Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Lesznie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działają pompy ciepła?

  Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera energię cieplną z otoczenia do zapewnienia ciepła w budynku. Korzysta z naturalnych i odnawialnych zasobów, a do swojej pracy wykorzystuje jedynie energię elektryczną w niewielkiej ilości.

  Na rynku dostępne są różne urządzeni. Różnią się one przede wszystkim źródłem ciepła, z którego korzystają. Wymienić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wśród powietrznych pomp ciepła znajdują się pompy ciepła powietrze-woda, które posiadają niewielkie rozmiary, są łatwe w montażu, a ich wydajność, nawet w niskich temperaturach, jest naprawdę wysoka.

  Podejmujące decyzję o inwestycji w pompę ciepła, warto wiedzieć do czego można ją wykorzystać. Zapewnia ona ogrzewanie budynku, lecz również może służyć jako klimatyzacja, obniżając temperaturę w pomieszczeniach oraz podgrzewać wodę użytkową, z której korzystamy podczas kąpieli czy w basenach.

  Doskonałym uzupełnieniem działania systemu grzewczego jest instalacja fotowoltaiczna, która jest gwarancją darmowego prądu niezbędnego do prawidłowego działania pompy ciepła. Oba te rozwiązania są opłacalne ekonomicznie i ekologicznie, a ich wykonanie możesz powierzyć w ręce specjalistów z naszej firmy.

  pompy ciepła opinie Leszno
  pompy ciepła powietrze woda Leszno

  Pompa ciepła – zalety inwestycji

  Pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystuje bezpłatne zasoby do produkcji ciepła przeznaczonego do ogrzewania pomieszczeń lub wody użytkowej. Przyczynia się to do znacznego obniżenia kosztów ponoszonych na ten cel przez inwestora oraz niezależności od dostaw materiałów opałowych i podwyżek ich cen. To realne zyski przez długie lata!

  Środowisko naturalne jest coraz bardziej zanieczyszczone, dlatego proekologiczne rozwiązania są coraz bardziej w cenie. Zaliczają się do nich właśnie pompy ciepła, które, w odróżnieniu od systemów grzewczych bazujących na paliwach kopalnych, są nieemisyjne – nie zatruwają powietrza szkodliwymi gazami cieplarnianymi.

  Pompa ciepła zapewnia także użytkownikom wysoki komfort korzystania. Są to urządzenia niemal bezobsługowe, w których jedyną czynnością, jaką należy wykonać, jest regulacja wysokości temperatury. Są to systemy ciche, czyste, bezawaryjne, bezpieczne, a do tego posiadają niewielkie wymiary, zatem łatwo je zamontować praktycznie w każdym miejscu.

  Chcesz znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu lub firmy? Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa specjalistów z firmy Hymon!

  pompy ciepła powietrzne Leszno

  Montaż pomp ciepła w Lesznie

  Firma Hymon działa na rynku odnawialnych źródeł energii od lat. Nasze usługi z zakresu pomp ciepła oraz fotowoltaiki świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dobierając najkorzystniejsze dla nich rozwiązania.

  W naszej ofercie znajdują się niezawodne i wydajne urządzenia pochodzące od renomowanych producentów. Cechuje je wysoka efektywność działania i trwałość – odpowiedni serwis zapewni ich bezawaryjną pracę nawet przez kilkadziesiąt lat.

  Posiadamy własne ekipy monterskie w całej Polsce, w tym także w mieście Leszno i okolicy. Każdorazowo przyjeżdżamy do klienta oferując doradztwo w zakresie wyboru urządzenia i miejsca instalacji, biorąc pod uwagę wymagania techniczne oraz potrzeby inwestora.

  Działamy w pełni profesjonalny i sprawny sposób, starając się zaproponować naszym klientom w miarę możliwości szybkie terminy realizacji – wiemy, że obecnie każdemu z nas zależy na czasie. Dbamy o to, aby usługi wykonane zostały na najwyższym poziomie.

  Pompy ciepła Leszno – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Poznaj pełną ofertę naszej firmy!

  Oferta naszej firmy na pompy ciepła Leszno obejmuje:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń,
  • dostarczenie pompy ciepła w wybrane miejsce,
  • montaż pompy ciepła,
  • gwarancyjny i pogwarancyjny serwis pompy ciepła.

  Oprócz pomp ciepła oferujemy również instalacje fotowoltaiczne, które w połączeniu przynoszą najlepsze efekty, zarówno pod względem finansowym, jak i ochrony środowiska naturalnego.

  Poznaj szczegółową wycenę kontaktując się z nami – wypełnij formularz lub zadzwoń!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Lesznie i okolicach

   

  Pompa ciepła to rozwiązanie, które zapewnia ogrzewanie domu lub firmy oraz podgrzewanie wody użytkowej w oparciu o naturalne i odnawialne zasoby energii. Oprócz korzyści pod względem ekologicznym, zmniejszenia emisji dwutlenku węgla oraz innych toksycznych substancji do atmosfery, przyczynia się ona również do powstawania realnych oszczędności dla inwestorów.

  Na terenie Leszna i w okolicy działa zespół specjalistów od pomp ciepła z firmy Hymon. W ramach naszej oferty świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi doboru i montażu systemów grzewczych w oparciu o najwyższej klasy urządzenia. Zapraszamy do współpracy!