Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Pile

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła są ekonomicznym sposobem ogrzewania budynków, który zapewnia realne oszczędności. Jednocześnie, w dobie rosnącego zanieczyszczenia środowiska naturalnego, stanowią krok ku poprawie jego jakości.

  Jeśli chcesz postawić na wymianę systemów grzewczych na rozwiązania, które zapewniają większą wygodę, a jednocześnie przyczyniają się do pojawienia się dodatkowych funduszy w portfelu i nie emitują trujących gazów, postaw na wydajne i energooszczędne pompy ciepła. Najlepszych ekspertów od pomp ciepła, którzy zajmą się doborem i montażem urządzenia, znajdziesz ich w naszej firmie!

  Pompa ciepła – na czym polega jej działanie?

  Pompa ciepła to urządzenie, którego zadaniem jest przede wszystkim ogrzewanie budynków. Może ona być zainstalowana zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych czy komercyjnych. Oprócz ogrzewania, pompy ciepła mogą również służyć do obniżania temperatury w pomieszczeniach, działając niczym klimatyzacja, a także do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, z której na co dzień korzystamy.

  Na czym polega działanie systemu opartego na pompach ciepła? Pobierają one energię cieplną z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza i poprzez czynnik roboczy, przy niewielkim współuczestnictwie energii elektrycznej, kierują ciepło do instalacji grzewczych.

  Na rynku dostępny jest szeroki wybór pomp ciepła, które możemy podzielić ze względu na źródła energii, z którego korzysta instalacja. Wyróżniamy wodne pompy ciepła, gruntowe pomp ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda. Ostatnie rozwiązanie jest obecnie najczęściej stosowane ze względu na wysoką efektywność, odporność na niskie temperatury i łatwość montażu.

  pompy ciepła powietrze woda Piła
  pompy ciepła powietrzne Piła

  Pompy ciepła Piła – czy to się opłaca?

  Systemy grzewcze oparte na pompie ciepła są pod względem ekologicznym krokiem w dobrą stronę. Pompy ciepła bazują bowiem na źródłach niewyczerpalnych, nie powodują zanieczyszczenia powietrza, nie produkują spalin. W dzisiejszych czasach, gdy degradacja środowiska naturalnego staje się faktem, rozwiązania takie jak pompy ciepła zdecydowanie są w cenie!

  W odróżnieniu od wielu innych systemów grzewczych, w tym między innymi kotłów gazowych, pompy ciepła są urządzeniami całkowicie bezpiecznymi. Nie grożą wybuchem czy ryzykiem zaczadzenia. Dodatkowo, są niezawodne, trwałe i wygodne w użytkowaniu. Konieczność zakupu czy uzupełniania paliwa opałowego idzie w zapomnienie, podobnie jak czyszczenie pieców czy składowanie materiałów grzewczych.

  Posiadanie pompy ciepła oznacza również oszczędności. W przypadku inwestycji w widoczny sposób maleją wydatki na ogrzewanie. Konieczne jest jedynie ponoszenie niewielkich nakładów finansowych na prąd, choć te opłaty również można ograniczyć inwestując w instalację fotowoltaiczną.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ogrzewania budynku za pomocą instalacji bazującej na pompie ciepła? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania!

  pompy ciepła opinie Piła

  Montaż pomp ciepła w Pile

  Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii – pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Na rynku działamy od 2011 roku, współpracując z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi z całej Polski. Z naszych usług mogą również skorzystać mieszkańcy miejscowości Piła, zainteresowani inwestycją w pompy ciepła.

  Współpraca z firmą Hymon oznacza wysoką jakość wykonanej usługi. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdego zadania podchodzą z należytym zaangażowaniem i dbałością. Naszym klientom oferujemy wyłącznie najlepsze pompy ciepła, które odznaczają się trwałością i dużą wydajnością, zaś projekt instalacji opieramy o oczekiwania inwestorów i warunki, jakie zastajemy w miejscu inwestycji.

  Pompy ciepła Piła – skorzystaj z oferty najlepszych ekspertów na rynku!

  Sprawdź szczegóły naszej oferty!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację inwestycji w systemy grzewcze oparte o pompy ciepła. Możesz na nas liczyć w zakresie:

  • doboru najlepszych urządzeń,
  • wykonania montażu pompy ciepła,
  • uruchomieniu urządzenia i przedstawieniu zasad jego działania,
  • serwisie w trakcie trwania gwarancji oraz serwisie pogwarancyjnym.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – pompy ciepła Piła!

  Pompy ciepła cena