Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Rumii

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie

  Pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystuje ciepło nagromadzone w otoczeniu do zapewnienia ogrzewania w pomieszczeniach. Pobiera ono energię cieplną z gruntu, z wód gruntowych lub z powietrza atmosferycznego, a następnie poprzez czynnik roboczy, przenosi do instalacji grzewczych.

  Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to nie jedyna funkcja tego urządzenia. Może ono również zapewniać chłodzenie, działając zamiast klimatyzacji, a także służyć do przygotowania ciepłej wody użytkowej, w tym również podgrzewania wody w basenach.

  Ze względu na źródło ciepła, z którego korzystają, urządzenia podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Aktualnie największą popularnością cieszą się pompy ciepła powietrze-woda, które wyróżnia wysoka efektywność oraz niska inwazyjność montażu.

  pompy ciepła powietrzne Rumia
  pompy ciepła powietrze woda Rumia

  Profity z instalacji pompy ciepła

  Decydując się na instalacje oparte na pompach ciepła działamy na rzecz środowiska naturalnego. Jest to system grzewczy nie emitujący toksycznych substancji, a zatem nie zatruwa powietrza, wody ani gleby. Co więcej, korzysta z niewyczerpalnych i całkowicie naturalnych zasobów.

  Inwestując w pompę ciepła zyskujemy również pod względem finansowym. Zapewniamy sobie realne oszczędności wynikające ze znacznie obniżonych kosztów ogrzewania, a także niezależność od podwyżek cen materiałów opałowych. I to na długi okres czasu, bowiem pompa ciepła może działać nawet przez 50 lat!

  Pompy ciepła są urządzeniami niemal bezobsługowymi, dlatego korzystanie z nich jest niezwykle wygodne. Nie trzeba uzupełniać paliw takich jak węgiel czy pellet, ani czyścić pieca z sadzy. Działają również bardzo cicho, a ich niewielkie wymiary pozwalają na montaż właściwie wszędzie – nie ma konieczności posiada specjalnego pomieszczenia w rodzaju kotłowni.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła lub poznać ofertę naszych usług? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  pompy ciepła opinie Rumia

  Montaż pomp ciepła w Rumi

  Wysoka jakość usług, profesjonalizm, najlepszej klasy produkty i specjaliści o wysokich kompetencjach – na to możesz liczyć decydując się na współpracę z firmą Hymon. Jesteśmy jedną z wiodących firm oferujących rozwiązania bazujące na odnawialnych źródłach energii, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na dopasowanie oferty do oczekiwań klientów.

  Doborem i montażem instalacji zajmują się doświadczeni pracownicy, którzy do każdego zlecenia podchodzą z należytym zaangażowaniem. Usługi wykonują w sprawny i staranny sposób, z dbałością o wydajną i bezawaryjną pracę systemów. Bazujemy na urządzeniach najwyższej klasy, które są niezwykle wydajne i odporne na eksploatację.

  Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych, jak i firm. Działamy na terenie całej Polski – z naszej oferty mogą również skorzystać mieszkańcy województwa pomorskiego, w tym Rumi i okolic.

  Pompy ciepła Rumia – powierz realizację inwestycji specjalistom!

  Stawiamy na kompleksową i w pełni profesjonalną realizację inwestycji w pompy ciepła, dlatego współpracując z nami możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń do Twoich potrzeb oraz umiejscowienia inwestycji,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis pompy ciepła w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Doskonale wiemy, że połączenie fotowoltaiki i pompy ciepła zapewnia najlepsze efekty pod względem ekonomicznym, dlatego możemy również zamontować panele fotowoltaiczne w Twoim domu lub firmie. Zajmiemy się wykonaniem projektu oraz zainstalowaniem systemu w wybranym miejscu – na dachu lub na gruncie.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na pompy ciepła Rumia!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Rumii i okolicach

   

  Pompy ciepła to jeden z najbardziej energooszczędnych i ekologicznych sposobów ogrzewania budynku. Czerpią one z zasobów naturalnych, zapewniają wysoki komfort użytkowania, a także znaczne oszczędności.

  Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się doborem i montażem pompy ciepła w Twoim domu lub w firmie znajdującym się na terenie Rumi lub okolic, skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów w branży – znajdziesz ich w firmie Hymon.