Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika wielkopolskie - instalacje fotowoltaiczne na terenie województwa wielkopolskiego

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Co sprawia, że w ostatnim czasie fotowoltaika zyskuje na popularności? Trend ten ma swoje podstawy we wzroście społecznej świadomości dotyczącej ochrony środowiska naturalnego, w tym dbania o czyste powietrze, a także chęci oszczędności i uniezależnienia się od stale rosnących cen prądu. Coraz więcej osób decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej w swoim domu jednorodzinnym, firmie czy gospodarstwie domowym. Trend ten podchwycili także mieszkańcy województwa wielkopolskiego.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż instalacji fotowoltaicznych – korzyści

  Panele fotowoltaiczne umożliwiają korzystanie z darmowej energii słonecznej, co przynosi wiele korzyści zarówno nam, jak i środowisku naturalnemu.

  1. Panele słoneczne pozwalają uniezależnić się od kosztów ponoszonych na energię elektryczną. W ostatnich latach ceny prądu poszybowały w górę, a wraz z nimi rachunki. Promieniowanie słoneczne jest bezpłatne, zatem nie trzeba się obawiać zwiększonych kosztów.
  2. Szybki zwrot z inwestycji – inwestując w montaż paneli słonecznych już po kilku latach (przewidywalnie około 6-ciu) można doczekać się zwrotu z inwestycji, co jest gwarancją wysokiej rentowności tego rozwiązania.
  3. Trwałość, niezawodność i bezpieczeństwo – współczesne systemy fotowoltaiczne działają niezawodnie i bezawaryjnie przez lata.
  4. Ekologia – panele słoneczne stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnej energii elektrycznej. Mówi się o nich jako o zielonej energii.

  Wymienione przyczyny sprawiają, że instalacje fotowoltaiczne zyskują coraz szersze grono fanów w całej Polsce, w tym także na terenie województwa wielkopolskiego.

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Fotowoltaika wielkopolskie – czy to się opłaca?

  Odnawialne źródła energii, w tym fotowoltaika, są coraz częściej wykorzystywane na terenie całego naszego kraju. W społeczeństwie zaczyna pojawiać się przekonanie, że istnieje doskonała, oszczędna i ekologiczna alternatywna dla tradycyjnej energetyki. I to prawda! Fotowoltaika jest niezawodnym rozwiązaniem, a średnie roczne nasłonecznienie w naszym kraju pozwala, aby było czerpać z niej duże korzyści.

  Województwo wielkopolskie posiada średni roczny stopień nasłonecznienia o wysokości około 1100 kWh/m2, co stawia je w czołówce rankingu wśród województw w Polsce. Dobre warunki słonecznej ekspozycji umożliwiają pokrycie większej części zapotrzebowania gospodarstwa domowego lub firmy na prąd, a tym samym przynosi znaczne oszczędności w ich budżecie.

  Aby zmaksymalizować rentowność inwestycji, warto powierzyć ją dobrej, sprawdzonej firmie fotowoltaicznej, która przygotuje instalację fotowoltaiczną uwzględniając zapotrzebowanie na energię danego domu czy firmy.

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w wielkopolskim

  W województwie wielkopolskim można zauważyć rosnącą liczbę paneli fotowoltaicznych, które montowane są w domach jednorodzinnych, budynkach, firmach czy w gospodarstwach rolnych. Osoby, które zdecydowały się na to taką usługę, zauważą z całą pewnością znacznie obniżone rachunki za prąd.

  Fotowoltaika to zdecydowanie korzystne finansowo i ekologicznie rozwiązanie. Instalacja fotowoltaiczna korzysta z odnawialnej energii słonecznej, a podczas pracy ogniwa nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery.

  Wybierając firmę, która zaprojektuje i zamontuje instalacje fotowoltaiczne należy się kierować przede wszystkim jej doświadczeniem oraz renomą. Hymon od lat zajmuje się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych, a zatrudnieni przez nas specjaliści sprawnie wykonują montaż. Dzięki nam fotowoltaika Poznań, Poznań, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Piła i w innych miastach na terenie województwa wielkopolskiego rośnie w siłę!

  Nasza firma działa na obszarze całej Polski, dokonując montażu instalacji fotowoltaicznych. Wielkopolska to także obszar naszego działania – dzięki nam energia pochodząca ze słońca może zasilić Twój dom, firmę lub gospodarstwo. Możesz nas znaleźć w miastach takich jak:

  Poznań

  Konin

  Kalisz

  Leszno

  Piła

  Gniezno

  Ostrów Wielkopolski

  Wolsztyn

  Jarocin

  Turek

  Oprócz kompleksowej usługi, polegającej na przygotowaniu projektu, jego realizacji, a także serwisie, pomożemy również w załatwieniu niezbędnych formalności w celu otrzymania dofinansowania na fotowoltaikę oraz uruchomieniu instalacji poprzez zgłoszenie jej do Zakładu Energetycznego. Jeśli mieszkasz w województwie wielkopolskim lub prowadzisz tutaj firmę/gospodarstwo rolne i myślisz, czy inwestycja w systemy fotowoltaiczne jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami! Udzielimy niezbędnych informacji o fotowoltaice i odpowiemy na Twoje pytania.

  Montaż paneli słonecznych

  Dofinansowanie do fotowoltaiki – wielkopolskie

  Koszt instalacji fotowoltaicznej to czynnik, który często odstrasza inwestorów od podjęcia decyzji o zmianie tradycyjnej energii elektrycznej na odnawialne źródła energii. Mieszkańcy Wielkopolski mają jednak możliwość skorzystania z dofinansowań na fotowoltaikę zarówno na zakup, jak i montaż paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu koszt instalacji fotowoltaicznej znacznie się zmniejsza.

  Na jakie dofinansowanie mogą liczyć mieszkańcy Wielkopolski? Jest to przede wszystkim program Mój Prąd – beneficjenci programu mogą otrzymać do 5000 zł dotacji. Dodatkowo, instalacje fotowoltaiczne uprawniają do skorzystania z ulg podatkowych, w tym ulgi od podatku dla rolników zainteresowanych OZE.

  Dobra firma fotowoltaiczna w wielkopolskim – jak wybrać?

  Poszukujesz dobrej firmy fotowoltaicznej w Wielkopolsce? Chcesz gwarancji, że instalacje będą działać bezawaryjnie? Wybierz naszą firmę Hymon, która od lat działa w branży fotowoltaiki w całej Polsce, w tym również w Wielkopolsce: Poznaniu, Koninie, Kaliszu, Lesznie, Pile i okolicach.

  Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat, stanowiąc jedną z czołowych firm fotowoltaicznych. Każdorazowo przed nawiązaniem współpracy oferujemy naszym klientom bezpłatną wycenę biorąc pod uwagę dostarczone przez nich dane dotyczące miejsca

  Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że posiadamy wiedzę w zakresie doboru najbardziej korzystnych rozwiązań dla naszych klientów w zakresie fotowoltaiki.
  • Zadowolenie klientów – tysiące zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów to niezbity argument przemawiający za jakością wykonania naszych instalacji.
  • Kompleksowość usługi – oferujemy usługę, która rozpoczyna się od przygotowania oferty, poprzez wykonanie indywidualnego projektu dopasowanego do potrzeb klienta i zużycia prądu, montaż instalacji i jej uruchomienie, aż po serwis.
  • Nasza firma pomaga również w uzyskaniu dofinansowania i dotacji oraz w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji.

  Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty!

  Poznaj ofertę