Pompy ciepła małopolskie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Zapoznaj się z ofertą
  pomp ciepła
  w woj. Małopolskim

  Pompa ciepła to innowacyjne, efektywne i ekologiczne rozwiązanie, które zapewnia ogrzewanie domu lub firmy, przynosząc oszczędności oraz gwarantując wygodę użytkowania. Ze względu na korzyści, jakie zapewnia, na system grzewczy bazujący na pompie ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów.

  Na terenie województwa małopolskiego działa zespół specjalistów z firmy Hymon, oferujący nowoczesne pompy ciepła, gwarantujące wysoki komfort termiczny. Naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi – dobór oraz montaż pompy ciepła w oparciu o urządzenia najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła małopolskie!

  Pompa ciepła – w jaki sposób działa?

  Pompa ciepła opiera swoje działanie o ekologiczne źródło ciepła. Pobiera energię cieplną z zasobów znajdujących na zewnątrz budynku – z wody, gruntu lub z powietrza, czyli z dolnego źródła i przekazuje ją do instalacji centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego lub instalacji ciepłej wody użytkowej, czyli tzw. górnego źródła ciepła.

  Systemy grzewcze bazujące na pompach ciepła zapewniają ogrzewanie budynków, lecz mogą również działać w zastępstwie klimatyzacji, obniżając temperaturę w pomieszczeniach. Przydają się również do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Dostępne na rynku urządzenia podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej wybieranym i polecanym rozwiązaniem jest powietrzna pompa ciepła powietrze-woda, która jest urządzeniem niezwykle efektywnym i łatwym w montażu.

  Do swojego działania pompy ciepła potrzebują niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego warto pomyśleć o zestawieniu tego ekologicznego systemu grzewczego z instalacją fotowoltaiczną. W ten sposób w realny sposób obniżamy koszty ogrzewania, jak i zmniejszamy wydatki na prąd nawet do zera.

  Pompy ciepła - jak działają

  Zalety pomp ciepła – dowiedz się więcej!

  Odnawialne źródła energii są coraz częściej wykorzystywane w różnych rozwiązaniach technologicznych. Fotowoltaika korzysta z promieniowania słonecznego, aby wytworzyć energię elektryczną, zaś pompy ciepła pobierają energię cieplną z gruntu, wody lub z powietrza, aby zapewni ogrzewanie budynku. Takie metody są, w obliczu postępującej degradacji środowiska naturalnego, w cenie.

  Pompy ciepła wykorzystują niewyczerpalne zasoby, a jednocześnie same podczas pracy nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Są to urządzenia nieemisyjne, zatem nie produkują spalin i nie pogłębiają efektu cieplarnianego. Nie są również przyczyną powstawania zjawiska smogu, a rosnąca ilość inwestycji w pompy ciepła oznacza czyste powietrze dla każdego z nas.

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy również znaczne oszczędności wynikające z obniżonych kosztów ogrzewania. W niepamięć idą opłaty licznikowe za gaz oraz wydatki na paliwa opałowe. Co więcej, zyski z inwestycji czerpać można przez bardzo długi okres czasu, bowiem żywotność pompy ciepła wynosić może nawet kilkadziesiąt lat.

  Wraz z pompą ciepła użytkownicy otrzymują również wygodę. Prace przy systemie grzewczym polegające na konieczności jego czyszczenia czy uzupełniania w materiały opałowe przechodzą do przeszłości. Pompy ciepła to urządzenia bezobsługowe, ciche, bezpieczne.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomp ciepła? Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie i udzielą szczegółowych wyjaśnień. Zapraszamy do kontaktu!

  Fachowy montaż pomp ciepła w województwie małopolskim

  Firma Hymon działa na rynku odnawialnych źródeł energii od 2011 roku. Naszym klientom – osobom prywatnym, jak i firmom, instytucjom czy gospodarstwom rolnym, oferujemy profesjonalną obsługę inwestycji w pompę ciepła. Wybór naszej firmy to gwarancja wysokiej jakości urządzeń oraz pełnego profesjonalizmu.

  Do wykonania zlecenia używamy produktów najlepszej klasy, które wyróżniają się wysoką efektywnością i długoletnią niezawodnością. Usługę montażu pompy ciepła przeprowadzają doświadczeni specjaliści, którzy do każdego zlecenia podchodzą z należytym zaangażowaniem.

  Chcesz poznać naszą ofertę i dowiedzieć się, jaki jest koszt pompy ciepła małopolskie? Skontaktuj się z nami!

  Poznaj ofertę