Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika mazowieckie - instalacje fotowoltaiczne w Warszawie i na Mazowszu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika w województwie mazowieckim zyskuje na popularności – coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w panele fotowoltaiczne. Dzięki fotowoltaice możliwe jest znaczne obniżenie wysokości rachunków, jakie płacimy za energię elektryczną i uzyskanie niezależności od dostaw prądu od zewnętrznych firm.

  Hymon to firma, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki na terenie województwa mazowieckiego. W zakres naszych prac wchodzą przygotowanie indywidualnego projektu instalacji fotowoltaicznej dla danego domu lub firmy, dobór oraz montaż paneli fotowoltaicznych.

  Fotowoltaika w województwie mazowieckim – dla kogo?

  Fotowoltaika to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy zaoszczędzić na energii elektrycznej – pozwala uzyskać widoczne oszczędności w domowym lub firmowym budżecie. Jeśli jesteś właścicielem domu lub innego budynku, prowadzisz firmę lub gospodarstwo rolne w województwie mazowieckim, cenisz ekologiczne rozwiązania, a do tego szukasz oszczędności – postaw na ogniwa fotowoltaiczne.

  Wraz ze wzrostem cen prądu w naszym kraju zaobserwować można również wzrost zapotrzebowania gospodarstw domowych i firm na korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Panele fotowoltaiczne należą do najczęściej instalowanych OZE, które produkują prąd z darmowych i niewyczerpywalnych promieni słonecznych. Jest to inwestycja, która służy na lata, dzięki której zmniejsza się emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Zaletą instalacji jest także to, że finansowy zwrot z niej można zobaczyć już w po zaledwie kilku latach.

  Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie, które sprawdza się nawet w trudniejszych warunkach klimatycznych. Panele słoneczne stanowią źródło energii przez cały rok, nawet w pochmurne dni czy zimą, gdy temperatura powietrza znacznie spada. Dzieje się tak dlatego, iż panele słoneczne do produkcji prądu potrzebują promieni słonecznych lub promieniowania rozproszonego, a nie wysokiej temperatury. Dzięki podłączeniu do sieci energetycznej możliwe jest także wykorzystanie nadwyżki energii wyprodukowanej w okresach o dużym nasłonecznieniu w czasach o mniejszej dostępności słońca. To gwarancja darmowego prądu przez cały rok.

  Jaką moc paneli fotowoltaicznych do domu wybrać?

  Fotowoltaika w mazowieckim: korzyści, jakie przynosi

  Fotowoltaika i województwo mazowieckie to idealne połączenie. Na obszarze Mazowsza stoi wiele budynków, które na swoich dachach posiadają instalacje fotowoltaiczne. Odnawialne źródła energii oznaczają niższa wydatki ponoszone na prąd, a także są rozwiązaniem bardzo istotnym z ekologicznych przyczyn. Właśnie dlatego wielu mieszkańców domów jednorodzinnych, przedsiębiorców i rolników sięga po sposoby na pozyskiwanie energii, jakie dają OZE.

  Istnieje kilka ważnych zalet, dla których warto zamontować w swoim domu lub firmie fotowoltaikę:

  1. Inwestycja w fotowoltaikę w województwie mazowieckim zwraca się w przeciągu 6 lat. Ceny za energię elektryczną na Mazowszu w ostatnich kilku latach gwałtownie wzrosły, zaś panele fotowoltaiczne przyczyniają się do obniżenia kosztów – pozwalają zmniejszyć rachunki za prąd przez kolejne lata.
  2. Montaż instalacji fotowoltaicznych w Polsce w województwie mazowieckim za pośrednictwem instalatorów z naszej firmy to również gwarancja trwałości i bezpieczeństwa. Instalacje fotowoltaiczne służą wydajnie i niezawodnie przez wiele lat.
  3. Wyraźny wzrost ilości instalacji fotowoltaicznych jest efektem tego, że jest to rozwiązanie ekologiczne, które przyczynia się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery.
  4. Fotowoltaika jest bezobsługowa i nie wymaga uciążliwej konserwacji.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

  Panele fotowoltaiczne a nasłonecznienie na Mazowszu

  Średnie roczne nasłonecznienie na Mazowszu jest absolutnie wystarczające, by montaż fotowoltaiki był ekonomicznie opłacalny i działał prawidłowo. Podobnie jak na terenie całego kraju, tak i w województwie mazowieckim średnie nasłonecznienie znajduje się w przedziale d 950 do 1100 kWh/m2 – jest ono całkowicie wystarczające, aby przydomowa bądź firmowa instalacja fotowoltaiczna spełniała swoją funkcję.

