Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Oświęcimiu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym jest pompa ciepła?

  Wydajne i nowoczesne pompy ciepła to urządzenia, które zapewniają ogrzewanie budynków w sposób ekologiczny i energooszczędny. Jednak ciepło dla domu bądź dla firmy to nie jedyny sposób wykorzystania tego urządzenia. Może ono również służyć do chłodzenia pomieszczeń, działając w zastępstwie klimatyzacji. Instalacje pomp ciepła zapewniają również podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

  Sposób działania urządzenia, niezależnie od jej rodzaju, opiera się na pobieraniu energii cieplnej z otoczenia, czyli z dolnego źródła energii – z gruntu, wody lub z powietrza. Ciepło kierowane jest następnie do instalacji grzewczej (do instalacji centralnego ogrzewania, do ogrzewania podłogowego).

  Do prawidłowego działania pompy ciepła konieczne jest użycie niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego idealnym rozwiązaniem jest połączenie inwestycji z fotowoltaiką. Instalacje fotowoltaiczne czerpią z darmowej energii słonecznej do wytwarzania prądu.

  Rodzaj pompy ciepła zależy od źródła energii, z którego czerpie. Wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest powietrzna pompa ciepła typu powietrze-woda, którą wyróżnia wysoka wydajność przy jednoczesnej niskiej inwazyjności montażu.

  pompy ciepła opinie Oświęcim
  pompy ciepła powietrze woda Oświęcim

  Instalacja pompy ciepła – zalety rozwiązania

  Zastanawiasz się na wymianą systemy grzewczego i chciałbyś poznać zalety pomp ciepła? Jest ich naprawdę sporo!

  Odpowiednio zamontowana instalacja przynosi znaczne oszczędności inwestorom. Przekłada się ona na obniżenie kosztów ogrzewania. Inwestując w pompę ciepła zyskujemy również niezależność od podwyżek cen paliw opałowych przez długie lata.

  Warto także zaznaczyć, że systemy grzewcze oparte na pompach ciepła nie wymagają specjalnej obsługi ze strony użytkowników. Wystarczy jedynie ustawienie odpowiedniej temperatury za pomocą regulatora. To także urządzenia ciche, bezpieczne, zajmujące niewiele miejsca.

  Pompy ciepła bazują na odnawialnych źródłach energii, czyli zasobach niewyczerpalnych. Ich działanie nie wykazuje niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne.

  Obniż koszty ogrzewania wybierając pompy ciepła wykorzystujące bezpłatną energię cieplną pochodzącą z naturalnych zasobów środowiska naturalnego. Dowiedz się więcej na ten temat – skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrzne Oświęcim

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Oświęcimiu

  Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach korzystających z odnawialnych źródeł energii. Oferujemy zarówno panele fotowoltaiczne, jak i pompy ciepła. Działamy w całej Polsce, w tym również na terenie Oświęcimia i okolic.

  Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, dobierając najlepsze rozwiązania dla naszych klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Realizacją usługi zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacjami, którzy wykonują swoją pracę w staranny i sprawny sposób.

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia najwyższej klasy od renomowanych producentów. To idealne urządzenia nawet dla najbardziej wymagających klientów.

  Poznaj naszą ofertę na pompy ciepła Oświęcim – zapraszamy do kontaktu!

  Sprawdź naszą ofertę!

  Jeśli szukasz firmy, która zajmie się kompleksową realizacją inwestycji w dobór i montaż pompy ciepła w Oświęcimiu lub okolicy, nasza oferta będzie dla Ciebie idealna!

  Naszym klientom służymy pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia. Zajmujemy się doradztwem w zakresie wyboru urządzenia, dobierając je do oczekiwań klientów oraz ulokowania instalacji. Montujemy system, odpowiednio go konfigurujemy, odpowiadamy na pytania dotyczące jego działania. Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Oświęcimiu i okolicach

   

  Na innowacyjne, wydajne i energooszczędne systemy grzewcze, jakimi są pompy ciepła, decyduje się coraz więcej inwestorów. Nic w tym dziwnego, gdyż rozwiązanie to zapewnia nie tylko komfort cieplny, lecz również wygodę korzystania i znaczne oszczędności w budżecie. Jest również bardzo ekologiczne i przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

  Pompy Ciepła Oświęcim to usługa, która Cię interesuje? To zadanie dla ekspertów – najlepszych w branży znajdziesz w firmie Hymon. Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonanie usługi – dobór, montaż oraz serwis pompy ciepła. Do wykonania instalacji wykorzystujemy wyłącznie urządzenia najwyższej klasy od renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!