Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Inowrocławiu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – jak działa?

  Działanie instalacji bazującej na pompie ciepła opiera się o wykorzystanie różnicy temperatur pomiędzy dolnym źródłem energii a górnym. Dolne źródło znajduje się na zewnątrz budynku i to z niego energię cieplną pobiera instalacja. Może za nie służyć grunt, wody gruntowe lub powietrze atmosferyczne. Kolejnym etapem jest przekazanie ciepła, poprzez czynnik roboczy, z niewielkim współudziałem energii elektrycznej, do instalacji grzewczej wewnątrz budynku (czyli do np. ogrzewania podłogowego czy grzejników).

  W zależności od źródła ciepła, z którego korzysta urządzenie, możemy wyróżnić ich różne rodzaje. Do wyboru są gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda. Powierz nam wykonanie inwestycji w pompę ciepła, a wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

  pompy ciepła powietrzne Inowrocław
  pompy ciepła powietrze woda Inowrocław

  Ekologiczne i ekonomiczne profity z instalacji pompy ciepła

  Pompa ciepła jest urządzeniem uniwersalnym, które zapewnia zarówno ciepło, jak i możliwość obniżania temperatury w pomieszczeniach. Można z niej zatem korzystać zamiast klimatyzacji. Dodatkowo, pompa ciepła może służyć do podgrzewania wody użytkowej. To urządzenie o wielofunkcyjnym zastosowaniu.

  Montaż pomp ciepła możliwy jest zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych, przemysłowych, instytucjonalnych. Jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, dlatego nie trzeba specjalnych pomieszczeń do ich montażu.

  Ogromną zaletą pomp ciepła jest również łatwość ich obsługi – to urządzenia, przy których nie trzeba wykonywać żadnych prac, za wyjątkiem regularnego serwisu. Są urządzeniami bezpiecznymi, cichymi i energooszczędnymi.

  Mówiąc o pompach ciepła nie można również pominąć aspektu finansowego, który ma ogromne znaczenie przy podejmowaniu decyzji o inwestycji. Posiadanie pompy ciepła przekłada się na oszczędności, które powstają jako efekt znacznie niższych wydatków ponoszonych na ogrzewanie. To tani sposób na zapewnienie ciepła dla domu lub firmy.

  pompy ciepła opinie Inowrocław

  Montaż pomp ciepła w Inowrocławiu

  Firma Hymon to synonim jakości. Na rynku działamy od lat, dbając o to, aby nasze usługi realizowane były w sposób profesjonalny, sprawny, kompleksowy. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z zaangażowaniem, a rozwiązania dobieramy indywidualnie do potrzeb klientów i warunków, jakie zastajemy w miejscu inwestycji.

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia sprawdzonych firm. Montowane przez nas pompy ciepła cechuje trwałość, wydajność, energooszczędność. Ponadto, ich instalacją zajmują się profesjonaliści, którzy posiadają wiedzę, doświadczenie i odpowiednie przeszkolenie, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania usług.

  Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj naszą ofertę na pompy ciepła Inowrocław!

  Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dbamy o kompleksowe wykonanie usługi. Nasza oferta obejmuje zatem:

  • dobór urządzenia,
  • sprzedaż pomp ciepła oraz dostawę do klienta,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Zaufaj najlepszym specjalistom na rynku oferującym pompy ciepła Inowrocław – skorzystaj z usług naszej firmy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Inowrocław

   

  Nowoczesne technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii przynoszą nie tylko korzyści pod względem ekologicznym, lecz również są dla inwestorów źródłem zysku. Jednym z rozwiązań, które jest zarówno przyjazne dla środowiska naturalnego, jak i korzystne dla budżetu domowego bądź firmowego, jest pompa ciepła.

  Chcesz zmienić system ogrzewania w swoim budynku lub zamontować pompę ciepła w nowopowstałym domu? Skorzystaj z oferty lidera branży – firmy Hymon. Oferujemy profesjonalny dobór i montaż pomp ciepła korzystając z najwyższej klasy urządzeń renomowanych producentów. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!