Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Śląskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Zainteresowanie wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii systematycznie rośnie, co jest wynikiem oszczędności, jakie można dzięki nim uzyskać, a także ekologicznych profitów, jakie zapewniają. Jednym z rozwiązań korzystających z niewyczerpalnych zasobów środowiska są pompy ciepła. Śląskie to województwo, którego mieszkańcy coraz częściej decydują się na tego rodzaju rozwiązanie.

  Oferta naszej firmy obejmuje dobór i montaż wysokiej jakości pomp ciepła, które pozwalają na skuteczne zmniejszenie kosztów ogrzewania domu lub firmy, a także przyczyniają się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Pompa ciepła – jak działa?

  Zasada działania pompy ciepła opiera się o pobieranie energii z dolnego źródła, czyli z gruntu, wody lub powietrza i przekazywanie jej przy niewielkiej pomocy energii elektrycznej do górnego źródła, jakim jest instalacja grzewcza lub do ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

  Dostępne na rynku urządzenia można podzielić na różne typy, które różnią się od siebie źródłem energii. Gruntowa pompa ciepła korzysta z energii cieplnej czerpanej z gruntu, wodne pompy ciepła z wody, zaś powietrzne pompy ciepła, w tym pompa ciepła powietrze-woda, korzystają z energii pochodzącej z powietrza. Do najbardziej popularnych i polecanych należą pompy ciepła typu powietrze-woda, których instalacja jest prawie bezinwazyjna, a efektywność niezwykle wysoka.

  Wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła to urządzenia, które znajdują zastosowanie w ogrzewaniu budynków mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych. Idealnie nadają się do ogrzewania podłogowego. Umożliwiają również podgrzewanie wody użytkowej oraz chłodzenie pomieszczeń, co jest szczególnie przydatne latem.

  Decydując się na pompę ciepła zmniejszamy koszty ogrzewania domu. Warto jednak połączyć działanie pomp ciepła z fotowoltaiką, która zapewnia darmową energię elektryczną potrzebną do działania instalacji grzewczej. To połączenie ekologii i korzyści finansowych w jednym!

  Zalety pompy ciepła

  Pompy ciepła to rozwiązanie, które w dobie rosnącego zanieczyszczenia środowiska naturalnego jest niezwykle cenne. Wykorzystuje ona odnawialne zasoby środowiska, nie powodując zagrożenia dla przyrody. Oznacza również czyste powietrze dla każdego z nas!

  Pompa ciepła to alternatywa dla różnych sposobów ogrzewania, która zapewnia nie tylko profity ekonomiczne, jak i ekonomiczne. Swoje działanie opiera bowiem o darmowe zasoby środowiska, a do wydajnej pracy potrzebuje zaledwie niewielkiej ilości energii elektrycznej (którą zapewnić może odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna).

  Inwestycja w pompę ciepła przynosi duże oszczędności, gdyż nie ma konieczności zakupu materiałów grzewczych. To również swoboda pod tym względem – inwestorzy nie muszą pamiętać o konieczności ich nabywania, opłacania rachunków, ani kontrolowania ich cen.

  Oprócz znaczenia dla budżetu domowego czy firmowego, a także dla środowiska naturalnego, pompy ciepła zapewniają również ogromny komfort użytkowania. Pompa ciepła to urządzenie bezobsługowe, zatem nie wymaga włączania, wyłączania czy czyszczenia, a jedynie serwisu co pewien czas, w celu zapewnienia jego wydajnej pracy.

  Dobór i montaż pomp ciepła w województwie śląskim

  Firma Hymon to lider rynku z zakresu fotowoltaiki i pomp ciepła w Polsce, działający również na terenie województwa śląskiego. Naszym klientom, zarówno indywidualnym, jak i instytucjonalnym oraz biznesowym, oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doboru, sprzedaży, montażu i serwisu pomp ciepła.

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia najwyższej klasy, które są wydajne, bezpieczne, ekologiczne. Ich montażem zajmują się specjaliści z odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem, a usługi przeprowadzamy w pełni profesjonalny sposób. Zaufało nam już tysiące inwestorów, dołącz do nich i Ty!

  Na pompach ciepła znamy się jak nikt inny. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Zdjęcia z realizacji

  Sprawdź naszą ofertę – pompy ciepła Śląsk

  Klientów z województwa śląskiego, którzy chcą zmodernizować systemy grzewcze w swoim budynku, zarówno prywatnym, jak i przeznaczonym na cele komercyjne, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W jej ramach kompleksowo obsługujemy zarówno inwestycje w pompy ciepła, jak i w instalacje fotowoltaiczne.

  Działamy na terenie Śląska – znajdziesz nas w takich miastach jak: Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Ruda Śląska, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Mikołów, Pszczyna, Rybnik, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Żory, Dąbrowa Górnicza, Żywiec, Częstochowa, Chorzów.

  Zapraszamy do kontaktu – pompy ciepła śląskie!