Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Opolu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – sposób działania

  Pompy ciepła posiadają szerokie zastosowanie. Służą do ogrzewania zarówno budynków mieszkalnych, jak i tych o przeznaczeniu biznesowym. Jednocześnie można stosować je zamiast klimatyzacji, gdyż mogą obniżać temperaturę wewnątrz pomieszczeń. Urządzenia te znajdują również zastosowanie w podgrzewaniu wody użytkowej, w tym wody do basenów.

  W jaki sposób działają pompy ciepła? Pobierają one energię cieplną ze źródeł znajdujących się na zewnątrz budynku: z powietrza, gruntu lub z wody i kierują ją do instalacji grzewczych. Do swojej pracy potrzebują niewielkiej ilości energii elektrycznej, która stanowi jedyny koszt działania instalacji. Właśnie dlatego najkorzystniejszym rozwiązaniem jest połączenie pompy ciepła oraz fotowoltaiki.

  Na rynku dostępne są różnego typu urządzenia, które podzielić można ze względu na źródło energii, z którego korzystają. Wyróżnia się gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym najczęściej wykorzystywane rozwiązanie, jakim są pompy ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła opinie Opole
  pompy ciepła powietrze woda Opole

  Jakie są zyski z inwestycji w pompy ciepła?

  Pompa ciepła to urządzenie, które bazuje na odnawialnych źródłach energii, co sprawia, że sprzyja ono środowisku naturalnemu. W odróżnieniu od systemów grzewczych opartych na paliwach kopalnych pompy ciepła nie emitują również spalin, które zanieczyszczają powietrze i przyczyniają się do powstawania smogu oraz efektu cieplarnianego.

  Na inwestycję w pompę ciepła warto się zdecydować ze względu na jej rentowność. Brak konieczności nabywania materiałów opałowych oraz korzystanie z bezpłatnego źródła energii cieplnej sprawiają, że w budżecie inwestora pozostają realne oszczędności.

  Komfort użytkowania to kolejna z zalet pompy ciepła. Wystarczy zadbać o coroczną konserwację urządzenia, bez konieczności ich codziennego czyszczenia, uzupełniania w materiały grzewcze czy innych prac. Są to systemy bezobsługowe, bezawaryjne i bezpieczne. Dodatkowo, zajmują niewiele miejsca, dlatego można je zamontować praktycznie wszędzie!

  Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń – profesjonaliści z naszej firmy rozwieją Twoje wątpliwości i przedstawią naszą ofertę.

  pompy ciepła powietrzne Opole

  Montaż pomp ciepła w Opolu – wybierz najlepszych ekspertów

  Firma Hymon działa na rynku od 2011 roku, oferując sprawdzone rozwiązania dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Specjalizujemy się w pompach ciepła oraz instalacjach fotowoltaicznych.

  Nasze usługi świadczymy z najwyższą dbałością o zadowolenie klientów i wydajną pracę montowanych przez nas systemów. Chcemy, aby przynosiły one maksymalne zyski inwestorom, dlatego stawiamy na indywidualny projekt instalacji w oparciu o potrzeby i warunki, jakie zastać można w miejscu inwestycji.

  Posiadane przez nas w ofercie pompy ciepła to jedna z najlepszych urządzeń na rynku. Są całkowicie bezpieczne, energooszczędne, wydajne i odporne na eksploatację. Ich regularny serwis z całą pewnością przyniesie efekty w postaci wieloletniego czerpania korzyści finansowych z inwestycji.

  Pompy ciepła Opole – sprawdź, co możemy Ci zaproponować – skontaktuj się z nami!

  Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła Opole!

  Oferta naszej firmy obejmuje realizację zlecenia w kompleksowy sposób. W ramach współpracy z nami możesz liczyć na:

  • dobór urządzeń – pomożemy Ci wybrać rozwiązanie zapewniające ciepło dla Twojego domu lub firmy biorąc pod uwagę Twoje potrzeby oraz uwarunkowania miejsca inwestycji,
  • montaż pompy ciepła – w pełni profesjonalny i sprawny przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą,
  • serwis pomp ciepła – zarówno gwarancyjny, jak i po okresie gwarancji.

  Pompa ciepła opolskie – zaufaj specjalistom z firmy Hymon!

  Pompy ciepła cena

   

  Pompy ciepła w Opolu i okolicach

   

  Nowoczesne technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii korzystnie wpływają na środowisko naturalne. Do proekologicznych rozwiązań zaliczają się również pompy ciepła. Inwestycja w pompy ciepła to jednak nie tylko czystsze powietrze i troska o naturę, lecz również oszczędności, które inwestor czerpie przez lata.
  Poszukując firmy, która podejmie się doboru i montażu pomp ciepła w województwie opolskim, warto stawiać na taką, która posiada wieloletnie doświadczenie, zespół kompetentnych pracowników, realizuje usługi w kompleksowy sposób, używając do tego celu urządzeń najwyższej klasy. Właśnie na to możesz liczyć decydując się na współpracę z firmą Hymon. Pompy ciepła Opole – zaufaj najlepszym specjalistom na rynku!