Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Lubuskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii przynosi korzyści pod względem ekonomicznym, a jednocześnie jest działaniem proekologicznym, zapewniającym czyste powietrze i ochronę środowiska naturalnego. Jednymi z urządzeń bazującymi na niewyczerpalnych zasobach naturalnych są pompy ciepła.

  Szukasz wykonawcy systemu grzewczego opartego na pompie ciepła, który przeprowadzi usługę w kompleksowy i pełni profesjonalny sposób? Zaufaj specjalistom z firmy Hymon. Działamy na terenie województwa lubuskiego, kierując naszą ofertę zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do współpracy!

  Pompa ciepła – wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do ogrzewania budynku

  Instalacja pompy ciepła w domu lub w firmie zapewnia przede wszystkim ogrzewanie pomieszczeń w sezonie zimowym, lecz również chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim. Pompą ciepła z powiedzeniem można zastąpić klimatyzację! Instalacje bazujące na pompie zapewniają także podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, z której na co dzień korzystamy do kąpieli, mycia rąk, zmywania czy gotowania.

  Zasada działania pomp ciepła opiera się o energię pozyskiwaną z otoczenia. Pobierają ją z gruntu, z wody lub z powietrza, które stanowią dolne źródło ciepła, i za pomocą czynnika roboczego kierują do instalacji grzewczych w budynkach.

  W zależności od sposobu pozyskiwania energii cieplnej wyróżniamy gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, które są aktualnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem.

  Ze względu na fakt, że pompa ciepła do działania potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej, najlepszym rozwiązaniem jest połączenie inwestycji w ten ekologiczny system grzewczy z instalacją fotowoltaiczną. To pewny zysk zagwarantowany przez długie lata!

  Jakie są zalety pompy ciepła?

  Pompy ciepła to urządzenia wielofunkcyjne, które zapewniają ogrzewanie budynków oraz ciepłej wody użytkowej. Inwestycja w ten ekologiczny system grzewczy zapewnia realne oszczędności, gdyż pozwala znacząco obniżyć koszty eksploatacji budynku, obniżając koszty ogrzewania. Własna pompa ciepła zapewnia również niezależność od potencjalnych podwyżek cen materiałów grzewczych.

  Inwestując w pompę ciepła zyskuje się również niebywałą wygodę użytkowania. Urządzenia te nie wymagają uzupełniania paliwa opałowego ani czyszczenia. Są systemami niemal bezobsługowymi. Ich zaletą jest również niska awaryjność i bezpieczeństwo korzystania. Mogą działać sprawnie nawet przez kilkadziesiąt lat.

  Z pompą ciepła wiąże się również ekologia. Jest to urządzenie, które wykorzystuje niewyczerpalne i całkowicie naturalne źródła ciepła, a podczas jego pracy nie dochodzi do emisji spalin i zatruwających środowisko substancji.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat tego, jak działa pompa ciepła, jakie zyski można osiągnąć dzięki inwestycji lub chcesz poznać wycenę naszych usług? Skontaktuj się z nami wysyłając formularz kontaktowy lub dzwoniąc!

  Montaż pomp ciepła w województwie lubuskim

  Firma Hymon specjalizuje się w rozwiązaniach wykorzystujących odnawialne źródła energii – instalacjach fotowoltaicznych oraz pompach ciepła. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia, indywidualne podejście do każdego zlecenia, profesjonalizm, terminowość oraz nastawienie na zadowolenie naszych klientów.

  Specjaliści z naszej firmy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie, wykonają projekt instalacji, udzielą odpowiedzi na każde pytanie dotyczące działania pompy ciepła, zajmą się montażem systemu oraz serwisem w trakcie trwania gwarancji oraz po jej upływie.

  Pompy ciepła lubuskie – skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów na rynku!

  Kompleksowe usługi i pełen profesjonalizm – poznaj naszą ofertę!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację inwestycji w pompę ciepła. Współpraca z nami oznacza:

  • dobór pompy ciepła do potrzeb klientów oraz warunków z miejsca inwestycji,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Działamy na terenie województwa lubuskiego, docierając do miejscowości takich jak: Zielona Góra, Żary, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Nowa Sól, Gubin, Żegań i wielu innych.

  Zapraszamy do kontaktu – pompy ciepła lubuskie!