Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Słupsku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – co to takiego?

  Pompy ciepła to urządzenia, które wykorzystują odnawialne źródła energii, aby zapewnić ciepło wewnątrz budynków. Korzystają one z energii cieplnej z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie poprzez czynnik roboczy kierują ją do instalacji grzewczych np. do ogrzewania podłogowego.

  Z instalacji bazujących na pompach ciepła można korzystać zarówno do ogrzewania domów jednorodzinnych, wielorodzinnych lub innych budynków o przeznaczeniu mieszkalnym, jak i komercyjnym czy przemysłowym. Zapewniają one również podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Z pomp ciepła można także korzystać w zastępstwie klimatyzacji w celu chłodzenia pomieszczeń w ciepłe dni lata.

  Ze względu na źródła ciepła, z którego korzystają urządzenia, wyróżnić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym niezwykle polecane pompy ciepła powietrze-woda. Dobór instalacji zależeć powinien od miejsca inwestycji oraz potrzeb inwestorów.

  Pompy ciepła są zasilane energią elektryczną w niewielkiej ilości, dlatego rozważając inwestycję w ten system grzewczy warto także pomyśleć o fotowoltaice. Obie instalacje w połączeniu przynoszą najwyższe korzyści finansowe oraz pod względem ochrony środowiska naturalnego.

  pompy ciepła powietrze woda Słupsk
  pompy ciepła opinie Słupsk

  Jakie profity płyną z instalacji pompy ciepła?

  Ogrzewanie domu pompą ciepła zapewnia przede wszystkim oszczędności. Urządzenia te zaopatrują instalacje grzewcze (w tym ogrzewanie podłogowe) w bezpłatne ciepło, a jedynym kosztem pozostaje wydatek na niewielką ilość energii elektrycznej. System grzewczy bazujący na pompie ciepła oznacza realnie niższe koszty ogrzewania i brak wydatków na paliwa opałowe oraz opłaty za gaz.

  Pompa ciepła to nie tylko profity finansowe, lecz również komfort użytkowania. Wszelkie utrudniające codzienne życie i zabierające czas prace, takie jak wymiana paliw opałowych czy czyszczenie systemu idą w zapomnienie. Pompa ciepła jest urządzeniem czystym, bezpiecznym, cichym i praktycznie bezinwazyjnym w montażu.

  Mówiąc o pompach ciepła nie można pominąć profitów dla środowiska naturalnego. Korzystając z tym urządzeń nie przyczyniamy się do zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Rozwiązania bazujące na odnawialnych źródłach energii to przyszłość naszej planety!

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrzne Słupsk

  Dobór i montaż pomp ciepła w Słupsku

  Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz tysiące wykonanych inwestycji pozwoliło nam zyskać miano lidera branży odnawialnych źródeł energii. Stawiamy na profesjonalizm, wysoką jakość wykonania usług, indywidualne podejście do każdego zadania, fachowe doradztwo.

  Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zleceń: doborze, montażu i serwisie pomp ciepła. W naszej ofercie znajdują się urządzenia najwyższej jakości renomowanych producentów, które działają wydajnie i niezawodnie przez długie lata.

  Pompy ciepła Słupsk – to zadanie dla specjalistów z firmy Hymon!

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Firma Hymon tworzona jest przez zespół najlepszych ekspertów od pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Realizacją inwestycji zajmujemy się w kompleksowy sposób. Pomagamy dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb klientów i ulokowania systemu, dostarczamy urządzenie we wskazane miejsce, przeprowadzamy montaż pompy ciepła. Oferujemy także profesjonalny serwis instalacji.

  Obsługujemy całe województwo pomorskie, działając również na terenie Słupska i okolic. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Słupsku i okolicach

   

  Instalacja pompy ciepła jako systemy grzewczego dla domu bądź firmy to przede wszystkim inwestycja, która zapewnia realne oszczędności. Korzystanie z pompy ciepła jest również niezwykle wygodne, a także ekologiczne.

  Na terenie Słupska i okolic działa zespół specjalistów od odnawialnych źródeł energii z firmy Hymon. Oferujemy kompleksowe usługi doboru, montażu i serwisu pomp ciepła, które realizujemy na najwyższym poziomie w oparciu o urządzenia renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i powierzenie nam wykonania inwestycji w pompy ciepła Słupsk!