Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika kujawsko-pomorskie: instalacje fotowoltaiczne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  W całej Polsce rośnie zainteresowanie fotowoltaiką – boom na panele słoneczne ma także miejsce na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. I nic w tym dziwnego! Panele fotowoltaiczne to doskonały sposób na oszczędności – montaż ogniw fotowoltaicznych w domu, firmie czy gospodarstwie pozwala uniezależnić się od rosnących cen prądu. To również inwestycja w ekologię – energia słoneczna nie szkodzi środowisku. Ze względów ekonomicznych i ekologicznych zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne w woj. kujawsko-pomorskim wciąż rośnie.

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Fotowoltaika w kujawsko-pomorskim – zalety inwestowania w odnawialne źródła energii

  Fotowoltaika kujawsko-pomorskie rośnie w siłę – grono osób, które zdecydowały się na montaż instalacji fotowoltaicznej w tym regionie nieustannie się poszerza. Niewątpliwie ma to związek z rosnącymi cenami energii elektrycznej i kosztami, jakie osoby prywatne, firmy oraz rolnicy ponoszą w związku z otrzymywanymi rachunkami za prąd. Główną zaletą montażu paneli fotowoltaicznych w domu, firmie czy gospodarstwie rolnym jest oszczędność i niezależność energetyczna. Energia pozyskiwana z promieni słonecznych jest bowiem darmowa! Z tego powodu fotowoltaika cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

  Dodatkowe fundusze w budżecie, jakie możemy mieć już po kilku latach od inwestycji w panele fotowoltaiczne to nie jedyna zaleta odnawialnych źródeł energii. Niższe rachunki za prąd idą także w parze z ekologią, bowiem ogniwa fotowoltaiczne są rozwiązaniem sprzyjającym środowisku naturalnemu – nie emitują do atmosfery szkodliwego dwutlenku węgla i wykorzystują odnawialne zasoby.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Instalacje fotowoltaiczne w województwie kujawsko pomorskim

  Popularność instalacji fotowoltaicznych rośnie i nie jest to jedynie chwilowa moda, lecz wyraźna odpowiedź na rosnące ceny energii elektrycznej i przestarzałość technologii oferowanej przez tradycyjne elektrownie jako głównego źródła prądu. Coraz częściej wybieramy odnawialne źródła energii – OZE, jako rozwiązanie, które zapewnia niezależność energetyczną, jednocześnie nie szkodzi naturalnemu środowisku.

  Hymon od wielu lat realizuje projekty instalacji PV na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Rosnące zainteresowanie fotowoltaiką to wynik rosnącej świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz chęci oszczędności, jakie możemy mieć po upływie kilku lat od inwestycji w panele fotowoltaiczne. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, dbając o to, aby moc instalacji fotowoltaicznej była optymalna i rentowna dla danego domu czy przedsiębiorstwa.

  Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne a województwo kujawsko-pomorskie – czy to się opłaca?

  Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która się opłaca. Korzystając z aktualnie dostępnych technologii systemy fotowoltaiczne przynoszą korzyści inwestorom z całej Polski. Jak podają dane średnie nasłonecznienie w naszym kraju mieści się w przedziale od 950 do 1100 kWh/m2, a województwo kujawsko-pomorskie nie odbiega od tej normy, zatem instalacja fotowoltaiczna w tym tym regionie jest jak najbardziej polecana i opłacalna.

  Dobry projekt instalacji fotowoltaicznej przy odpowiednim nasłonecznieniu zapewni zwrot z inwestycji w panele słoneczne już po upływie 6 lat – na kolejne lata uzyskasz niezależność energetyczną. Nasza firma zajmie się tym zadaniem, przygotowując dla Ciebie projekt, pełną dokumentację oraz wykonując montaż i uruchamiając instalacje fotowoltaiczne.

  Działamy w województwie kujawsko-pomorskim m.in. w miastach takich jak:

  Bydgoszcz

  Toruń

  Brodnica

  Grudziądz

  Włocławek

  Inowrocław

  Świecie

  Mogilno

  Tuchola

  Aleksandrów Kujawski

  Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę i wycenę instalacji PV. Dobierzemy odpowiednie systemy dopasowane do zużycia prądu w Twoim domu, firmie czy gospodarstwie, które zapewnią szybki zwrot z inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!

  Dofinansowanie na OZE w województwie Kujawsko-Pomorskiem

  Koszt instalacji fotowoltaicznej może z początku wydawać się spory. Jeśli jednak spojrzymy na rosnące ceny energii elektrycznej, a także tempo zwrotu z inwestycji (w niektórych przypadkach ma to miejsce już po 6 latach), okazuje się, że była do dobra decyzja. Dodatkowo, w Polsce, w tym również na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, można otrzymać spore dofinansowanie na instalację paneli fotowoltaicznych.

  Inwestowanie w odnawialne źródła energii jest dzisiaj mocno wspierane zarówno na szczeblu lokalnym, jak i państwowym, a także przez Unię Europejską. Jeśli chcesz wiedzieć, jak uzyskać dotacje na fotowoltaikę w województwie kujawsko-pomorskim – skontaktuj się z nami. Udzielamy naszym klientom wsparcia w zakresie uzyskania dotacji na fotowoltaikę.

  W województwie kujawsko-pomorskim fotowoltaika jest mocno promowana. Można skorzystać z szeregu dotacji, w tym:

  • Energia Plus – w ramach tego programu możesz otrzymać do 15 000 zł dofinansowania
  • Mój Prąd – program oferujący do 5000 zł dofinansowania na fotowoltaikę
  • Ulga podatkowa na fotowoltaikę
  • Ulga podatkowa dla rolników

  Jak widać nie musisz ponosić całkowitych kosztów montażu instalacji fotowoltaicznej. Wystarczy, że skorzystasz z któregoś programu, a już niebawem będziesz cieszyć się niższymi rachunkami za prąd.

  Poznaj ofertę