Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Turku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Działanie pompy ciepła opiera się o naturalne zasoby pochodzące z otoczenia budynku. Pobiera one energię cieplną z gruntu, z wody lub z powietrza i przy współudziale energii elektrycznej kieruje do instalacji grzewczych.

  Pompy ciepła podzielić można ze względu na źródło ciepła, na którym bazują. Istnieją gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej wybierana jest obecnie pompa ciepła powietrze-woda, co wynika z niskiej inwazyjności jej montażu oraz wysokiej wydajności nawet w niskich temperaturach.

  Warto wiedzieć, że uzupełnieniem działania urządzenia jest fotowoltaika, która zapewnia darmową energię elektryczną, której w niewielkiej ilości potrzebuje zarówno wodna, gruntowa, jak i powietrzna pompa ciepła. Połączenie obu tych instalacji przynosi realne oszczędności dla domu oraz firmy.

  pompy ciepła opinie Turek
  pompy ciepła powietrzne Turek

  Jakie profity zapewnia instalacja pompy ciepła?

  Pompa ciepła jest jednym z najbardziej opłacalnych systemów grzewczych. Decydując się na inwestycję zyskać można znaczne oszczędności, gdyż urządzenie to opiera swoje działanie na zasobach całkowicie bezpłatnych. Tym samym zapewnia tanie, a przy tym niezwykle wydajne, ogrzewanie budynku.

  Tanie ogrzewanie domu lub firmy to nie jedyny powód, dla którego warto zainwestować w pompę ciepła. To również komfort korzystania z urządzenia – jest ono prawie bezobsługowe, ciche, czyste i bezpieczne, co znacznie odróżnia je od systemów grzewczych opartych na materiałach opałowych.

  Zaletą pompy ciepła jest również jej wielofunkcyjność. Instalacja nie tylko zapewnia ogrzewanie, lecz również chłodzenie pomieszczeń, co zastępuje działanie klimatyzacji. Służy również do podgrzewania wody użytkowej, z której na co dzień korzystamy.

  Ekologiczny system grzewczy – pompa ciepła! Dowiedz się więcej na jej temat – skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrze woda Turek

  Montaż pomp ciepła w Turku

  Nasza firma Hymon na rynku odnawialnych źródeł energii działa od lat. Tysiące wykonanych realizacji oraz pozytywne opinie klientów czynią nas jednym z liderów branży.

  Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Każde zlecenie wykonujemy z należytą starannością, w pełni profesjonalnie, dbając o wydajną pracę systemów. Ponadto, projekt instalacji dobieramy do potrzeb klientów oraz uwarunkowań, jakie zastajemy w miejscu inwestycji.

  Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą czerpać korzyści z darmowych i odnawialnych źródeł energii – posiadaczy domów jednorodzinnych lub innych budynków mieszkalnych, do wspólnot mieszkaniowych, właścicieli przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych.

  Oferowane przez nas urządzenia to produkty wysokiej klasy, które pochodzą od renomowanych producentów. Ich instalacją zajmują się najlepsi specjaliści, którzy doskonale znają się na wykonywanym zawodzie, posiadają niezbędne uprawnienia oraz ugruntowaną wiedzę.

  Pompy ciepła Turek – skorzystaj z oferty najlepszych ekspertów na rynku!

  Dowiedz się więcej na temat naszej oferty!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację usług. Naszym klientom doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, zajmujemy się dostarczeniem urządzeń, wykonujemy montaż instalacji oraz świadczymy serwis pomp ciepła. Możesz na nas liczyć na nas na każdym etapie wykonywania usługi.

  Doskonałym uzupełnieniem pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna, która korzysta z darmowej energii słonecznej do produkcji prądu, niezbędnego do działania systemu grzewczego. Korzystając z naszych usług możesz również zdecydować się na inwestycję w fotowoltaikę, której realizacji chętnie się podejmiemy!

  Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą na pompy ciepła Turek!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Turku i okolicach

   

  Pompa ciepła to ekologiczny system grzewczy, na który ze względu na wygodę użytkowania oraz oszczędności, jakie można uzyskać poprzez redukcję kosztów ogrzewania, decyduje się coraz więcej inwestorów.

  Szukasz firmy, która zajmie się doborem i montażem pompy ciepła w Turku? Postaw na lidera rynku odnawialnych źródeł energii – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!