Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Zachodniopomorskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Chcesz zainwestować w wydajny, nowoczesny i ekologiczny system grzewczy, który zapewni ogrzewanie dla Twojego domu lub firmy? Postaw na pompy ciepła, które korzystają z odnawialnych źródeł energii i zapewniają praktycznie bezpłatne ogrzewanie.

  Oferta firmy Hymon obejmuje kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła. Bazujemy na najwyższej jakości urządzeniach, które charakteryzują się wysoką wydajnością i trwałością. Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy całego całego województwa zachodniopomorskiego, którzy chcą postawić na efektywne, bezpieczne i energooszczędne rozwiązania. Poznaj naszą ofertę!

  Działanie pompy ciepła

  Pompy ciepła to urządzenie, które zapewnia użytkownikom niezwykły komfort użytkowania, a jednocześnie oszczędności, co wynika ze sposobu ich działania. Pobierają one energię z naturalnych zasobów, stanowiących dolne źródło energii, czyli gruntu, wody lub powietrza, i przekształcają ją w energię cieplną trafiającą do instalacji grzewczych, takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Wielofunkcyjność pomp ciepła to ich ogromna zaleta. Nie tylko zapewniają ogrzewanie domów lub innych budynków mieszkalnych bądź firm, lecz również służą do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Latem można z nich korzystać, gdy marzymy o niskiej temperaturze – zapewnia bowiem chłodzenie pomieszczeń, działając niczym klimatyzacja.

  Warto wiedzieć, że pompa ciepła zasilana jest energią elektryczną, dlatego decydując się na inwestycję w nią warto również rozważyć montaż paneli fotowoltaicznych. W połączeniu oba te rozwiązania przynoszą najlepsze efekty dla portfela inwestora.

  W zależności od źródła ciepła, z którego korzysta pompa ciepła, wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii szczególnie polecane są pompy ciepła powietrze-woda, które charakteryzują się niską inwazyjnością montażu oraz niezwykłą wydajnością.

  Masz pytania dotyczące działania pomp ciepła? Chętnie odpowiemy na każde z nich!

  Pompa ciepła – zalety

  Pompy ciepła są coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem ze względu na uniwersalność zastosowania. Mogą one służyć do ogrzewania pomieszczeń, jak i ich chłodzenia. Ich działanie zapewnia również ciepłą wodę użytkową, którą można wykorzystać do kąpieli, gotowania czy w basenach.

  Montaż pompy ciepła przekłada się na oszczędności – koszty ogrzewania obniżają się w odczuwalny dla inwestorów sposób. Co więcej, inwestycja zwraca się bardzo szybko, bo już po kilku latach, zaś długa żywotność pompy ciepła sprawia, że zyski czerpie się przez naprawdę długi okres czasu – nawet do 50 lat.

  Do pracy urządzenia nie jest konieczne dorzucanie paliwa czy czyszczenie pieca, co zapewnia wysoką wygodę korzystania z systemu. Pompa ciepła działa w cichy sposób, a niewielkie rozmiary sprawiają, że można ją zamontować niemalże wszędzie. Jest również bezpieczna – w odróżnieniu od pieców gazowych nie powoduje zagrożenia w postaci wybuchu czy zaczadzenia.

  Wygoda użytkowania i darmowe ciepło dla domu to nie jedyne zalety, jakie posiada pompa ciepła. Ten nowoczesny system grzewczy jest także przyjazny dla środowiska naturalnego, gdyż korzysta z niewyczerpalnych zasobów, a podczas jego pracy nie są emitowane szkodliwe gazy cieplarniane.

  Sprawdź, co możesz zyskać dzięki instalacji pompy ciepła – skontaktuj się z nami, a udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty!

  Profesjonalny montaż pompy ciepła w województwie zachodniopomorskim

  Montaż pompy ciepła to zadanie dla specjalistów – najlepszych na rynku znajdziesz w naszej firmie!

  Jesteśmy wiodącą firmą w branży odnawialnych źródeł energii, a pompy ciepła oraz fotowoltaika nie mają dla nas żadnych tajemnic. Wieloletnie doświadczenie, kompetentna kadra, nastawienie na dobór najkorzystniejszych dla klientów rozwiązań sprawiają, że decydując się na współpracę z nami zyskujesz pewność najlepiej wykonanej usługi.

  Nasze usługi realizujemy na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Każdorazowo doradzamy wybór urządzenia biorąc pod uwagę potrzeby inwestora oraz umiejscowienie inwestycji. Dbamy, by montowane przez nas systemy działały niezawodnie i bezawaryjnie przez długie lata.

  Pompy ciepła zachodniopomorskie – zaufaj specjalistom z firmy Hymon i oszczędzaj więcej!

  Zdjęcia z realizacji

  Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła zachodniopomorskie!

  Poszukujesz firmy, która wykona dobór i montaż pomp ciepła na terenie województwa zachodniopomorskiego? Skorzystaj z oferty naszej firmy – pełen profesjonalizm gwarantowany!

  Do każdej usługi podchodzimy w kompleksowy sposób. Doradzamy, dobieramy optymalne rozwiązania, dostarczamy pompy ciepła w miejsce inwestycji, wykonujemy montaż pomp ciepła oraz zajmujemy się ich uruchomieniem. Warto również przeprowadzać regularny serwis, dzięki czemu instalacje działają dłużej w bezawaryjny sposób – to również zadanie, którym się zajmujemy!

  Pompy ciepła Szczecin, Koszalin, Stargard, Kamień Pomorski? Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego! Zapraszamy do kontaktu!