Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Ostrowi Wielkopolskiej

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Poznaj zasadę działania pompy ciepła

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które czerpie z naturalnych zasobów: gruntu, wody lub z powietrza. Pobiera ono energię cieplną i przekazuje do instalacji grzewczych w budynku. Do swojej pracy potrzebuje jedynie niewielkiej ilości energii elektrycznej.

  Wielofunkcyjność pomp ciepła to jedna z ich zalet. Zapewniają one nie tylko ogrzewanie pomieszczeń, lecz również mogą służyć do ich chłodzenia – instalacja może działać zamiast klimatyzacji. Co więcej, pompa ciepła może być wykorzystywana również do ogrzewania wody użytkowej.

  Pompy ciepła sklasyfikować można ze względu na źródło energii, z którego czerpią. Wymienić można zatem urządzenia takie jak gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wśród powietrznych pomp ciepła znajdują się z kolei niezwykle cenione pompy ciepła powietrze-woda, które ze względu na niewielkie rozmiary oraz wysoką wydajność są aktualnie najczęściej montowanymi urządzeniami.

  pompy ciepła powietrze woda Ostrów Wielkopolski
  pompy ciepła powietrzne Ostrów Wielkopolski

  Ekologia i ekonomia w jednym, czyli profity z pompy ciepła

  Ze względu na fakt, że pompa ciepła korzysta z darmowych i ogólnodostępnych zasobów, uzyskać można znaczące oszczędności na kosztach ogrzewania. W zapomnienie idzie konieczność nabywania materiałów grzewczych czy uiszczania opłat licznikowych za gaz, zaś w budżecie inwestora pozostają dodatkowe środki finansowe.

  Korzystanie z pompy ciepła wiąże się również z wygodą.W przypadku tego rodzaju instalacji nie ma obowiązku czyszczenia urządzenia czy uzupełniania materiałów opałowych. Ponadto, urządzenie jest całkowicie bezpieczne – nie grozi wybuchem czy ulatnianiem trującego czadu.

  Lepsza jakość powietrza oraz ochrona środowiska naturalnego – to również profity wynikające z rosnącej ilości inwestycji w systemy grzewcze oparte na pompach ciepła. Nie emitują one szkodliwych substancji, nie przyczyniają się do powstawania smogu czy efektu cieplarnianego.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o instalacji pompy ciepła w Twoim domu? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  pompy ciepła opinie Ostrów Wielkopolski

  Montaż pomp ciepła w Ostrowie Wielkopolskim

  Firma Hymon działa na rynku odnawialnych źródeł energii od lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych, realizując każde zlecenie w sposób profesjonalny i sprawny.

  Nasza oferta, obejmująca kompleksowe wykonanie instalacji pompy ciepła, skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W jej ramach świadczymy usługę doboru i montażu ekologicznych systemów grzewczych oraz serwisu pomp ciepła.

  Rozwiązania dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta oraz uwarunkowania z miejsca inwestycji. Do wykonania instalacji wykorzystujemy urządzenia najwyższej klasy, które są odporne na eksploatację i niezwykle wydajne.

  Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Ostrów Wielkopolski i zapewnij bezpłatne ciepło dla swojego domu lub firmy!

  Pompy ciepła Ostrów Wielkopolski – wybierz najlepszych specjalistów

  Decydując się na współpracę z nami nami klienci zyskują wszechstronną pomoc oraz kompleksową obsługę w zakresie:

  • doradztwa w zakresie doboru systemu grzewczego bazującego na pompie ciepła,
  • dostarczenia urządzenia do klienta,
  • profesjonalnego montażu instalacji pompy ciepła,
  • serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

  W naszej ofercie znajdują się również instalacje fotowoltaiczne, stanowiące doskonałe uzupełnienie inwestycji w pompę ciepła – zapewniają ona darmowy prąd niezbędny do działania pompy. Połączenie obu instalacji pozwala na zmaksymalizowanie korzyści finansowych.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach

   

  Pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystuje bezpłatne i odnawialne źródła energii, dzięki czemu zapewnia profity finansowe, a jednocześnie jest nieszkodliwe dla środowiska naturalnego. Jest również rozwiązaniem zapewniającym użytkownikom wysoki komfort korzystania, bezpieczeństwo i spokój.

  Poszukujesz firmy, która wykona dobór i montaż pompy ciepła w Ostrowie Wielkopolskim lub okolicy? Skorzystaj z usług lidera branży w Polsce – firmy Hymon. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi realizowane przez najlepszych specjalistów w oparciu o urządzenia renomowanych producentów. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!