Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Koszalinie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – na czym opiera swoje działanie?

  Pompy ciepła to urządzenia, które czerpią energię cieplną z naturalnych źródeł znajdujących się na zewnątrz budynku. Za dolne źródło ciepła może służyć ziemia, woda lub powietrze. Przy współudziale energii elektrycznej przekazują ją do górnego źródła, czyli do instalacji grzewczej.

  Wykorzystanie pompy ciepła jest dość uniwersalne. To skuteczny sposób na ogrzewanie domu, chłodzenie powietrza (niepotrzebna będzie klimatyzacja – pompa ciepła zapewni przyjemny chłód w pomieszczeniach w upalne dni lata) oraz ogrzewanie ciepłej wody użytkowej.

  Ze względu na zasób, z którego korzysta pompa ciepła, wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najchętniej stosowanym rozwiązaniem jest pompa ciepła powietrze-woda, która działa wydajnie nawet w niskich temperaturach.

  pompy ciepła powietrze woda Koszalin
  pompy ciepła opinie Koszalin

  Zalety pompy ciepła – poznaj je wszystkie

  Pompa ciepła to instalacja, która działa w oparciu o darmowe źródła energii, dlatego zapewnia duże oszczędności na ogrzewaniu. Środki finansowe zaoszczędzone w wyniku działania pompy ciepła pozostają w budżecie inwestora. Co więcej, zyski z inwestycji można czerpać przez bardzo długi czas, gdyż pompy ciepła to urządzenia działające praktycznie bezawaryjnie nawet przez 50 lat.

  Możliwości wykorzystania pompy ciepła są szerokie. Oprócz ogrzewania domu, zapewniają one ciepłą wodę użytkową i mogą służyć zamiast klimatyzacji, obniżając temperaturę w pomieszczeniach podczas upalnego lata.

  Z pompą ciepła wiąże się również komfort jej użytkowania – nie ma konieczności nabywania materiałów opałowych w celu zapewnienia jej pracy, specjalnego czyszczenia czy pamiętania o uruchomieniu. Należy dbać jedynie o regularny serwis systemu – w ten sposób przedłużymy żywotność pompy ciepła.

  Oprócz oszczędności, wielofunkcyjności oraz komfortu korzystania, pompa ciepła to również ekologia. Nie emituje ona szkodliwych substancji, w odróżnieniu od systemów grzewczych wykorzystujących paliwo opałowe, a także czerpie z odnawialnych i niewyczerpalnych zasobów środowiska.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat pomp ciepła? Zapraszamy do kontaktu!

  pompy ciepła powietrzne Koszalin

  Montaż pomp ciepła w Koszalinie – wybierz najlepszych specjalistów na rynku

  Hymon to firma tworzona przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie odnawialnych źródeł energii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, będących właścicielami domów jednorodzinnych lub innych budynków o przeznaczeniu mieszkalnym, jak i firm oraz do każdego, kto myśli nad modernizacją systemu grzewczego.

  Każdemu klientowi oferujemy najlepsze rozwiązanie dobrane indywidualnie do jego potrzeb. Zajmujemy się doradztwem, doborem, jak i montażem oraz serwisem systemów. Współpraca z nami to gwarancja, że pompa ciepła będzie działać wydajnie i bezawaryjnie przez długie lata.

  Stawiamy na jakość naszych usług oraz oferowanych przez nasz systemów, dlatego instalacje wykonywane są z dbałością i starannością, a produkty, które wykorzystujemy do realizacji zlecenia to urządzenia najwyższej jakości.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych doborem i montażem pompy ciepła Koszalin!

  Kompleksowa realizacja inwestycji – poznaj naszą ofertę!

  Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług z zakresu odnawialnych źródeł energii. Inwestycje realizujemy od A do Z – możesz liczyć na nasze doradztwo, jak i profesjonalny montaż oraz serwis pomp ciepła. Od naszych specjalistów będziesz miał możliwość uzyskania informacji na temat działania pompy ciepła – odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

  Tanie ciepło oraz ciepła woda użytkowa dla Twojego domu lub firmy – to wszystko dzięki instalacji pompy ciepła. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki inwestycji w odnawialne źródła energii, w tym w pompy ciepła. Koszalin – zapraszamy mieszkańców tej miejscowości do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Koszalinie i okolicach

   

  Skuteczny sposób na zapewnienie taniego i ekologicznego ogrzewania domu oraz wody użytkowej? Pompy ciepła! To rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje na popularności zarówno wśród właścicieli domów jednorodzinnych, jak i innych budynków o przeznaczeniu mieszkalnym, komercyjnym czy przemysłowym.

  Poszukujesz ekspertów posiadających duże doświadczenie w zakresie pomp ciepła, wykonujących usługi w profesjonalny sposób? Najlepszych znajdziesz w naszej firmie Hymon. Poznaj naszą ofertę na pompy ciepła Koszalin i przekonaj się, że współpraca z nami to najlepsza decyzja!