Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Pruszczu Gdańskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – czym jest?

  Pompy ciepła to urządzenia, które działają w oparciu o energię cieplną pobieraną z otoczenia. Czerpią ją z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie kierują, poprzez czynnik roboczy wykorzystujący energię elektryczną, do instalacji grzewczych.

  Pompa ciepła jest systemem zapewniającym ogrzewanie domu, lecz również bardzo często posiada funkcję chłodzenia, co oznacza, że można stosować ją zamiast klimatyzacji w okresie letnim. Urządzenie to doskonale nadaje się również do podgrzewania wody użytkowej, którą stosujemy m.in. do kąpieli czy zmywania.

  Wśród pomp ciepła wymienić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Rozwiązaniem najczęściej wykorzystywanym jest obecnie pompa ciepła powietrze-woda, która posiada niewielkie wymiary, łatwo zamontować ją niemal wszędzie, a także jest niezwykle wydajna.

  pompy ciepła opinie Pruszcz Gdański
  pompy ciepła powietrze woda Pruszcz Gdański

  Co możesz zyskać dzięki inwestycji w pompę ciepła?

  Rozwiązania techniczne wykorzystujące odnawialne źródła energii to przyszłość naszej planety. Są one bardzo ekologiczne – nie powodują emisji szkodliwych spalin, nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. Urządzeniem takim jest właśnie pompa ciepła!

  Zaletą pomp ciepła jest ich wielofunkcyjność. Mogą zapewniać ogrzewanie domów jednorodzinnych oraz innych budynków mieszkalnych, a także podgrzewanie wody użytkowej. Działają również jak klimatyzacja, zapewniając obniżenie temperatury pomieszczeń latem.

  Pompy ciepła to również oszczędności – to one w szczególności interesują inwestorów. Przyczyniają się one do realnego obniżenia kosztów ogrzewania, w tym wydatków ponoszonych ma paliwa opałowe czy opłaty licznikowe za gaz.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomp ciepła lub poznać ofertę naszej firmy na pompy ciepła Pruszcz Gdański? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  pompy ciepła powietrzne Pruszcz Gdański

  Montaż pomp ciepła w Pruszczu Gdańskim

  Firma Hymon obecna jest na rynku odnawialnych źródeł energii od wielu lat. Działamy na terenie całej Polski, w tym również w województwie pomorskim, w miastach takich jak Pruszcz Gdański.

  Stawiamy na kompleksową obsługę i pełen profesjonalizm. Pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb inwestorów oraz ulokowania inwestycji, zajmujemy się montażem pompy ciepła oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Nasz oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykonujemy instalacje w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych, firmach, instytucjach czy obiektach przemysłowych.

  Oferujemy wyłącznie najlepsze pompy ciepła, które pozyskujemy od renomowanych producentów. Wyróżnia je trwałość i wysoka wydajność. Proponowane systemy grzewcze są dobierane w oparciu o oczekiwania klientów, wymagania techniczne oraz ulokowanie inwestycji.

  Zmniejsz rachunki za ogrzewanie – zainwestuj w pompę ciepła!

  Współpracuj z najlepszymi – skorzystaj z naszych usług!

  Od początku swojej działalności przyjęliśmy zasadę kompleksowej obsługi naszych klientów i tak też podchodzimy do każdego zlecenia. Na specjalistów z naszej firmy możesz liczyć na każdym etapie realizacji inwestycji w pompy ciepła Pruszcz Gdański.

  Prawidłowe zaprojektowanie i dobranie odpowiednich materiałów oznacza niższe koszty eksploatacyjne dla inwestorów przez długie lata. Dodatkowe oszczędności zyskać dzięki inwestycji w instalację fotowoltaiczną, zapewniającą darmowy prąd niezbędny do pracy pompy ciepła.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Pruszczu Gdańskim i okolicach

   

  Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami bazującymi na odnawialnych źródłach energii to wynik korzyści ekologicznych dla naszej planety, jak i profitów ekonomicznych dla inwestorów. Systemy takie jak pompy ciepła zapewniają również niezwykłą wygodę korzystania, bezpieczeństwo i spokój użytkownikom.

  Na terenie województwa pomorskiego, w tym także w Pruszczu Gdańskim i okolicy, działa zespół specjalistów oferujący kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła – dobór i montaż urządzeń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty – zapraszamy do kontaktu!