Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Małopolskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła to innowacyjne, efektywne i ekologiczne rozwiązanie, które zapewnia ogrzewanie domu lub firmy, przynosząc oszczędności oraz gwarantując wygodę użytkowania. Ze względu na korzyści, jakie zapewnia, na system grzewczy bazujący na pompie ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów.

  Na terenie województwa małopolskiego działa zespół specjalistów z firmy Hymon, oferujący nowoczesne pompy ciepła, gwarantujące wysoki komfort termiczny. Naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi – dobór oraz montaż pompy ciepła w oparciu o urządzenia najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła małopolskie!

  Pompa ciepła – w jaki sposób działa?

  Pompa ciepła opiera swoje działanie o ekologiczne źródło ciepła. Pobiera energię cieplną z zasobów znajdujących na zewnątrz budynku – z wody, gruntu lub z powietrza, czyli z dolnego źródła i przekazuje ją do instalacji centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego lub instalacji ciepłej wody użytkowej, czyli tzw. górnego źródła ciepła.

  Systemy grzewcze bazujące na pompach ciepła zapewniają ogrzewanie budynków, lecz mogą również działać w zastępstwie klimatyzacji, obniżając temperaturę w pomieszczeniach. Przydają się również do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Dostępne na rynku urządzenia podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej wybieranym i polecanym rozwiązaniem jest powietrzna pompa ciepła powietrze-woda, która jest urządzeniem niezwykle efektywnym i łatwym w montażu.

  Do swojego działania pompy ciepła potrzebują niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego warto pomyśleć o zestawieniu tego ekologicznego systemu grzewczego z instalacją fotowoltaiczną. W ten sposób w realny sposób obniżamy koszty ogrzewania, jak i zmniejszamy wydatki na prąd nawet do zera.

  Zalety pomp ciepła – dowiedz się więcej!

  Odnawialne źródła energii są coraz częściej wykorzystywane w różnych rozwiązaniach technologicznych. Fotowoltaika korzysta z promieniowania słonecznego, aby wytworzyć energię elektryczną, zaś pompy ciepła pobierają energię cieplną z gruntu, wody lub z powietrza, aby zapewni ogrzewanie budynku. Takie metody są, w obliczu postępującej degradacji środowiska naturalnego, w cenie.

  Pompy ciepła wykorzystują niewyczerpalne zasoby, a jednocześnie same podczas pracy nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Są to urządzenia nieemisyjne, zatem nie produkują spalin i nie pogłębiają efektu cieplarnianego. Nie są również przyczyną powstawania zjawiska smogu, a rosnąca ilość inwestycji w pompy ciepła oznacza czyste powietrze dla każdego z nas.

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy również znaczne oszczędności wynikające z obniżonych kosztów ogrzewania. W niepamięć idą opłaty licznikowe za gaz oraz wydatki na paliwa opałowe. Co więcej, zyski z inwestycji czerpać można przez bardzo długi okres czasu, bowiem żywotność pompy ciepła wynosić może nawet kilkadziesiąt lat.

  Wraz z pompą ciepła użytkownicy otrzymują również wygodę. Prace przy systemie grzewczym polegające na konieczności jego czyszczenia czy uzupełniania w materiały opałowe przechodzą do przeszłości. Pompy ciepła to urządzenia bezobsługowe, ciche, bezpieczne.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomp ciepła? Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie i udzielą szczegółowych wyjaśnień. Zapraszamy do kontaktu!

  Fachowy montaż pomp ciepła w województwie małopolskim

  Firma Hymon działa na rynku odnawialnych źródeł energii od 2011 roku. Naszym klientom – osobom prywatnym, jak i firmom, instytucjom czy gospodarstwom rolnym, oferujemy profesjonalną obsługę inwestycji w pompę ciepła. Wybór naszej firmy to gwarancja wysokiej jakości urządzeń oraz pełnego profesjonalizmu.

  Do wykonania zlecenia używamy produktów najlepszej klasy, które wyróżniają się wysoką efektywnością i długoletnią niezawodnością. Usługę montażu pompy ciepła przeprowadzają doświadczeni specjaliści, którzy do każdego zlecenia podchodzą z należytym zaangażowaniem.

  Chcesz poznać naszą ofertę i dowiedzieć się, jaki jest koszt pompy ciepła małopolskie? Skontaktuj się z nami!

  Zdjęcia z realizacji

  Skorzystaj z ofert specjalistów od pomp ciepła!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W ramach współpracy z klientami z Małopolski oferujemy kompleksową realizację usług, w zakres której wchodzą:

  • profesjonalne doradztwo i możliwość uzyskania fachowej porady,
  • dobór urządzeń do potrzeb klientów oraz warunków z miejsca inwestycji,
  • montaż pomp ciepła w sprawny i dokładny sposób,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Działamy w całym województwie małopolskim. Jesteśmy dostępni w miastach takich jak: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Gorlice, Oświęcim, Wadowice, Nowy Targ, Zakopane, Andrychów, Kęty, Olkusz oraz wielu innych.

  Zapraszamy do współpracy – pompy ciepła małopolskie!