Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera energię cieplną pochodzącą z gruntu, wody lub powietrza, czyli naturalnych i odnawialnych zasobów. Wykorzystując energię elektryczną w niewielkiej ilości, przekazuje ciepło do instalacji grzewczych w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, komercyjnych.

  Energia przekazywana przez pompy ciepła może zostać wykorzystana do ogrzewania budynków lub do ich chłodzenia w upalne dni lata. Służy ona również do podgrzewania wody użytkowej, z której korzystamy w trakcie kąpieli, mycia rąk czy przygotowywania posiłków oraz w basenach.

  Aktualnie dostępne urządzenia podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Największą popularność, ze względu na łatwość montażu urządzenia oraz wysoką wydajność, zyskały pompy ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła opinie Ostrowiec Świętokrzyski
  pompy ciepła powietrzne Ostrowiec Świętokrzyski

  Zalety pompy ciepła – poznaj je wszystkie!

  Pompa ciepła stanowi ekologiczną alternatywę dla instalacji grzewczych bazujących na paliwach opałowych. Ogrzewanie budynku za pomocą zasobów pochodzących z natury, które są niewyczerpalne, sprawia, że nie działamy na środowisko w destrukcyjny sposób. Co więcej, pompy ciepła są urządzeniami nieemisyjnymi, co oznacza, że nie wytwarzają szkodliwych substancji zanieczyszczających atmosferę i przyczyniających się do zjawiska smogu czy efektu cieplarnianego.

  Wymiana systemu grzewczego w domu czy firmie na pompę ciepła to gwarancja niskich kosztów ogrzewania budynku i wody użytkowej. W portfelu inwestorów pozostają zatem oszczędności, które mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych rocznie.

  Pompy ciepła pracują niezawodnie przez długie lata, zapewniając wysoką rentowność inwestycji, a także uniezależniając od dostawców paliw opałowych. Dają również wolność od ewentualnych podwyżek cen materiałów grzewczych – pompa ciepła wytwarza bezpłatne ciepło dla domu lub firmy.

  Jakie są jeszcze zalety pomp ciepła? Otóż instalacja ta jest niemal całkowicie bezobsługowa – do ustalenia idealnej temperatury wystarczy użycie regulatora. W przypadku wymiany systemu grzewczego na pompę ciepła zapomnienie idą wszelkie prace polegające na uzupełnianiu materiałów opałowych czy na czyszczeniu instalacji.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przedstawimy wycenę zlecenia oraz udzielimy niezbędnych informacji.

  pompy ciepła powietrze woda Ostrowiec Świętokrzyski

  Montaż pomp ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku odnawialnych źródeł energii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a na swoim koncie tysiące zrealizowanych inwestycji, co sprawia, że doskonale wiemy, jak najlepiej wykonać instalację, aby przynosiła maksimum korzyści inwestorom.

  Naszym klientom oferujemy rozwiązania dopasowane do ich potrzeb oraz warunków w miejscu inwestycji. Każdy projekt opracowujemy indywidualnie, a realizacją zlecenia zajmują się specjaliści zaangażowani w swoją pracę, posiadający niezbędne doświadczenie, wiedzę i uprawnienia.

  W naszej ofercie dostępne są wyłącznie urządzenia renomowanych producentów, które są bezpieczne, energooszczędne i odporne na eksploatację. Regularny serwis, jaki oferujemy, sprawi, że będą działać efektywnie i bezawaryjnie przez długie lata.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdziesz nie tylko pompy ciepła, lecz również instalacje fotowoltaiczne Ostrowiec Świętokrzyski.

  Pompy ciepła Ostrowiec Świętokrzyski – zaufaj najlepszym ekspertom z branży

  Firma Hymon oferuje klientom kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu pomp ciepła. Doradzamy, dobieramy odpowiednie urządzenia, dostarczamy je do klienta, zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji. Możesz liczyć na naszą fachową pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji!

  Poznaj naszą ofertę na pompy ciepła Ostrowiec Świętokrzyski – napisz do nas lub zadzwoń!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach

   

  Na inwestycję w pompę ciepła decyduje się coraz więcej osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy poszukują skutecznego sposobu na oszczędności, a także chcą zrobić krok ku poprawie stanu środowiska naturalnego.

  Na terenie całego województwa świętokrzyskiego, w tym w mieście Ostrowiec Świętokrzyski, działa zespół najlepszych specjalistów od pomp ciepła z firmy Hymon. Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji: doradztwo, dobór urządzeń, montaż pompy ciepła oraz serwis instalacji. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!