Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Kaliszu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – jak działa?

  Działanie pompy ciepła obiera się o naturalne zasoby pochodzące z otoczenia budynku. Pompa ciepła pobiera energię cieplną z gruntu, z wody lub z powietrza i przekazuje ją do instalacji grzewczych. Potrzebuje do tego jedynie niewielkiej ilości energii elektrycznej.

  Ze względu na różne źródła, z których czerpać mogą pompy ciepła, wyróżnia się gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej grupie urządzeń znajdują się aktualnie najpopularniejsze pompy ciepła powietrze-woda, które charakteryzuje niewielki rozmiar, łatwość montażu oraz wysoka wydajność nawet przy niskich temperaturach.

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które służyć może zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i chłodzenia powietrza. Latem daje możliwość regulacji temperatury na niższą, zaś zimą zapewnia ciepło. Jej działanie można również wykorzystać do zapewniania ciepłej wody użytkowej przeznaczonej do kąpieli czy do prania, a także do podgrzewania wody w basenach.

  pompy ciepła powietrze woda Kalisz
  pompy ciepła opinie Kalisz

  Zalety pompy ciepła

  Na inwestycję w pompę ciepła decyduje się coraz większe grono osób. Zapewnia ona bowiem całkowicie darmowe ciepło dla domu lub firmy, gdyż korzysta z naturalnych i bezpłatnych zasobów. W ten sposób przyczynia się do redukcji kosztów ponoszonych na ogrzewanie budynku oraz wody użytkowej, a tym samym do powstawania oszczędności.

  Zaliczana do ekologicznych systemów grzewczych pompa ciepła bazuje na odnawialnych i niewyczerpalnych zasobach energii. Właśnie dlatego rosnąca ilość inwestycji w to rozwiązanie przekłada się na realne korzyści dla środowiska naturalnego. Co więcej, podczas pracy urządzenia nie są emitowane szkodliwe, zatruwające powietrze substancje, przyczyniające się do powstawania efektu cieplarnianego oraz smogu.

  Korzystanie z pompy ciepła jest również bardzo komfortowe. W zapomnienie idzie konieczność nabywania i uzupełniania materiałów grzewczych, czyszczenia pieca, wszechobecnego popiołu czy brudu. Pompy ciepła są urządzeniami czystymi, cichymi i bezobsługowymi, a ich małe wymiary sprawiają, że można je zamontować niemal wszędzie – niepotrzebne jest do tego celu specjalne pomieszczenie.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz lub zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  pompy ciepła powietrzne Kalisz

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Kaliszu

  Hymon to jedna z wiodących firm na rynku rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Wieloletnie doświadczenie i tysiące wykonanych realizacji sprawiły, że doskonale wiemy, w jaki sposób wykonać instalację, aby zapewniała ona maksymalne korzyści inwestorom.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych, instytucjonalnych i biznesowych, dla których świadczmy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi. Najlepszej klasy produkty o wysokiej wydajności i odporności dobieramy do potrzeb inwestorów oraz uwarunkowań z miejsca inwestycji, a montażem zajmują się eksperci o odpowiednich kwalifikacjach, posiadający niezbędne uprawnienia, zaangażowani w wykonywaną pracę.

  Profesjonalizm, rzetelność i wysoka jakość obsługi – na to możesz liczyć współpracując z nami. Zapraszamy do kontaktu!

  Skorzystaj z naszej oferty!

  Pompy ciepła Kalisz to usługa, której szukasz? Chcesz, aby została ona wykonana w sposób całościowy i profesjonalny? Wybierając współpracę z nami zyskujesz kompleksową realizację inwestycji. Co zapewniamy?

  • Doradzamy dobór najlepszych rozwiązań,
  • dostarczamy urządzenia do klientów,
  • wykonujemy montaż pompy ciepła,
  • świadczymy serwis instalacji.

  Doskonałym dopełnieniem działania pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna, która zapewnia darmowy prąd. Jeśli szukasz dostawcy obu usług, możesz powierzyć to zadanie specjalistom z firmy Hymon!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Kaliszu i okolicach

   

  Pompy ciepła to nowoczesne, energooszczędne, wydajne i ekologiczne systemy grzewcze, które są coraz częściej montowane nie tylko w domach jednorodzinnych czy budynkach mieszkalnych, lecz również w obiektach przemysłowych, firmach czy instytucjach.

  Jeśli rozważasz montaż pompy ciepła Kalisz, skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów na rynku – firmy Hymon. To gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi oraz najlepszej jakości urządzeń przekładających się na wysoką wydajność systemu grzewczego.