Farma fotowoltaiczna

systemy zintegrowane

Sektor energii odnawialnej w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie i już od dłuższego czasu fotowoltaika przeżywa boom popularności. W trosce o środowisko naturalne i w odpowiedzi na zapotrzebowanie na zieloną energię realizujemy farmy fotowoltaiczne.

Zainwestuj w farmę fotowoltaiczną i ciesz się stałym i pewnym dochodem, dzięki energii płynącej ze słońca. Dzięki szybkiemu zwrotowi inwestycji, właściciel może cieszyć się pasywnym dochodem przez ponad dwadzieścia lat.

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Co zyskujesz dzierżawiąc grunt?

  Pasywny dochód

  Ciszę i spokój – instalacje są bezgłośne i bezobsługowe

  Bezpieczeństwo – zagwarantowane umową

  Stały kontakt – odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości

  Długotrwały pewny zysk – umowy podpisywane na 29 lat

  Płatność od momentu podpisania umowy

  Realizując inwestycję fotowoltaiczną zawsze mamy na uwadze jak najmniejszą ingerencję w naturalne środowisko. Na farmie nie wykorzystuje się chemii, a teren pod panelami zostaje biologicznie czynny. Moduły podniesione są nad poziom gruntu, dzięki czemu drobne zwierzęta mogą swobodnie się przemieszczać. Teren działki obsiewamy trawą lub pozostawiamy do samoistnego porośnięcia.

  farma fotowoltaiczna montaż

  Jak działamy?

  Staramy się działać holistycznie, dlatego z klientem pracujemy od samego początku. Kompleksowo realizujemy projekty fotowoltaiczne na terenie całej Polski. Przygotujemy projekt, przygotujemy montaż i zapewnimy pracę farmy fotowoltaicznej przez kolejne 29 lat.

  Eksperci firmy Hymon czuwają nad każdym z etapów realizacji procesu inwestycyjnego. Zaczynamy od znalezienia odpowiedniego, spełniającego wymogi gruntu, następnie przeprowadzamy audyt, pomagamy w uzyskaniu odpowiedniej dokumentacji i pozwoleń. Kolejnym etapem jest wykonanie projektu i montaż wielkopowierzchniowej instalacji fotowoltaicznej.

  Farma fotowoltaiczna instalacja

  Jakie wymagania musi spełniać grunt?

  Grunt wydzierżawiany pod farmę fotowoltaiczną musi spełniać podstawowe warunki, które umożliwią pozyskanie wymaganych dokumentów do budowy farmy i jej prawidłowe funkcjonowanie. Podstawowym kryterium, które musi spełniać działka jest jej wielkość.

  Minimalna powierzchnia działki to 1 ha, a jej minimalna szerokość to 50 metrów. Grunt pod dzierżawę nie powinien znajdować się bliżej budynków mieszkalnych, niż w odległości 50 metrów. Klasa gleby nie może być lepsza niż IV, teren musi być płaski, niezalesiony i niezalewowy.

  Farmy fotowoltaiczne w polsce

  Etapy budowy elektrowni możemy podzielić na:

  Palowanie terenu,

  Montaż ogrodzenia, monitoringu oraz konstrukcji,

  Zainstalowanie paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów,

  Rozprowadzenie dróg kablowych i montaż stacji transformatorowej,

  Uruchomienie farmy, uzyskanie koncesji i sprzedaż energii.

  Budujemy w perspektywie długoterminowej, dlatego przywiązujemy bardzo dużą wagę do wykorzystania zastosowań i materiałów najwyższej jakości. Współpracując z czołowymi producentami i dystrybutorami komponentów, dbamy o to aby nasze instalacje spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.