp ciepła. Wymienić można wodne, gruntowe oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej grupie znajduje się najchętniej wybierana pompa ciepła powietrze-woda, która może działać wydajnie nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, a jej montaż jest praktycznie bezinwazyjny.

  pompy ciepła powietrzne Gubin
  pompy ciepła powietrze woda Gubin

  Co można zyskać dzięki instalacji pompy ciepła?

  Inwestycja w pompę ciepła to przede wszystkim oszczędności, które wynikają z realnie obniżonych wydatków ponoszonych na ogrzewanie, w tym na zakup materiałów grzewczych, takich jak węgiel czy pellet oraz na opłaty licznikowe za gaz. Zyski można czerpać przez wiele lat, gdyż pompa ciepła jest urządzeniem niemal bezawaryjnym, szczególnie, jeśli jest odpowiednio serwisowana.

  Na pompę ciepła decydują się również osoby świadome konieczności podejmowania kroków w kierunku ekologicznych rozwiązań. Nie emituje ona szkodliwych substancji do atmosfery, co przekłada się na lepszą jakość powietrza, którym każdy z nas oddycha.

  Co jeszcze zyskujemy dzięki pompie ciepła? Wysoki komfort użytkowania! Przejście z systemów opartych na materiałach takich jak węgiel na pompę ciepła oznacza dla inwestora koniec prac związanych z czyszczeniem pieca czy uzupełnianiem paliwa. Wystarczy ustawienie na regulatorze odpowiedniej temperatury.

  Masz pytania dotyczące działania pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy odpowiedzi na każde z nich!

  pompy ciepła opinie Gubin

  Montaż pomp ciepła w Gubinie

  Nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą z zakresie doboru i montażu pomp ciepła. Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam uzyskać miano lidera, a także odpowiednio dostosować naszą ofertę do oczekiwań klientów.

  Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy są zaangażowani w swoją pracę i nieustannie rozwijają swoją wiedzę. W naszej ofercie znajdują się urządzenia najwyższej klasy, które wyróżnia odporność na eksploatację oraz wysoka wydajność. Jesteśmy pewni, że montowany przez nas system będzie działać niezawodnie przez długie lata.

  Decydując się na współpracę z firmą Hymon zyskujesz gwarancję doskonale wykonanej usługi. Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego projektu instalacji. Bierzemy pod uwagę ich potrzeby, jak i wymagania techniczne oraz uwarunkowania budowlane.

  Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie oszczędności na lata!

  Pompy ciepła Gubin – poznaj ofertę naszych usług!

  Korzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z gwarancją usługi wykonanej w kompleksowy sposób. Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, dobieramy urządzenia oraz przeprowadzamy montaż pomp ciepła. Oferujemy również serwis systemów w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Działamy na terenie całej Polski, w tym również w mieście Gubin. Zapraszamy do współpracy klientów prywatnych, jak i biznesowych!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Gubin

   

  Pompa ciepła zaliczana jest do innowacyjnych, ekologicznych i wydajnych systemów grzewczych. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje oszczędności, a jednocześnie chce dbać o środowisko naturalne. Jednocześnie pompa ciepła zapewnia użytkownikom niezwykłą wygodę korzystania, jest urządzeniem cichym, bezpiecznym, niemal bezobsługowym.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych usługą doboru i montażu pompy ciepła Gubin. Jesteśmy zespołem ekspertów od rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Oferujemy kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi w oparciu o urządzenia najwyższej klasy.