Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Wejherowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – poznaj zasadę jej działania

  Pompa ciepła wykorzystuje energię cieplną nagromadzoną w środowisku naturalnym, aby zapewnić ogrzewanie wewnątrz budynków mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych czy instytucjonalnych. Czerpie ona ze źródeł takich jak grunt, woda lub powietrze i kieruje do instalacji grzewczych (np. centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe).

  Energia cieplna wytwarzana przez pompę ciepła służyć może zarówno do zapewniania ogrzewania, jak i do chłodzenia pomieszczeń. Urządzenie to można wykorzystać zamiast klimatyzacji! Pompa ciepła służy również do przygotowania ciepłej wody użytkowej, w tym do podgrzewania wody w basenach.

  Inwestorzy wybierać mogą spośród różnych urządzeń. Dostępne na rynku urządzenia to wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym niezwykle cenione i często wybierane pompy ciepła powietrze-woda. Dobór urządzenia jest indywidualny i zależy zarówno od potrzeb inwestora, jak i warunków budowlanych w miejscu wykonania instalacji.

  Warto również wiedzieć, że pompa ciepła do działania potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego inwestując w nią można również przemyśleć inwestycję w fotowoltaikę. Panele fotowoltaiczne to darmowy prąd dla domu, który zasilać może również system bazujący na pompie ciepła.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania pomp ciepła i wyboru najlepszego rozwiązania? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrzne Wejherowo
  pompy ciepła powietrze woda Wejherowo

  Korzyści z instalacji pompy ciepła w domu lub w firmie

  Pompa ciepła zapewnia tanie ogrzewanie domu bądź firmy. Inwestor zyskuje zatem oszczędności, gdyż nie musi ponosić kosztów związanych z zakupem węgla, pelletu czy gazu. Zyski z inwestycji czerpać można przez długi czas, gdyż pompa ciepła jest urządzeniem niezwykle trwałym – może działać nawet do pięćdziesięciu lat.

  Pompa ciepła to również, w odróżnieniu od pieców gazowych, urządzenie zapewniające bezpieczeństwo. To system cichy, łatwy w montażu – nie ma konieczności wydzielania specjalnych pomieszczeń w rodzaju kotłowni. Jest również niemal bezobsługowy, co zapewnia wygodę jego użytkownikom.

  W związku z rosnącą świadomością ekologiczną, rośnie również zainteresowanie inwestycjami w pompy ciepła. Są to urządzenia, które nie emitują spalin, nie zatruwają powietrza, wody czy gleby, a do swojej pracy wykorzystują odnawialne źródła energii (czyli niewyczerpalne zasoby środowiska naturalnego).

  Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na każde z nich!

  pompy ciepła opinie Wejherowo

  Profesjonalny dobór i montaż pomp ciepła w Wejherowie

  Nasza firma zaliczana jest do najlepszych wykonawców pomp ciepła w Polsce. Nasi pracownicy działają również na terenie Trójmiasta, Wejherowa, Rumi i okolic, zajmując się doborem, montażem i serwisem pomp ciepła w domach i firmach.

  Naszym klientom oferujemy usługi najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało umiejętnością doboru najkorzystniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb inwestorów. To gwarancja w pełni wydajnej i niezawodnej pracy pompy ciepła!

  Niezwykle ważne jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego dokładamy starań, aby każdą realizację wykonywać w profesjonalny sposób, sprawnie i z dbałością o efektywne oraz bezawaryjne działanie instalacji. Oferowane przez nas produkty to urządzenia najwyższej klasy, które odznaczają się trwałością na eksploatację i są wykonane z doskonałej jakości materiałów.

  Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Wejherowo i zapewnij ciepło dla swojego domu!

  Pompy ciepła Wejherowo – sprawdź naszą pełną ofertę!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji bazującej na pompie ciepła. Zdając sobie sprawę, jak ważna jest wydajna praca systemu grzewczego, nie pomijamy żadnego etapu prac. W ramach współpracy z klientami oferujemy zatem:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru pompy ciepła,
  • montaż pompy ciepła w wybranym przez klienta miejscu,
  • serwis instalacji w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Możemy również zająć się wykonaniem instalacji fotowoltaicznej, która stanowi doskonałe uzupełnienie inwestycji w pompę ciepła – zapewnia darmowy prąd niezbędny do jej prawidłowego działania.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Wejherowie i okolicach

   

  Nowoczesne pompy ciepła zapewniają wysoki komfort użytkowania, ochronę środowiska naturalnego oraz oszczędności. Między innymi z tych przyczyn coraz więcej osób prywatnych oraz firm decyduje się zamienić instalacje gazowe bądź piece na paliwa opałowe na ekologiczne systemy grzewcze.

  Poszukujesz firmy, która zajmie się doborem i montażem pompy ciepła w Wejherowie lub okolicy? Skorzystaj z naszej oferty! Wysoka jakość obsługi, pełen profesjonalizm i najwyższej klasy urządzenia działające niezawodnie i wydajnie przez długie lata – to zyskujesz decydując się na współpracę z firmą Hymon.