Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Suwałkach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Mechanizm działania pompy ciepła opiera się o wykorzystanie naturalnego źródła ciepła. Pompa ciepła pobiera energię z gruntu, wody lub powietrza i przy pomocy odrobiny energii elektrycznej przekierowuje je do instalacji grzewczych.

  Pompy ciepła służą do ogrzewania domu, firmy czy innego budynku o charakterze komercyjnym bądź przemysłowym, a także ogrzewania wody użytkowej. Mogą również działać jako urządzenie chłodzące, obniżające temperaturę w pomieszczeniach, zatem można z nich korzystać przez cały rok.

  Rozwiązania w zakresie pomp ciepła są różne, dlatego oferta urządzeń jest zróżnicowana. I tak wymienić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wśród tych ostatnich największą popularnością cieszą się pompy ciepła powietrze-woda, które są niezwykle wydajne, a jednocześnie proste w montażu.

  pompy ciepła powietrzne Suwałki
  pompy ciepła powietrze woda Suwałki

  Inwestycja w pompę ciepła – co zyskujesz?

  Stawiając na nowoczesne i wydajne pompy ciepła zyskuje się przede wszystkim znaczne oszczędności. To inwestycja, która się opłaca, a dodatkowo zwraca w szybkim tempie, bo już po kilku latach. Z kolei okres czerpania profitów z odpowiednio serwisowanego systemu to nawet kilkadziesiąt lat!

  Pompy ciepła to również ekologiczność. W odróżnieniu od systemów grzewczych bazujących na paliwach stałych nie powoduje on negatywnych dla środowiska naturalnego skutków. Przyczynia się również do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, a tym samym ograniczenia niekorzystnego dla naszego zdrowia smogu.

  pompy ciepła opinie Suwałki

  Montaż pomp ciepła w Suwałkach

  Specjalnością naszej firmy jest wykonywanie instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Wykonujemy instalacje pomp ciepła oraz systemów fotowoltaicznych na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

  Nasze usługi realizujemy z dbałością o wydajną pracę instalacji, dobierając rozwiązania do potrzeb klientów oraz umiejscowienia inwestycji. Indywidualny projekt i wybór urządzenia sprawia, że możemy zagwarantować wysoką efektywność pracy pompy ciepła.

  Stawiamy na doskonałą jakość wykonania naszych zleceń, dlatego powierzamy te zadanie w ręce specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi certyfikatami. Oferowane przez nas pompy ciepła to urządzenia pochodzące od renomowanych producentów – jesteśmy pewni ich doskonałej jakości!

  Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła Suwałki!

  Stawiamy na kompleksowe podejście do realizacji inwestycji. Doradzamy, dobieramy najlepsze rozwiązania, pomagamy w podjęciu decyzji, omawiamy działanie systemu. Zajmujemy się montażem pomp ciepła oraz ich serwisem. Dodatkowo, możemy wykonać instalację fotowoltaiczną, która doskonale uzupełnia działanie pompy ciepła.

  Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców Suwałk i okolic – pompy ciepła Suwałki!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Suwałkach i okolicach

   

  Chcesz ograniczyć koszty ponoszone na ogrzewanie swojego domu lub budynku o przeznaczeniu komercyjnym? A może potrzebujesz wymiany systemu grzewczego na bardziej ekologiczny? Ekonomia i ekologia łączą się w jedno w przypadku rozwiązania, jakim są pompy ciepła!

  Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy pompy ciepła w Suwałkach, skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów od odnawialnych źródeł energii na rynku – firmy Hymon. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!