Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Jarocinie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Na czym polega zasada działania pompy ciepła?

  Pompy ciepła są urządzeniami, których zasada działania opiera się o energię cieplną pozyskiwaną z otoczenia budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza. Urządzenie przekierowuje ją do instalacji grzewczych, takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Do pracy pompy ciepła potrzebna jest niewielka ilość energii elektrycznej. Większość energii urządzenie generuje samodzielnie, a prąd może zostać jej dostarczony z instalacji fotowoltaicznej. Połączenie obu systemów zapewnia najwyższe oszczędności i bezkosztowe ocieplanie budynku.

  Ogrzewanie domu lub firmy za pomocą pompy ciepła to tylko jeden ze sposobów wykorzystania tego urządzenia. Jej działanie zapewnia również podgrzewanie wody użytkowej, którą stosujemy do kąpieli czy w basenach przydomowych. Co więcej, oprócz podnoszenia temperatury w pomieszczeniach zimą, możemy również obniżać ją w upalne dni lata. System oparty na pompie ciepła może być wykorzystany jako klimatyzacja.

  Jakie rodzaje pomp ciepła są dostępne na rynku? Wyróżnić można powietrzne pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz gruntowe pompy ciepła. Rozwiązanie, które obecnie cieszy się największym zainteresowaniem, to pompy ciepła powietrze-woda, które ze względu na małą inwazyjność montażu oraz wysoką wydajność nawet w niskich temperaturach na zewnątrz, jest najkorzystniejszym dostępnym na rynku.

  pompy ciepła powietrzne Jarocin
  pompy ciepła opinie Jarocin

  Pompa ciepła – zalety inwestycji

  Pompy ciepła to doskonałe połączenie ekologii i oszczędności wynikających z redukcji kosztów ogrzewania pomieszczeń. Wykorzystują one darmową energię skumulowaną w gruncie, wodach gruntowych lub w powietrzu, co sprawia, że ogrzewanie staje się niemal bezpłatne. W zapomnienie idzie konieczność nabywania i uzupełniania materiałów grzewczych takich jak węgiel czy pellet, a także opłaty licznikowe za gaz.

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy nie tylko oszczędności, lecz działamy również proekologicznie. Pompy ciepła nie emitują szkodliwych substancji, nie zatruwają powietrza, nie wykazują negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Wygoda użytkowania to kolejny z profitów inwestycji w pompę ciepła. To urządzenie czyste, bezobsługowe, ciche. Łatwo je zamontować w praktycznie każdym miejscu – nie potrzebne jest w tym celu żadne specjalne pomieszczenie.

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat działania instalacji, korzyści, jakie zapewnia oraz szczegółów naszej oferty!

  pompy ciepła powietrze woda Jarocin

  Montaż pomp ciepła w Jarocinie

  Decydując się na współpracę ze specjalistami z firmy Hymon inwestorzy zyskują gwarancję profesjonalnej i sprawnej realizacji. Jesteśmy liderem branży, a za nami tysiące wykonanych zleceń, po których zawsze otrzymujemy pozytywne opinie.

  Oferujemy wyłącznie pompy ciepła o wysokiej sprawności, które mogą działać bezawaryjnie nawet przez kilkadziesiąt lat, zapewniając w tym czasie inwestorom zyski. Doborem i montażem instalacji zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, biorąc pod uwagę potrzeby klientów oraz warunki budowlane z miejsca inwestycji.

  Tanie ciepło dla Twojego domu lub firmy? Pompa ciepła! Skorzystaj z naszych usług i zredukuj koszty, jakie ponosisz na ogrzewanie!

  Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów w branży

  Oferta firmy Hymon obejmuje kompleksową realizację inwestycji w pompę ciepła. W ramach współpracy:

  • doradzamy najlepsze rozwiązania i dobieramy pompę ciepła,
  • dostarczamy urządzenia do klienta,
  • przeprowadzamy sprawny montaż pompy ciepła,
  • odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące działania instalacji,
  • świadczymy serwis – w trakcie trwania gwarancji oraz serwis pogwarancyjny.

  W naszej ofercie znajdują się również instalacje fotowoltaiczne, które stanowią doskonałe uzupełnienie działania pomp ciepła.

  Pompy ciepła Jarocin – zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Jarocinie i okolicach

   

  Pompy ciepła to ekologiczne systemy grzewcze, które przyczyniają się do ograniczenia zanieczyszczenia powietrza. Jednocześnie, zapewniają one oszczędności wynikające ze zmniejszonych wydatków na ogrzewanie domu bądź firmy, a także wysoką wygodę użytkowania.

  Firma Hymon to lider rynku odnawialnych źródeł energii. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe wykonanie doboru i montażu pompy ciepła. Jarocin to jedno z miast, na terenie którego działamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!