Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Szczecinie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Działanie pomp ciepła

  Coraz większa popularność pomp ciepła wynika z ekonomicznych oraz proekologicznych profitów, jakie przynosi inwestycja w to rozwiązanie. Działanie systemów grzewczych, jakimi są pompy ciepła, opiera się o dolne źródło energii znajdujące się na zewnątrz budynku, z którego czerpie instalacja (może to być grunt, woda lub powietrze) i przy niewielkiej ilości energii elektrycznej przekazywanie jej do górnego źródła, czyli instalacji grzewczej. Urządzenie to doskonale współgra z centralnym ogrzewaniem oraz ogrzewaniem podłogowym.

  Dostępne na rynku urządzenia podzielić można ze względu na źródła ciepła, z których czerpią. Istnieją gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, z których największą popularnością, ze względu na łatwość montażu oraz wysoką wydajność, cieszą się pompy ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła powietrzne Szczecin
  pompy ciepła powietrze woda Szczecin

  Jakie korzyści zapewniają pompy ciepła?

  Pompy ciepła zapewniają ciepłą wodę użytkową oraz ogrzewanie pomieszczeń w budynkach mieszkalnych, jak i tych o przeznaczeniu komercyjnym czy przemysłowym. Dzięki efektywnie działającej pompie ciepła zyskać można duże oszczędności, gdyż czerpie ona z darmowych zasobów środowiska. Do jej pracy niezbędna jest jedynie niewielka ilość energii elektrycznej, dlatego decydując się na montaż pompy ciepła warto również rozważyć inwestycję z zapewniającą darmowy prąd fotowoltaikę.

  Pompy ciepła należą do urządzeń, które korzystają z ekologicznych i odnawialnych zasobów, dzięki czemu nie szkodzą naszej planecie. Są to urządzenia bezemisyjne, zatem nie przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza. Wymieniając urządzenia grzewcze z takich, które do pracy potrzebują paliw kopalnych, na ekologiczne pompy ciepła, działamy na rzecz zmniejszenia ilości szkodliwych gazów cieplarnianych w atmosferze.

  Uniwersalność zastosowania pomp ciepła to kolejna z ich zalet. Dzięki nim możliwe jest nie tylko kierowanie energii cieplnej do instalacji grzewczej, co zapewnia ciepło w czasie zimowym – sprawdzą się one również klimatyzowania pomieszczeń w okresie letnim. Własna pompa ciepła to również ciepła woda użytkowa, z której można korzystać do kąpieli, prania, gotowania, a także w basenach.

  pompy ciepła opinie Szczecin

  Montaż pompy ciepła w Szczecinie

  Współpraca z firmą Hymon to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi i doboru najkorzystniejszych dla inwestorów rozwiązań. Na rynku odnawialnych źródeł energii działamy od wielu lat, podczas których zrealizowaliśmy tysiące zleceń i zyskaliśmy grono zadowolonych klientów.

  Działamy na rzecz klientów indywidualnych, jak i firmowych, oferując kompleksowe usługi nakierowane na ich potrzeby. Doradzamy w zakresie doboru pomp ciepła, oferujemy montaż urządzeń oraz ich serwis, o którym należy pamiętać, gdy zależy nam na wieloletniej i sprawnej pracy systemu.

  Pompy ciepła Szczecin – to zadanie dla specjalistów z firmy Hymon!

  Pompa ciepła – kompleksowa obsługa inwestycji

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – w jej ramach świadczymy usługi na najwyższym poziomie i proponujemy pompy ciepła najwyższej klasy pochodzące od renomowanych producentów. Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się wydajnością i trwałością, zapewniając oszczędności przez długie lata.

  Decydując się na współpracę z nami zyskujesz kompleksowe usługi oraz fachową pomoc na każdym etapie. Doradzamy najlepsze rozwiązania, dobieramy pompy ciepła, wykonujemy ich montaż oraz świadczymy serwis w czasie, jak i po gwarancji.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich inwestorów zainteresowanych montażem pompy ciepła Szczecin!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Szczecinie i okolicach

   

  Pompy ciepła to skuteczny sposób na tanie ogrzewanie domu i zapewnienie ciepłej wody użytkowej. Inwestycja zwraca się szybko i zapewnia znaczne zyski oraz wygodę korzystania, a także lepszą jakość powietrza, którym każdy z nas oddycha.

  Chcesz wymienić systemy grzewcze na nowoczesne, ekologiczne, a przy tym przynoszące znaczne oszczędności? Skorzystaj z usługi specjalistów z firmy Hymon, specjalizujących się w rozwiązaniach z zakresu odnawialnych źródeł energii, z których korzystają pompy ciepła. Szczecin to jedno z miast, na terenie którego działamy. Poznaj szczegóły naszej oferty!