Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Żarach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Zasada działania pompy ciepła opiera się o odnawialne źródła energii. Wykorzystuje ona energię cieplną pochodzącą z otoczenia – z gruntu, z wody luz powietrza, a następnie kieruje do instalacji zapewniających ogrzewanie w budynkach.

  Jakie są rodzaje pomp ciepła? Wyróżnić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Największym uznaniem cieszy się aktualnie stosunkowo łatwa w montażu oraz wyjątkowo wydajna pompa ciepła powietrze-woda, jednak każdorazowo wybór warto powierzyć specjalistom – to gwarancja, że system zostanie dobrany odpowiednio do potrzeb inwestora i uwarunkowań budowlanych.

  Pompy ciepła zapewniają ogrzewanie w domach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych, instytucjach. Mogą również działać zamiast klimatyzacji chłodząc pomieszczenia w upalne dni lata. Urządzenia te służą również do podgrzewania wody użytkowej, z której korzystamy na co dzień.

  Ze względu na fakt, że pompa ciepła do działania potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej, idealnie sprawdza się w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną. Fotowoltaika to bowiem darmowy prąd.

  pompy ciepła powietrze woda Żary
  pompy ciepła powietrzne Żary

  Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

  Pompa ciepła zamontowana w domu oznacza przede wszystkim oszczędności dla inwestora, powstałe w wyniku znacznie obniżonych kosztów ponoszonych na opłaty za ogrzewanie gazowe czy paliwa opałowe. Inwestycja przynosi zyski przez długie lata.

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy możliwość ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń oraz ciepłą wodę użytkową. Pompy ciepła są urządzeniami wielofunkcyjnymi, a także bezobsługowymi, dlatego gwarantują wygodę korzystania użytkownikom. Są również ciche i całkowicie bezpieczne.

  Rosnąca ilość montowanych pomp ciepła przekłada się również na korzyści dla całego społeczeństwa, bowiem jest to urządzenie nieemisyjne. W odróżnieniu od innych systemów grzewczych nie emituje spalin zanieczyszczających powietrze.

  Dowiedz się więcej na temat pomp ciepła oraz o naszej ofercie – skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Żary

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Żarach

  Nasza firma to lider rynku pomp ciepła i fotowoltaiki w Polsce. Na rynku działamy od lat, a na naszym koncie znajduje się tysiące wykonanych instalacji na rzecz klientów prywatnych oraz biznesowych.

  Doborem i montażem pomp ciepła zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, posiadający niezbędne umiejętności, dzięki czemu zyskujesz gwarancję należycie wykonanej usługi. Do jej realizacji wykorzystujemy wyłącznie urządzenia najwyższej klasy renomowanych producentów, które cechuje wysoka wydajność oraz trwałość.

  Poznaj ofertę lidera branży

  Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawiło, że dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb klientów. Właśnie dlatego oferujemy w pełni kompleksowe usługi, w których zakres wchodzi:

  • doradztwo i dobór urządzeń,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – pompy ciepła Żary to zadanie dla nas!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Żary

   

  Wybór systemy grzewczego to już nie problem! Ekologiczny, energooszczędny i wydajny sposób ogrzewania budynku, który jednocześnie zapewnia oszczędności oraz wysoki komfort użytkowania – to zyskujesz decydując się na posiadanie pompy ciepła.

  Żary to miasto, na terenie którego poszukujesz sprawdzonego wykonawcy instalacji pomp ciepła? Skorzystaj z oferty lidera rynku, zatrudniającego najlepszych ekspertów – firmy Hymon. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, urządzenia najwyższej klasy oraz sprawną i profesjonalną realizację usługi.