Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Dolnośląskie - panele fotowoltaiczne na Dolnym Śląsku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika Dolnośląskie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli domów, przedsiębiorców oraz rolników. Boom na panele fotowoltaiczne można obserwować w całej Polsce, w tym również w województwie dolnośląskim. Nic w tym dziwnego, gdyż fotowoltaika to lokata i oszczędności przez długie lata. To także inwestycja w dobrą jakość powietrza.

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii – zalety

  Nie da się ukryć, że korzystanie z odnawialnych źródeł energii przynosi wiele korzyści – dzięki instalacji fotowoltaicznej dbamy o środowisko naturalne oraz uzyskujemy niezależność energetyczną od rosnących cen energii elektrycznej. Mieszkańcy Dolnego Śląska doskonale zdają sobie sprawę z tego, że montaż instalacji fotowoltaicznej oznacza:

  • darmowy prąd przez cały rok – energia pozyskiwana z promieni słonecznych jest bezpłatna,
  • szybki zwrot z inwestycji – w zależności od zużycia prądu, wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania (w tym stopnia nasłonecznienia), a także powierzchni dachu, inwestycja powinna zwrócić się po upływie około 6 lat,
  •  instalacje PV są trwałe, niezawodne i bezpieczne, dlatego służą klientom przez lata. Montowane systemy opierają się o najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały,
  • instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa,
  • to ekologiczna alternatywa bezpieczna dla środowiska.

  Coraz więcej mieszkańców, przedsiębiorców i rolników z Dolnego Śląska zdaje sobie sprawę z tego, jakie korzyści płyną z rozwiązania, jakim są panele słoneczne i dlatego interesuje się montażem paneli słonecznych na dachu swojego budynku. Jeśli i Ty poszukujesz dobrej firmy fotowoltaicznej, lidera rynku fotowoltaiki z województwa dolnośląskiego – skontaktuj się z nami. Oferujemy najlepsze rozwiązania z zakresie paneli fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, a także gospodarstw rolnych. Pomożemy także otrzymać dofinansowanie na panele fotowoltaiczne. Nie zwlekaj – napisz do nas!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie dolnośląskim

  Rosnąca popularność odnawialnych źródeł energii, które są rozwiązaniem niezwykle ekologicznym i doskonałą inwestycją spowodowała, że nikogo już nie dziwią panele fotowoltaiczne na dachach domów i innych budynków. Jeśli i Ciebie interesują instalacje fotowoltaiczne na terenie Dolnego Śląska, zgłoś się do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do zużycia energii elektrycznej w Twoim domu lub firmie i zajmiemy się realizacją usługi montażu instalacji fotowoltaicznych oraz jej uruchomieniem, zgładzając ją do Zakładu Energetycznego.

  Instalacji paneli fotowoltaicznych dokonuje ekipa montażowa składająca się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę potwierdzoną certyfikatami. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a w przypadku awarii zawsze możesz skorzystać z oferowanego przez nas serwisu.

  Instalacje fotowoltaiczne a województwo dolnośląskie – czy to ma sens?

  Jeśli zastanawiasz się, czy montaż fotowoltaiki w przypadku regionu, w którym posiadasz nieruchomość ma sens, chętnie udzielimy Ci odpowiedzi – jak najbardziej! Dane wskazują, że średnie nasłonecznienie w naszym kraju waha się w granicach od 950 do 1100 kWh/m2, co zapewnia wysoką rentowność instalacji PV. Województwo dolnośląskie nie odbiega od tej średniej – średnie nasłonecznienie w tym regionie wynosi ponad 1000 kWh/m2, co sprawia, że inwestycja w panele fotowoltaiczne jest bardzo opłacana.

  Doświadczone ekipy montażowe firmy Hymon codziennie podejmują się montażu instalacji fotowoltaicznej na terenie województwa dolnośląskiego.

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy na terenie miast takich jak:

  Wrocław

  Legnica

  Głogów

  Jelenia Góra

  Lubin

  Wałbrzych

  Świdnica

  Bolesławiec

  Oleśnica

  Zgorzelec

  oraz w wielu innych miejscowościach, jeśli tylko wybrane przez klienta miejsce kwalifikuje się do instalacji PV. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci niezbędnych informacji, jak zaoszczędzić energię i zmniejszyć rachunki za prąd, a także pomożemy w uzyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę. Sprawdź nas już teraz – zapytaj o naszą ofertę.

  Fotowoltaika - Panele słoneczne

  Fotowoltaika Dolny Śląsk – wybierz najlepszą firmę fotowoltaiczną

  Decyzja o instalacji fotowoltaicznej zapadła, teraz trzeba znaleźć wykonawców? Wybierz najlepszą firmę fotowoltaiczną w województwie dolnośląskim – Hymon. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży poparte montażem instalacji fotowoltaicznych w tysiącach domów i firm.

  Świadczymy kompleksowe usługi, rozpoczynając od bezpłatnej wyceny na bazie wcześniej wykonanego audytu. Następnie przygotowujemy indywidualny projekt dopasowany do zużywanego prądu, biorąc pod uwagę nasłonecznienie danego miejsca. Zajmujemy się także montażem, uruchomieniem instalacji, przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, a także pozyskaniem dofinansowania na fotowoltaikę. Świadczymy również serwis posprzedażowy, na wypadek ewentualnych awarii.

  Jeśli szukasz oszczędności w swoim budżecie i myślisz, że fotowoltaika będzie najlepszym rozwiązaniem – masz całkowitą rację! Postaw jednak na firmę, która świadczy usługi na najwyższym poziomie, sprawie, dokładnie i rzetelnie. Jak fotowoltaika, to tylko Hymon!

  Poznaj ofertę