Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Nowym Sączu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – jak działa?

  Pompa ciepła to urządzenie, które do działania wykorzystują energię cieplną pochodzącą z otoczenia. Czerpie ona ciepło ze źródeł znajdujących się na zewnątrz budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza i zaopatruje w nie instalacje grzewcze. W ten sposób zapewnia ogrzewanie budynku.

  Oprócz ogrzewania domów lub innych budynków pompy ciepła zapewniają również możliwość chłodzenia pomieszczeń, działając zamiast klimatyzacji. Co więcej, instalacja odpowiada za podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, niezbędnej każdemu z nas na co dzień.

  Istnieją różne rodzaje pomp ciepła, które różnią się źródłem ciepła, z którego czerpią. Wyróżnić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wśród powietrznych pomp ciepła największym zainteresowaniem cieszą pompy ciepła powietrze-woda, które cechuje niska inwazyjność montażu oraz wysoka wydajność.

  pompy ciepła powietrzne Nowy Sącz
  pompy ciepła opinie Nowy Sącz

  Instalacja pompy ciepła – zalety rozwiązania

  Pompy ciepła oznaczają szereg korzyści dla inwestorów. To przede wszystkim rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym – w realnym stopniu zmniejszają się koszty ogrzewania domu lub firmy.

  Zaletą wymiany przestarzałego systemu grzewczego na pompę ciepła jest również większa wygoda korzystania z urządzenia. Są to systemy niemalże bezobsługowe, zatem w niepamięć idą wszelkie prace związane z czyszczeniem pieca czy uzupełnianiem paliw opałowych. System działa w cichy sposób i jest całkowicie bezpieczny. Zajmuje również niewiele miejsca.

  Pompa ciepła to także ochrona środowiska naturalnego. Czyste powietrze to cel, o którego zrealizowaniu marzy chyba każdy z nas, szczególnie w dobie zjawisk takich jak smog czy efekt cieplarniany. Podczas swojego działania pompa ciepła nie emituje szkodliwych substancji, które przyczyniają się do powstawania i pogłębiania tych zjawisk. Wręcz przeciwnie – rosnąca ilość pomp ciepła przekłada się na redukcję emisji dwutlenku węgla i innych gazów do atmosfery.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci niezbędnych informacji!

  pompy ciepła powietrze woda Nowy Sącz

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Nowym Sączu

  Nasza firma zajmuje się realizacją inwestycji w rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Oferujemy możliwość doboru, montażu oraz serwisu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych w wykonaniu doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

  Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku. Wyróżnia nas profesjonalizm, indywidualne podejście do klientów, nastawienie na zapewnienie wysokiej wydajności systemów grzewczych, wysoka jakość wykonania usługi. Obszar działania naszej firmy obejmuje cały kraj – jesteśmy również dostępni na terenie Małopolski, w tym w Nowym Sączu i okolicy. Z naszej oferty skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi.

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie pompy ciepła najlepszych producentów, które działają niezawodnie i bezawaryjnie przez długie lata. To pewność, że inwestycja będzie rentowna.

  Pompy ciepła Nowy Sącz – to zadanie dla ekspertów z firmy Hymon. Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła Nowy Sącz – poznaj szczegóły naszej oferty!

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonanie usługi. Zajmujemy się zarówno profesjonalnym doradztwem i doborem urządzeń, oferując sprzedaż urządzeń, jak i montażem instalacji oraz serwisem systemów.

  Każdorazowo dobieramy rozwiązanie do potrzeb naszych klientów, biorąc również pod uwagę ulokowanie inwestycji. Możemy również zaproponować wykonanie projektu oraz zamontowanie instalacji fotowoltaicznej, zapewniającej darmowy prąd potrzebny do działania pompy ciepła.

  Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj realne oszczędności dzięki innowacyjnym systemom grzewczym!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Nowym Sączu i okolicach

   

  Pompy ciepła to systemy grzewcze coraz częściej montowane w nowopowstałych, jak i modernizowanych budynkach: domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, firmach, instytucjach czy obiektach przemysłowych. Nic w tym dziwnego, gdyż pompy ciepła to innowacyjne rozwiązania zapewniające wysoki komfort użytkowania i oszczędności finansowe, a przy tym nieszkodzące środowisku naturalnemu.

  Firma Hymon oferuje kompleksowe usługi z zakresu realizacji inwestycji w pompę ciepła. Nasze zespoły działają w całej Polsce, w tym na terenie Nowego Sącza i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!