Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika podlaskie - instalacje fotowoltaiczne w województwie podlaskim

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to rozwiązanie, które daje możliwość znacznych oszczędności przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Na montaż instalacji fotowoltaicznej decyduje się coraz większa ilość osób z całej Polski, w tym również z województwa podlaskiego – pozyskiwanie energii elektrycznej z promieni słońca jest rentowne dla inwestorów, a zarazem ekologiczne, zaś Podlasie stanowi doskonałe miejsce dla efektywnej pracy systemów fotowoltaicznych.

  panele słoneczne

  Panele fotowoltaiczne Podlasie – korzyści

  Rosnące z roku na rok ceny za prąd sprawiają, że coraz więcej osób poszukuje korzystnej finansowo alternatywy, sięgając po odnawialne źródła energii. Zainstalowana w firmie lub w domu fotowoltaika daje możliwość znacznych oszczędności w budżecie. Promienie słońca, które są siłą napędową paneli słonecznych, są bowiem darmowe i nie trzeba za nie płacić. Dodatkowo, prawidłowo zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna pokrywa przeważającą część zapotrzebowania na prąd.

  Ważnym aspektem, dla którego tak wielu osób decyduje się na inwestycję w ogniwa fotowoltaiczne jest ekologia. Panele słoneczne nie emitują dwutlenku węgla do powietrza, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni zajmujących się dostawami prądu, są zatem bezpieczne dla środowiska.

  Zaletą systemów fotowoltaicznych jest ich trwałość i niezawodność, gdyż pracują bezawaryjnie nawet do kilkudziesięciu lat, a także bezpieczeństwo i bezobsługowość – przy tego rodzaju instalacjach nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych prac.

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika podlaskie – czy to się opłaca?

  Fotowoltaika to dziedzina, w której technologia w ostatnich latach poszła bardzo naprzód. Choć w społeczeństwie nadal pokutuje opinia, że to efektywnej pracy systemy fotowoltaiczne potrzebują dużej ekspozycji słonecznej, w rzeczywistości polskie warunki klimatyczne są całkowicie wystarczające.

  Województwo podlaskie stanowi region, w którym średnie roczne nasłonecznienie wynosi od 1000 do 1100 kWh/m2, co sprawia, że właściwie skonfigurowana instalacja PV pracuje efektywnie i przynosi duże oszczędności, zapewniając rentowność całej inwestycji.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w województwie podlaskim

  Panele fotowoltaiczne stworzone są w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu mogą pracować wydajnie przez cały rok, nawet w mniej nasłonecznione miesiące. Są trwałe i bezpieczne. Ważne jest jednak, aby instalator przygotował systemy dobierając moc instalacji do zapotrzebowania, a rodzaj paneli do miejsca montażu.

  Wybór odpowiednich paneli fotowoltaicznych powinien być podyktowany zapotrzebowaniem na prąd. Profesjonalny dostawca przygotuje projekt dobierając rodzaj, ilość, sposób montażu i cenę do potrzeb oraz możliwości klienta.

  Panele fotowoltaiczne na terenie województwa podlaskiego od lat projektuje i instaluje firma Hymon. Pomożemy w doborze ogniw fotowoltaicznych do zapotrzebowania na energię elektryczną, podłoża i miejsca, na którym mają być zainstalowane panele słoneczne. Wykonujemy profesjonalny montaż instalacji w całej Polsce, w tym także w województwie podlaskim. Miasta, które obsługujemy to:

  Białystok

  Suwałki

  Łomża

  Bielsk Podlaski

  Hajnówka

  Augustów

  Sokółka

  Wysokie Mazowieckie

  oraz wiele innych – mniejszych lub większych na Podlasiu. Jeśli interesuje Ciebie temat fotowoltaiki, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!

  Fotowoltaika

  Dobra firma fotowoltaiczna w województwie podlaskim

  Instalacje fotowoltaiczne na dachach budynków chyba nikogo już dzisiaj nie dziwią. Fotowoltaika pozwala bowiem zmniejszyć koszty, jakie ponosimy na prąd, a także jest bardzo ekologiczna. Jak jednak wybrać firmę fotowoltaiczną? Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów:

  • doświadczenie w branży, umiejętności, posiadane certyfikaty – od nich zależy, czy panele słoneczne zostaną zainstalowane prawidłowo,
  • technologie stosowane przez instalatora – wydajność to słowo klucz, a rozwój technologii sprawia, że systemy stają się coraz bardziej wydajne. Ważne, aby firma fotowoltaiczna nadążała za branżowymi newsami,
  • poprzednie realizacje i opinie klientów – to dzięki nim zyskujemy pewność, że wybrana firma świadczy swoją usługę na odpowiednim poziomie,
  • gwarancja na zamontowane systemy,
  • kompleksowość usług – poczynając od przygotowania projektu, montażu instalacji, po jej uruchomienie, a na serwisie kończąc.

  Hymon to firma, która posiada wszystkie wyżej wymienione cechy – wykonamy dla Ciebie projekt systemów fotowoltaicznych w oparciu o Twoje potrzeby i możliwości, zajmiemy się montażem i uruchomieniem instalacji oraz zapewniamy serwis urządzeń, w razie jakichkolwiek awarii. Dodatkowo, pomagamy klientom uzyskać dofinansowanie na fotowoltaikę. Zapraszamy do współpracy!

  Fotowoltaika dofinansowanie – podlaskie

  Inwestycja w panele słoneczne nie jest najtańsza, jednakże z całą pewnością opłacalna. Na terenie całego kraju uruchomione zostały także programy dotacji, dofinansowania i ulg podatkowych, które znacznie zmniejszają koszty tej inwestycji.

  Dla mieszkańców, przedsiębiorców i rolników z województwa podlaskiego dostępna jest możliwość skorzystania z następujących form dofinansowania:

  Program Mój Prąd – jego celem jest popularyzacja instalacji fotowoltaicznych. Dzięki programowi otrzymać można do 5000 zł na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej,

  Energia Plus – program dotacji i pożyczek dla przedsiębiorców zainteresowanych fotowoltaiką.

  Pamiętaj! Jeśli nie czujesz się na siłach w samodzielnym pozyskiwaniu dotacji – skorzystaj z naszej oferty. Wypełnij formularz, a my przedstawimy Ci naszą ofertę, w tym także w zakresie pomocy w uzyskaniu dofinansowania.

  Poznaj ofertę