Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Stargardzie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – poznaj zasadę działania

  Wiele osób wymieniając systemy grzewcze w swoim domu lub innym budynku podejmuje decyzję o inwestycji w pompę ciepła. W jaki sposób działają te urządzenia?

  Pompy ciepła czerpią energię cieplną z zewnętrznych, naturalnych i ekologicznych zasobów – gruntu, wody lub powietrza i przekazują ją do układu grzewczego, czyli np. centralnego ogrzewania czy ogrzewania podłogowego. Do prawidłowej pracy pompy ciepła niezbędna jest niewielka ilość energii elektrycznej, dlatego idealnym rozwiązaniem jest połączenie systemu z działaniem instalacji fotowoltaicznej, zaopatrującej w darmowy prąd.

  Istnieje kilka rodzajów pomp ciepła: pompy ciepła gruntowe, wodne i powietrzne. Największą popularnością cieszą się aktualnie pompy ciepła powietrze-woda, które zapewniają dużą efektywność i niską inwazyjność montażu.

  pompy ciepła powietrze woda Stargard
  pompy ciepła powietrzne Stargard

  Czy inwestycja w pompę ciepła się opłaca?

  Odejście od tradycyjnych systemów grzewczych zasilanych materiałami opałowymi przynosi korzyści dla całego społeczeństwa. Pompy ciepła nie zagrażają środowisku naturalnemu, a rezygnacja z systemów powodujących emisję dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji do atmosfery przyczynia się do polepszenia jakości powietrza.

  Inwestycja w pompę ciepła zapewnia również oszczędności na ogrzewaniu. Zyski generowane są przez bardzo długi czas, bowiem pompa ciepła może działać wydajnie i niezawodnie nawet przez kilkadziesiąt lat!

  Warto wiedzieć, że pompa ciepła jest urządzeniem zapewniającym duży komfort użytkowania. W zapomnienie idzie konieczność czyszczenia systemów – ogromną zaletą instalacji jest jej czystość i cichość. Co więcej, nie trzeba się przejmować nabywaniem materiałów opałowych, ani specjalną obsługą systemu – wystarczy ustawienie odpowiedniej temperatury za pomocą specjalnego regulatora.

  Pompy ciepła to oszczędność, wygoda użytkowania, bezpieczeństwo i ekologia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Stargard

  Fachowe doradztwo i montaż pomp ciepła w Stargardzie

  Firma Hymon na rynku odnawialnych źródeł energii działa od wielu lat. W naszym zespole zatrudnieni są wyłącznie specjaliści, którzy posiadają niezbędne doświadczenie oraz certyfikaty, dlatego nasze realizacje przeprowadzane są w pełni profesjonalnie.

  Cechuje nas rzetelność, staranność oraz terminowość. Każda inwestycja wykonywana jest w zindywidualizowany sposób i dobrana do potrzeb klientów oraz ulokowania instalacji.

  Pracujemy w oparciu o urządzenia najwyższej klasy pochodzące od renomowanych producentów. Jesteśmy pewni ich jakości, wysokiej wydajności oraz niezawodności.

  Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła Stargard!

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła. Doradzamy, dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania, przeprowadzamy montaż oraz oferujemy serwis pomp ciepła. W naszej ofercie znajdują się również instalacje fotowoltaiczne, które uzupełniają działanie pompy ciepła i są gwarancją jeszcze wyższych zysków z inwestycji.

  Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, w tym również w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy dostępni dla mieszkańców miejscowości takich jak Stargard, Szczecin czy Koszalin oraz okolic.

  Zapraszamy do kontaktu – pompy ciepła Stargard to nasza specjalność!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Stargardzie i okolicach

   

  Pompy ciepła zapewniają ogrzewanie budynków oraz ciepłej wody użytkowej w ekologiczny sposób, zapewniając jednocześnie oszczędności oraz lepszą jakość powietrza, którym każdy z nas oddycha.

  Rozważasz montaż pompy ciepła w miejscowości Stargard? Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów od rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii – firmy Hymon i zyskaj gwarancję perfekcyjnie wykonanej usługi!