Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Wolsztynie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym jest pompa ciepła?

  Pompy ciepła to nowoczesne systemy grzewcze, które do swojego działania wykorzystują zasoby naturalne pozyskiwane z otoczenia budynku. Pobierają one energię cieplną z wody, z gruntu lub z powietrza i, przy niewielkim współudziale energii elektrycznej, przekazują do instalacji grzewczych.

  Pompę ciepła wykorzystać można w kilku celach. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie ogrzewania budynków, jednak może ona również służyć do podgrzewania wody użytkowej, którą wykorzystujemy do kąpieli, gotowania, prania, zmywania, mycia rąk czy w przydomowych basenach. Pompa ciepła może być również używana zamiast klimatyzacji do obniżania temperatury w pomieszczeniach w wyjątkowo ciepłe dni lata.

  pompy ciepła opinie Wolsztyn
  pompy ciepła powietrzne Wolsztyn

  Korzyści z instalacji pompy ciepła

  Pompy ciepła, które podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła (w tym pompy ciepła powietrze-woda) to urządzenia niezwykle ekologiczne. Działają one w oparciu o odnawialne źródła energii, a działając nie powodują powstawania spalin zatruwających powietrze.

  Ekologia to jednak nie wszystko. Decydując się na montaż pompy ciepła inwestorzy zyskują także oszczędności wynikające ze znaczenie zmniejszonych kosztów ogrzewania. Zyski z inwestycji czerpać można latami, gdyż żywotność instalacji jest bardzo długa.

  Pompa ciepła to również łatwość obsługi, wygoda użytkowania, bezpieczeństwo. W zapomnienie idą prace związane z uzupełnianiem materiałów opałowych czy czyszczeniem pieca. Co więcej, urządzenie działa cicho i jest niewielkich rozmiarów, więc można je zamontować niemal wszędzie.

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej – zapraszamy!

  pompy ciepła powietrze woda Wolsztyn

  Montaż pomp ciepła w Wolsztynie

  Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu odnawialnych źródeł energii. Na podbudowie posiadanego doświadczenia pozyskanego w trakcie naszej wieloletniej pracy możemy zagwarantować dobór najkorzystniejszych urządzeń, profesjonalny montaż pomp ciepła oraz ich wieloletnią, wydajną i niezawodną pracę.

  Działamy na terenie całej Polski, w tym również w miejscowości Wolsztyn. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dobierając dla nich najlepsze rozwiązania, doradzając oraz w profesjonalny sposób montując pompy ciepła. Oferowane przez nas wysokiej jakości urządzenia pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów.

  Pompy ciepła Wolsztyn – zaufaj najlepszym ekspertom na rynku i podejmuj współpracę z firmą Hymon!

  Sprawdź naszą pełną ofertę – pompy ciepła Wolsztyn!

  Oferujemy w pełni kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji grzewczych bazujących na pompach ciepła. W ramach współpracy wykonujemy:

  • dobór urządzenia do potrzeb klientów i warunków w miejscu instalacji,
  • montaż pompy ciepła w sprawny i dokładny sposób,
  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

  Aby zapewnić pełne wykorzystanie dostępnych technologii i uzupełnić działanie pompy ciepła, warto rozważyć jednocześnie inwestycję w panele fotowoltaiczne. Fotowoltaika zapewnia darmową energię elektryczną, która jest niezbędna do pracy pompy ciepła. Współpracując z nami możesz zdecydować się na obie inwestycje jednocześnie – znamy się zarówno na pompach ciepła, jak i na instalacja fotowoltaicznych.

  Skorzystaj z ekologicznych systemów pozyskiwania energii cieplnej i zapewni sobie realne oszczędności!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Wolsztynie i okolicach

   

  Pompa ciepła stanowi innowacyjne rozwiązanie, które pozwala ogrzać dom lub inny budynek w niemal bezpłatny sposób, co zapewnia znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania. Zaliczane do ekologicznych systemów grzewczych pompy ciepła zyskują coraz większą popularność wśród inwestorów indywidualnych, jak i biznesowych.

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej, rzetelnej firmy, która zajmie się doborem i montażem pompy ciepła w Wolsztynie lub okolicy, skorzystaj z oferty lidera rynku odnawialnych źródeł energii – firmy Hymon. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!