Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Zielonej Górze

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działają pompy ciepła?

  Zasadą działania pompy ciepła jest pobieranie energii cieplnej z otoczenia (tzw. dolne źródło ciepła) i kierowanie jej do instalacji grzewczych w budynku – do centralnego ogrzewania i/lub ogrzewania podłogowego.

  Rodzaje pomp ciepła to: powietrzne pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz gruntowe pompy ciepła. W ostatnim czasie najczęściej wybieranym rozwiązaniem są pompy ciepła powietrze-woda, których montaż jest niemal bezinwazyjny, a wydajność naprawdę wysoka.

  Pompy ciepła są urządzeniami wielofunkcyjnymi. Zapewniają one nie tylko ogrzewanie w czasie zimy, lecz również chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim, działając w zastępstwie klimatyzacji. Służą również do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz podgrzewania wody w basenach.

  pompy ciepła powietrzne Zielona Góra
  pompy ciepła opinie Zielona Góra

  Pompa ciepła – dlaczego warto w nią zainwestować?

  Obecnie pompy ciepła zyskują na popularności. Coraz więcej osób prywatnych – właścicieli domów jednorodzinnych, wielorodzinnych lub budynków mieszkalnych, a także firm, instytucji i gospodarstw rolnych, decyduje się wdrożyć to rozwiązanie. Dzieje się tak, gdyż pompa ciepła oznacza korzyści ekonomiczne, ekologiczne oraz niezwykłą wygodę użytkowania.

  Zakup i montaż pomp ciepła to przede wszystkim inwestycja finansowa. Zyski wynikają z realnie obniżonych kosztów ponoszonych na ogrzewanie – na zakup materiałów opałowych czy na opłaty licznikowe za gaz. Rentowność inwestycji to także pochodna czasu, przez jaki czerpać można zyski – odpowiednio serwisowana instalacja działać może nawet przez 50 lat!

  Ze względu na korzystanie z odnawialnych źródeł energii pompy ciepła są niezwykle ekologiczne. Nie mają one negatywnego wpływu na środowisko naturalne, nie emitują toksycznych substancji, nie zatruwają powietrza, wody i gleby. Wymiana systemów grzewczych na pompy ciepła przekłada się na redukcję dwutlenku węgla w atmosferze.

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy również komfort użytkowania. W przeciwieństwie do systemów grzewczych opartych o paliwa opałowe, nie ma konieczności wykonywania żadnych prac przy systemie – jego czyszczenia czy uzupełniania w materiały grzewcze. Jest to system bezobsługowy, a przy tym cichy i całkowicie bezpieczny. Nie zajmuje również wiele miejsca, dlatego można go zamontować niemal wszędzie!

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy odpowiedzi na każde Twoje pytanie oraz przedstawimy ofertę na pompy ciepła Zielona Góra.

  pompy ciepła powietrze woda Zielona Góra

  Montaż pomp ciepła w Zielonej Górze

  Firma Hymon jest jednym z liderów branży rozwiązań bazujących na odnawialnych źródłach energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam poznać potrzeby klientów i wypracować wysokie standardy działania, dlatego decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję najwyższej jakości usług.

  Oferujemy pompy ciepła najwyższej klasy renomowanych producentów, zaś montażem instalacji zajmują się pracownicy posiadający odpowiednie kwalifikacje. Wykonywane przez nas instalacje działają niezawodnie i wydajnie przez długie lata.

  Jesteśmy firmą ogólnopolską. Nasze zespoły działają również na terenie Zielonej Góry i okolic, świadcząc usługi dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na pompy ciepła Zielona Góra!

  Kompleksowa realizacja inwestycji

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację inwestycji. W ramach współpracy z nami klienci zyskują:

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Decydując się na instalację pompy ciepła, warto również rozważyć montaż fotowoltaiki, zapewniającej maksymalne zyski ekonomiczne w postaci darmowego prądu niezbędnego do pracy pompy ciepła. Obie te instalacje można powierzyć w ręce najlepszych specjalistów od odnawialnych źródeł energii z firmy Hymon!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Zielona Góra

   

  Pompa ciepła to rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje wydajnych i ekologicznych systemów grzewczych. Przynoszą one również znaczne oszczędności, które wynikają z obniżonych wydatków na ogrzewanie. Co więcej, pompy ciepła są urządzeniami wielofunkcyjnymi – zapewniają przyjemne ciepło zimą, chłodzenie latem oraz ciepłą wodę użytkową.

  Na terenie województwa lubuskiego, w tym w Zielonej Górze i okolicy, działa zespół specjalistów z firmy Hymon, oferujący kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi z zakresu doboru i montażu pomp ciepła. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!