Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Zabrzu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła jest systemem, który swoje działanie opiera na odnawialnych i naturalnych zasobach. Czerpie ona energię z gruntu, wody lub z powietrza i przekazuje do instalacji, które służą do ogrzewania pomieszczeń lub wody użytkowej. Może być ona również stosowana do chłodzenia pomieszczeń, co sprawia, że korzystać z niej można przez cały rok.

  Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów urządzeń, wśród których wymienić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym najszerzej rekomendowane pompy ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła powietrzne Zabrze
  pompy ciepła powietrze woda Zabrze

  Co można zyskać inwestując w zakup pompy ciepła?

  Zainteresowanie pompami ciepła stale rośnie, co wynika przede wszystkim z opłacalności inwestycji. Montaż pompy ciepła w Zabrzu pozwala na zaoszczędzenie sporem kwoty w skali roku, a zwrotu z inwestycji oczekiwać można w dość krótkim czasie. To rozwiązanie niezwykle rentowne!

  Wielofunkcyjność i uniwersalność zastosowania pomp ciepła to kolejna z ich zalet. Mogą one służyć do zapewniania ciepła w domu czy w firmie podczas okresu zimowego, jak i chłodzenia w upalne, letnie dni. Ogrzewają również wodę użytkową, którą wykorzystujemy do kąpieli, gotowania czy prania, jak również wodę w basenach.

  Nie da się również pominąć aspektu ekologicznego – pompy ciepła są bezemisyjne. W odróżnieniu od innych systemów grzewczych nie produkują szkodliwych gazów cieplarnianych, a rosnąca ilość urządzeń montowanych w domach i innych budynkach powoduje redukcję zanieczyszczenia powietrza.

  Komfort użytkowania, proekologiczne zastosowanie, ogromne oszczędności, wielofunkcyjność, bezawaryjność – to zyskasz, decydując się na inwestycję w pompy ciepła. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Zabrze

  Montaż pomp ciepła w Zabrzu – wybierz najlepszych!

  Montaż pomp ciepła to zadanie dla ekspertów, a najlepszych specjalistów od odnawialnych źródeł energii znaleźć można w firmie Hymon. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Realizujemy zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

  Każdą realizację wykonujemy z najwyższą starannością i pełnym profesjonalizmem. Bazujemy na urządzeniach najwyższej klasy, które działają niezawodnie i wydajnie, zapewniając maksimum korzyści inwestorom. Rozwiązania dobieramy do oczekiwań klientów oraz ulokowania instalacji.

  Zapoznaj się z naszą ofertą i czerp korzyści finansowe dzięki inwestycji w pompę ciepła!

  Sprawdź naszą ofertę!

  Firma Hymon oferuje dobór, montaż i serwis pompy ciepła w Zabrzu i okolicy. Nasze usługi realizujemy w sposób kompleksowy: doradzamy wybór urządzenia do miejsca, w którym ma być zamontowana instalacja, odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące systemu, montujemy pompę ciepła, uruchamiamy ją, tłumaczymy zasady działania. Świadczymy także serwis pomp ciepła, zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po niej.

  Pompy ciepła Zabrze – to zadanie dla ekspertów z firmy Hymon! Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Zabrzu i okolicach

   

  Pompy ciepła cieszą cię coraz większą popularnością zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych oraz biznesowych. Nic w tym dziwnego, bowiem przyczyniają się one do ograniczenia rachunków za ogrzewanie, zapewniają wysoką wygodę użytkowania, działają niezawodnie przez długie lata, a jednocześnie nie szkodzą środowisku naturalnemu.

  Decydując się na inwestycję w pompę ciepła w Zabrzu masz możliwość skorzystania z usług lidera branży odnawialnych źródeł energii w Polsce – firmy Hymon. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi doboru, montażu oraz serwisu systemów. Pompy ciepła Zabrze – zapraszamy do współpracy!