Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Starogardzie Gdańskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  W jaki sposób działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła to system grzewczy, który wykorzystuje energię cieplną ze środowiska naturalnego. Pobierają ciepło słoneczne zakumulowane w wodzie gruntowej, w powietrzu lub w gruncie (stanowiące dolne źródła ciepła). Ciepło to jest następnie, przy pomocy pomocy energii elektrycznej, przekształcane w komfortowe ciepło grzewcze trafiające do instalacji takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Pompy ciepła podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Ze względu na łatwość montażu oraz wysoką wydajność najczęściej polecana i montowana jest obecnie pompa ciepła powietrze-woda.

  Do czego służą pompy ciepła? Przede wszystkim zapewniają one ogrzewanie budynków. Można je również stosować w miejsce klimatyzacji, do chłodzenia pomieszczeń, a także do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  pompy ciepła powietrzne Starogard Gdański
  pompy ciepła powietrze woda Starogard Gdański

  Co zyskasz dzięki instalacji pompy ciepła?

  Działanie pompy ciepła opiera się o darmową energię, dlatego urządzenie to zapewnia przede wszystkim realne oszczędności. Inwestycja w pompę ciepła oznacza niższe wydatki na ogrzewanie, a w portfelu inwestora pozostają dodatkowe środki finansowe.

  Systemy grzewcze oparte na pompach ciepła są od wielu lat niezwykle popularne ze względu na wysoki komfort ich użytkowania. Wszelkie prace związane z zakupem, uzupełnianiem materiałów opałowych czy czyszczeniem instalacji idą w zapomnienie. To urządzenia ciche, bezpieczne, niemalże bezinwazyjne w montażu.

  Ekologia to kolejna z ogromnych zalet rozwiązania, jakim jest pompa ciepła. Korzysta ona z odnawialnych źródeł energii, nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego, nie emituje spalin.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Starogard Gdański

  Montaż pomp ciepła w Starogardzie Gdańskim

  Firma Hymon działa w całej Polsce, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży i tysiące wykonanych realizacji z zakresu odnawialnych źródeł energii – pomp ciepła oraz fotowoltaiki, pozwoliły nam na uzyskanie miana lidera branży.

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Usługi realizujemy w pełni profesjonalny sposób, dbając o wysoką jakość obsługi oraz niezawodną i wydajną pracę systemów. Bazujemy na urządzeniach najwyższej klasy, które pozyskujemy współpracując z renomowanymi producentami.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Skorzystaj z oferty na pompy ciepła Starogard Gdański!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła. W ramach współpracy z klientami zajmujemy się:

  • doborem urządzeń do potrzeb klientów i ulokowania inwestycji,
  • montażem pompy ciepła,
  • serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Oferujemy również możliwość wykonania projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej, stanowiącej doskonałe uzupełnienie działania pompy ciepła.

  Pompy ciepła Starogard Gdański – tylko z naszą firmą – to gwarancja usługi wykonanej na najwyższym poziomie i bezawaryjnej pracy systemu przez długie lata!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Starogardzie Gdańskim i okolicach

   

  Pompy ciepła to innowacyjne, wydajne i ekologiczne urządzenia, które zapewniają inwestorom oszczędności, a także przyczyniają się do poprawy jakości powietrza na naszej planecie. Ze względu na korzyści, jakie zapewniają, na ten sposób ogrzewania decyduje się coraz więcej właścicieli domów i przedstawicieli firm.

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy działającej w Starogardzie Gdańskim i okolicy, która zajmie się doborem i montażem pompy ciepła, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Oferujemy wysokiej jakości usługi realizowane przez najlepszych specjalistów w oparciu o urządzenia najlepszej klasy.