Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Lublinie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Zasada działania pompy ciepła opiera się o wykorzystanie naturalnych zasobów. Pompa ciepła pobiera energię cieplną z otoczenia budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza, a wytworzone ciepło oddaje do instalacji grzewczych. Jest ono następnie wykorzystywane do zapewniania ogrzewania w pomieszczeniach.

  Zapewnienie ogrzewania to tylko jedna z funkcji pomp ciepła. Działanie instalacji można również wykorzystać do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Umożliwia ono także chłodzenie pomieszczeń, zastępując pracę klimatyzacji. Jak zatem widać z pompy ciepła korzystać można przez cały rok!

  Pompy ciepła powinny być dobrane do miejsca, w którym ma być zamontowana instalacja. Urządzenia oferowane przez rynek dzielą się na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań są pompy ciepła powietrze-woda, które pracują wydajnie, a przy tym posiadają niewielkie wymiary i są niemal nieinwazyjne w montażu.

  pompy ciepła powietrze woda Lublin

  Pompy ciepła – jakie są ich zalety?

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii jest proekologicznym rozwiązaniem, które przekłada się na korzyści dla środowiska naturalnego. Dodatkowo, pompy ciepła podczas swojej pracy nie emitują szkodliwych substancji, które zanieczyszczają powietrze.

  System oparty na pompie ciepła działa bezobługowo, co przekłada się na wygodę dla jego użytkowników. Jego działanie nie powoduje zakłócenia spokoju domowników, gdyż działa w sposób cichy. Jego rozmiary pozwalają również na montaż praktycznie wszędzie – nie są potrzebne do tego specjalne pomieszczenia w rodzaju kotłowni.

  Inwestycja w pompy ciepła to jednak przede wszystkim zyski – i tego oczekuje większość osób i przedstawicieli firm decydujących się na tego rodzaju system grzewczy. Zapewnia on oszczędności, które wynikają z realnie niższych kosztów ponoszonych na ogrzewanie. Jest również gwarancją niezależności od rosnących cen paliw opałowych. I to przez długi okres czasu, bowiem pompy ciepła znane są ze swojej wieloletniej żywotności.

  pompy ciepła opinie Lublin

  Montaż pomp ciepła w Lublinie

  Nasz firma specjalizuje się w rozwiązaniach bazujących na odnawialnych źródłach energii. W naszej ofercie znajdują się zarówno pompy ciepła, jak i panele fotowoltaiczne.

  Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która działa również na terenie Lublina i okolic. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz tysiące zrealizowanych zleceń pozwoliły nam uzyskać miano lidera branży. Podejmujemy się współpracy z klientami prywatnymi, jak i biznesowymi, każdorazowo dokładając starań, aby inwestycję wykonać w sposób zapewniający maksymalne korzyści inwestorom.

  Do każdego zadania podchodzimy w indywidualny sposób, biorąc pod uwagę oczekiwania naszych klientów oraz uwarunkowania budowlane z miejsca inwestycji. Wykorzystujemy wyłącznie urządzenia najwyższej klasy renomowanych producentów, które są energooszczędne, bezpieczne, wydajne i bezawaryjne.

  Poznaj naszą pełną ofertę na pompy ciepła Lublin – skontaktuj się z nami!

  Kompleksowa obsługa inwestycji w pompy ciepła Lublin

  Jesteśmy rzetelną i dbającą o potrzeby klientów firmą, dlatego nasze usługi świadczymy w profesjonalny i kompleksowy sposób. Nasza oferta obejmuje fachowe doradztwo w zakresie doboru urządzeń – nasi pracownicy pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, zapewniające maksymalne zyski dla inwestorów. Zajmujemy się również montażem instalacji oraz serwisem pomp ciepła.

  Pompy ciepła to jedna z dziedzin, którą się zajmujemy. Kolejną z nich jest fotowoltaika. Warto wiedzieć, że instalacje fotowoltaiczne doskonale współgrają z wymagającymi do swojego działania energii elektrycznej pompami ciepła. Połączenie obu systemów zapewnia korzyści dla środowiska naturalnego oraz dla finansów inwestora.

  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy wysoką jakość i wieloletnią niezawodność montowanych przez nas systemów!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Lublin

   

  Pompy ciepła to ekologiczne systemy grzewcze korzystające z odnawialnych źródeł energii. Na ich posiadanie decyduje się coraz więcej osób świadomych konieczności podejmowania kroków w stronę ochrony środowiska naturalnego, jak i inwestorów poszukujących oszczędności. Pompa ciepła znacząco obniża koszty ponoszone na ogrzewanie budynku. Zdecyduj się i Ty na inwestycję w montaż nowoczesnej i wydajnej pompy ciepła.

  Lublin jest miastem, na obszarze którego działa zespół najlepszych specjalistów od instalacji pomp ciepła – firma Hymon. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła dobierając rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów oraz realizując je na najwyższym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!