  Warto inwestować w ogniwa fotowoltaiczne w województwie mazowieckim, bo to inwestycja rentowna, z szybkim tempem zwrotu. Z tych powodów ilość instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa mazowieckiego z roku na rok rośnie, podobnie jak liczba zadowolonych klientów korzystających z naszych usług. Jeśli szukasz sprawdzonej, rzetelnej i profesjonalnej firmy, która wykona projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu, gospodarstwie rolnym lub firmie, napisz do nas – przygotujemy dla Ciebie ofertę i wycenę instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do Twoich potrzeb.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie mazowieckim

  Fotowoltaika w województwie mazowieckim to rozwiązanie, po które sięga wiele firm, właścicieli domów jednorodzinnych, budynków, gospodarstw rolnych. Codziennie pracownicy firmy Hymon przygotowują nowe projekty instalacji fotowoltaicznych, montują i uruchamiają panele słoneczne na terenie takich miejscowości jak:

  Warszawa,

  Radom,

  Płock,

  Siedlce,

  Sochaczew,

  Piaseczno,

  Mińsk Mazowiecki,

  Legionowo,

  Ostrołęka,

  Ciechanów,

  Żyrardów

  oraz wielu innych. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zamontować fotowoltaikę w każdym domu, przedsiębiorstwie czy gospodarstwie rolnym, które kwalifikuje się do montażu instalacji fotowoltaicznej.

  Już teraz napisz do nas i sprawdź, czy możesz zamontować instalację fotowoltaiczną w wybranym przez Ciebie miejscu – z chęcią pomożemy i odpowiemy na Wszelkie pytania!

  Dofinansowanie fotowoltaiki w województwie mazowieckim

  Mieszkańcy województwa mazowieckiego mogą ubiegać się o ulgi podatkowe, dotacje i programy wsparcia, które przyczyniają się do znacznego obniżenia kosztów montażu instalacji fotowoltaicznej, a także w znacznym stopniu przyspieszają zwrot z inwestycji. Na jakie dofinansowanie do fotowoltaiki mogą liczyć osoby, które posiadają domy, firmy lub gospodarstwa rolne na terenie województwa mazowieckiego?

  • Energia Plus – program, w przypadku którego możemy dostać do 15 000 zł dofinansowania
  • Mój Prąd – program, w ramach którego otrzymać można do 5000 zł dofinansowania na fotowoltaikę
  • Ulga podatkowa na fotowoltaikę
  • Ulga podatkowa dla rolników

  W województwie mazowieckim pojawia się coraz więcej dotacji i dofinansowania na fotowoltaikę – nasza firma oferuje możliwość pomocy otrzymaniu dotacji na instalacje fotowoltaiczne w województwie mazowieckim, dzięki czemu zaoszczędzasz swój czas.

  Inwerter fotowoltaiczny

  Właściwy montaż instalacji fotowoltaicznej

  Hymon to lider rynku systemów fotowoltaicznych w Polsce. Oferujemy indywidualny projekt instalacji paneli słonecznych w oparciu o zapotrzebowanie energetyczne, a nasz profesjonalny zespół monterów wykonuje montaż paneli fotowoltaicznych najwyższej klasy.

  Montując panele słoneczne nasi eksperci biorą pod uwagę czynniki takie jak położenie nieruchomości względem stron świata, rodzaj pokrycia dachu i kąt jego nachylenia względem padania promieni słonecznych, stopień nasłonecznienia – panele fotowoltaiczne powinny być zamontowane w miejscu niezacienionym przez drzewa czy elementy infrastruktury. Monterzy zajmują się także uruchomieniem instalacji i przekazują wskazówki z jej użytkowania. Prawidłowy montaż instalacji fotowoltaicznej jest kluczem do oszczędności!

  Poznaj ofertę