Pompy ciepła Lubuskie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Zapoznaj się z ofertą
  pomp ciepła
  w woj. Lubuskim

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii przynosi korzyści pod względem ekonomicznym, a jednocześnie jest działaniem proekologicznym, zapewniającym czyste powietrze i ochronę środowiska naturalnego. Jednymi z urządzeń bazującymi na niewyczerpalnych zasobach naturalnych są pompy ciepła.

  Szukasz wykonawcy systemu grzewczego opartego na pompie ciepła, który przeprowadzi usługę w kompleksowy i pełni profesjonalny sposób? Zaufaj specjalistom z firmy Hymon. Działamy na terenie województwa lubuskiego, kierując naszą ofertę zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do współpracy!

  Pompa ciepła – wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do ogrzewania budynku

  Instalacja pompy ciepła w domu lub w firmie zapewnia przede wszystkim ogrzewanie pomieszczeń w sezonie zimowym, lecz również chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim. Pompą ciepła z powiedzeniem można zastąpić klimatyzację! Instalacje bazujące na pompie zapewniają także podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, z której na co dzień korzystamy do kąpieli, mycia rąk, zmywania czy gotowania.

  Zasada działania pomp ciepła opiera się o energię pozyskiwaną z otoczenia. Pobierają ją z gruntu, z wody lub z powietrza, które stanowią dolne źródło ciepła, i za pomocą czynnika roboczego kierują do instalacji grzewczych w budynkach.

  W zależności od sposobu pozyskiwania energii cieplnej wyróżniamy gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, które są aktualnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem.

  Ze względu na fakt, że pompa ciepła do działania potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej, najlepszym rozwiązaniem jest połączenie inwestycji w ten ekologiczny system grzewczy z instalacją fotowoltaiczną. To pewny zysk zagwarantowany przez długie lata!

  Pompy ciepła - jak działają

  Jakie są zalety pompy ciepła?

  Pompy ciepła to urządzenia wielofunkcyjne, które zapewniają ogrzewanie budynków oraz ciepłej wody użytkowej. Inwestycja w ten ekologiczny system grzewczy zapewnia realne oszczędności, gdyż pozwala znacząco obniżyć koszty eksploatacji budynku, obniżając koszty ogrzewania. Własna pompa ciepła zapewnia również niezależność od potencjalnych podwyżek cen materiałów grzewczych.

  Inwestując w pompę ciepła zyskuje się również niebywałą wygodę użytkowania. Urządzenia te nie wymagają uzupełniania paliwa opałowego ani czyszczenia. Są systemami niemal bezobsługowymi. Ich zaletą jest również niska awaryjność i bezpieczeństwo korzystania. Mogą działać sprawnie nawet przez kilkadziesiąt lat.

  Z pompą ciepła wiąże się również ekologia. Jest to urządzenie, które wykorzystuje niewyczerpalne i całkowicie naturalne źródła ciepła, a podczas jego pracy nie dochodzi do emisji spalin i zatruwających środowisko substancji.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat tego, jak działa pompa ciepła, jakie zyski można osiągnąć dzięki inwestycji lub chcesz poznać wycenę naszych usług? Skontaktuj się z nami wysyłając formularz kontaktowy lub dzwoniąc!

  Montaż pomp ciepła w województwie lubuskim

  Firma Hymon specjalizuje się w rozwiązaniach wykorzystujących odnawialne źródła energii – instalacjach fotowoltaicznych oraz pompach ciepła. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia, indywidualne podejście do każdego zlecenia, profesjonalizm, terminowość oraz nastawienie na zadowolenie naszych klientów.

  Specjaliści z naszej firmy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie, wykonają projekt instalacji, udzielą odpowiedzi na każde pytanie dotyczące działania pompy ciepła, zajmą się montażem systemu oraz serwisem w trakcie trwania gwarancji oraz po jej upływie.

  Pompy ciepła lubuskie – skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów na rynku!

  Poznaj ofertę