Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Przemyślu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania instalacji

  Nowoczesne pompy ciepła opierają swoje działanie na pobieraniu energii z naturalnych i odnawialnych zasobów: wody, gruntu bądź powietrza, które przetwarzają na wysokotemperaturowe ciepło, mogące służyć do ogrzewania budynków, domów, mieszkań, a także wody użytkowej. Mogą one również chłodzić powietrze, co przydatne jest zwłaszcza w okresie letnim.

  Istnieje kilka różnych rodzajów pomp ciepła, które podzielić można w zależności od źródła energii, z którego korzystają. I tak, wyróżniamy gruntowe, wodne i powietrzne pompy ciepła. Aktualnie najbardziej popularnym rozwiązaniem są pompy ciepła typu powietrze-woda. Ich instalacja jest praktycznie nieinwazyjna, zaś efekty działania najkorzystniejsze.

  Pompy ciepła to urządzenia, które są niemal całkowicie bezobsługowe – jedyną czynnością, jaką należy przy nich wykonywać jest regularny serwis. Co więcej, działają niezależnie od warunków pogodowych – wyjątkiem są naprawdę ekstremalnie niskie temperatury, które przekraczają kilkadziesiąt stopni Celsjusza poniżej zera.

  pompy ciepła powietrze woda Przemyśl
  pompy ciepła powietrzne Przemyśl

  Zainwestuj w pompę ciepła – zyskaj oszczędności

  Wysoka efektywność pracy pompy ciepła przekłada się na duże oszczędności w kosztach ogrzewania. Oszczędności mogą sięgać nawet 70% wydatków w skali roku. Dodatkowy zysk można osiągnąć decydując się na posiadanie instalacji fotowoltaicznej. Do pracy pompy ciepła niezbędna jest bowiem niewielka ilość energii elektrycznej, a fotowoltaika to darmowy prąd pozyskiwany z energii słonecznej.

  Czerpanie energii z naturalnych zasobów przynosi profity ekonomiczne, a jednocześnie nie powoduje zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Z tej przyczyny rozwiązania korzystające z odnawialnych źródeł energii, takie jak pompy ciepła, cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie w dobie rosnącej świadomości ekologicznej społeczeństwa.

  Pompy ciepła należą do systemów grzewczych wysoce efektywnych, a jednocześnie niewymagających dużego zaangażowania ze strony użytkowników. Bezobsługowość systemu zapewnia wysoką wygodę korzystania z niego. Inwestorzy, którzy do niedawna musieli myśleć o zakupie materiałów opałowych do ogrzania posiadanego budynku, teraz mogą zapomnieć o tych czynnościach!

  Potrzebujesz więcej informacji na temat korzyści, jakie zapewnia pompa ciepła? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Przemyśl

  Montaż pomp ciepła w Przemyślu

  Firma Hymon to lider branży nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie odnawialnych źródeł energii. Rozwiązania takie jak instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła dostarczamy od lat, a na naszym koncie znajduje się tysiące wykonanych zleceń.

  Oferujemy profesjonalny dobór i montaż pomp ciepła w wybranym miejscu, a także serwis systemów. Proponowane przez nas pompy ciepła to urządzenia najwyższej jakości, posiadające odpowiednie certyfikaty. Mają kompaktowe rozmiary, dlatego idealnie sprawdzą się zarówno w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i komercyjnych.

  Nasz zespół tworzony jest przez doświadczonych pracowników, którzy doradzą wybór właściwych urządzeń, odpowiedzą na zadawane pytania, pokażą, w jaki sposób działa system. Wykonane przez nas pompy ciepła odznaczają się niezawodną pracą i wysoką efektywnością.

  Obsługujemy cale województwo podkarpackie, dedykując nasze usługi klientom prywatnym, jak i biznesowym, dobierając i montując pompy ciepła. Przemyśl to jedno z miast, na terenie którego działamy. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

  Poznaj ofertę firmy Hymon

  Oferujemy kompleksowe wykonanie inwestycji w pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne. W ramach współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo, dobór urządzeń, montaż instalacji, serwis systemów. To gwarancja, że na żadnym etapie nie pozostawimy naszych klientów bez naszego wsparcia!

  Pomagamy dobrać najkorzystniejsze rozwiązania, a realizacja zleceń przebiega w sprawny i fachowy sposób, zgodnie z wszelkimi wymogami technicznymi.

  Interesuje Cię temat pompy ciepła Przemyśl? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Przemyślu i okolicach

   

  Montaż pompy ciepła w Przemyślu do inwestycja przynosząca korzyści finansowe, lecz również stanowiąca ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Właśnie dlatego grupa inwestorów decydujących się na posiadanie pompy ciepła w domu lub firmie nieustannie rośnie.

  Na terenie województwa podkarpackiego, w tym również w miejscowości Przemyśl i w jej okolicach, działa zespół ekspertów od pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych – odnawialne źródła energii to nasza specjalność. Sprawdź naszą ofertę i postaw na duże oszczędności!