Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Kielcach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – jak działają?

  Pompa ciepła jest urządzeniem korzystających z odnawialnych źródeł energii. Czerpie ona energię z dolnego źródła ciepła znajdującego się na zewnątrz budynku: z gruntu, z wody lub z powietrza i przekazuje do instalacji grzewczej.

  Rodzaje pomp ciepła różnią się od siebie źródłem energii, z którego korzystają. Wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wśród tych ostatnich znajdują się najwydajniejsze i najłatwiejsze w montażu pompy ciepła powietrze-woda.

  Warto wiedzieć, że pompa ciepła służyć może nie tylko do ogrzania domu czy firmy. Podgrzewa ona również ciepłą wodę użytkową. Co więcej, może także działać zamiast klimatyzacji, zapewniając przyjemne chłodzenie pomieszczeń.

  Do prawidłowego funkcjonowania pompy ciepła potrzebna jest niewielka ilość energii elektrycznej. Aby zagwarantować sobie maksymalne zyski i ograniczyć wydatki na ogrzewanie domu do zera, warto skorzystać z fotowoltaiki, zapewniającej inwestorom darmowy prąd.

  pompy ciepła opinie Kielce
  pompy ciepła powietrzne Kielce

  Pompa ciepła – zalety inwestycji

  Pompa ciepła jest ekologiczną metodą ogrzewania domu. Wykorzystuje ona odnawialne źródła energii, które są niewyczerpalne, a zatem nie działa na szkodę środowiska naturalnego. Jest przy tym urządzeniem nieemisyjnym – podczas pracy nie wydziela szkodliwych substancji, które zanieczyszczają powietrze.

  Na inwestycję w pompy ciepła decydują się głównie inwestorzy, którym zależy na uzyskaniu oszczędności. Działanie urządzenia w realny sposób zmniejsza koszty ponoszone na ogrzewanie domu czy materiały grzewcze. Rentowność inwestycji zwiększa się również wraz z wzrostem cen paliw opałowych, od których inwestujący w pompę ciepła są całkowicie niezależni.

  Korzyści finansowe oraz proekologiczne to nie jedyne zalety pomp ciepła. Dzięki niej zyskujesz również wygodę korzystania z systemu grzewczego. Z łatwością, za pomocą regulatora ustawisz na nim odpowiednią temperaturę, a wszelkie prace związane z uzupełnianiem węgla czy innych materiałów opałowych oraz czyszczeniem instalacji pójdą w zapomnienie!

  Komfort cieplny dla Twojego domu – zyskaj go dzięki pompie ciepła!

  pompy ciepła powietrze woda Kielce

  Dobór i montaż pomp ciepła w Kielcach

  Dobór i montaż pompy ciepła to zadanie dla ekspertów, właśnie dlatego warto postawić na współpracę z firmą Hymon. Nasz zespół tworzony jest przez najlepszych i doświadczonych specjalistów, a oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką jakością, bezawaryjnością oraz wydajnością.

  Jeśli inwestując w montaż pompy ciepła w Kielcach chcesz również zamontować instalację fotowoltaiczną, możesz liczyć na nasze profesjonalne usługi również w tym zakresie.

  Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę naszej firmy na pompy ciepła Kielce!

  Firma Hymon dostarcza wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które realizujemy w kompleksowy sposób. Oferujemy profesjonalne doradztwo, dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb klientów, montaż pomp ciepła oraz serwis instalacji. Każde zlecenie wykonujemy z należytą dbałością o wydajną i bezawaryjną pracę systemów.

  Działamy na terenie całej Polski, w tym również w województwie świętokrzyskim. Oferujemy montaż pomp ciepła w mieście Kielce i okolicy, a także w miastach takich jak Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Kazimierza Wielka czy Jędrzejów.

  Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w zakresie pompy ciepła Kielce – zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Kielcach i okolicach

   

  Czy wiesz, że możesz zapewnić bezpłatne ogrzewanie swojego domu i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej? Wystarczy, że podejmiesz decyzję o inwestycji w pompy ciepła, aby zredukować koszty i zyskać realne oszczędności!

  Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się doborem i montażem pompy ciepła w Kielcach, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Jesteśmy liderem rynku oferującym sprawdzone i indywidualnie dobrane rozwiązania dla klientów prywatnych oraz biznesowych. Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła Kielce!