Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Koninie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – jak działa?

  Pompa ciepła to urządzenie wykorzystujące energię cieplną pochodzącą z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza do zapewniania ogrzewania budynków. Procesy zachodzące w pompie ciepła opierają się na parowaniu, sprężaniu, skraplaniu i rozprężaniu, a ciepło pozyskiwane dzięki pompie trafia do instalacji grzewczych takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Ciepło wytwarzane przez pompę służyć może do ogrzewania, lecz również działać zamiast klimatyzacji w celu obniżania temperatury w pomieszczeniach. Co więcej, pompa ciepła przydatna jest do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenie to doskonale współgra z ogrzewaniem podłogowym.

  Korzystanie z różnych źródeł energii sprawia, że wyróżnić można różne rodzaje pomp ciepła. Dostępne są gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najpopularniejszym rozwiązaniem są aktualnie pompy ciepła powietrze-woda, które często rekomendujemy naszym klientom.

  pompy ciepła powietrzne Konin
  pompy ciepła powietrze woda Konin

  Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

  Pompa ciepła zaliczana jest do ekologicznych systemów grzewczych. Wykorzystuje ona odnawialne źródła energii, a przy tym nie przyczynia się do powstawania smogu czy efektu cieplarnianego, gdyż nie emituje szkodliwych substancji. Takie rozwiązania to przyszłość naszej planety!

  Pompy ciepła do działania wykorzystują bezpłatną energię z naturalnych zasobów, a tym samym realnie obniżają koszty ogrzewania domu, budynku mieszkalnego, komercyjnego czy przemysłowego. Generują oszczędności przez bardzo długi czas, ponieważ żywotność pompy ciepła może wynieść nawet kilkadziesiąt lat.

  System grzewczy oparty o pompę ciepła zapewnia wysoki komfort użytkowania. Jest to urządzenie bezobsługowe – z łatwością zapomnisz o konieczności uzupełniania materiałów opałowych, kupowania węgla czy pelletu, wynoszenia popiołu czy konieczności czyszczenia pieca. To również instalacja działająca w sposób cichy i gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Zainteresowałeś się pompą ciepła, lecz potrzebujesz więcej informacji na temat jej działania? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Konin

  Montaż pomp ciepła w Koninie

  Firma Hymon jest liderem na polskim rynku w zakresie rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności i doboru najlepszych rozwiązań.

  Stawiamy na wysoką jakość naszych usług, dlatego bazujemy na urządzeniach najlepszej klasy, które wyróżniają się trwałością na eksploatację oraz wysoką wydajnością. Montażem pompy ciepła zajmują się specjaliści z niezbędnymi uprawnieniami, wiedzą i doświadczeniem, którzy doskonale wiedzą, jak sprawić, aby system działał niezawodnie i z pełną efektywnością przez długi czas.

  Obszar działania naszej firmy obejmuje całą Polskę. Zespoły profesjonalnych monterów dojadą w każde, wybrane przez naszych klientów miejsce. Realizujemy usługi na rzecz klientów prywatnych, jak i biznesowych – nie ma zlecenia, którego nie wykonamy.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Sprawdź naszą ofertę – pompy ciepła Konin!

  Oferujemy szeroki zakres usług związanych z pompami ciepła – nasze usługi staramy się realizować w pełni kompleksowy sposób. W ramach współpracy zapewniamy naszym klientom:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń do ich potrzeb i warunków zastanych w miejscu inwestycji,
  • dostarczenie urządzeń do klientów,
  • montaż pomp ciepła,
  • serwis pomp ciepła w czasie trwania gwarancji oraz w okresie pogwarancyjnym.

  W celu uzyskania maksymalnych korzyści z pompy ciepła, warto połączyć jej działanie z instalacją fotowoltaiczną. Fotowoltaika w parze z systemem grzewczym bazującym na pompie ciepła daje najlepsze efekty pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym.

  Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Konin i czerp zyski z energii pochodzącej z natury!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Koninie i okolicach

   

  Pompa ciepła to nowoczesny, bezobsługowy, wydajny, ekologiczny i energooszczędny system ogrzewania, którego popularność z roku na rok rośnie. Dzięki niemu inwestorzy zyskują nie tylko ogrzewanie swojego budynku, lecz również znaczne oszczędności.

  Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która wykona dobór i montaż pompy ciepła w Twoim domu lub firmie na terenie Konina lub w okolicy, nasza oferta może Cię zainteresować! Oferujemy w pełni profesjonalne usługi w oparciu o urządzenia najwyższej klasy renomowanych producentów. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!