Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Warmińsko Mazurskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Chcesz zadbać o środowisko naturalne, jednocześnie dbając o swój interes oraz zyski pojawiające się w portfelu? Wykorzystaj nowoczesne technologie bazujące na odnawialnych źródłach energii, aby połączyć oba te cele!

  Rozważasz inwestycję w pompę ciepła? Skorzystaj z naszej oferty! Jesteśmy wiodącą firmą działającą na polskim rynku odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i najwyższej klasy pompy ciepła. Warmińsko-mazurskie to jedno z województw, które obsługujemy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

  Pompa ciepła – sposób działania

  Pompy ciepła należą do nowoczesnych systemów grzewczych, które opierają swoje działanie na odnawialnych zasobach energii. Czerpią one energię cieplną z otoczenia – z powietrza, z wód gruntowych lub z gleby i kierują ją do instalacji grzewczej w budynku.

  Na rynku dostępne są urządzenia, które bazują na różnych źródłach energii. Wyróżnić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, które są aktualnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem.

  Warto wiedzieć, że pompa ciepła to urządzenie wielofunkcyjne. Zapewnia ona nie tylko ciepło dla domu bądź firmy, ogrzewając pomieszczenia, lecz również można jej używać zamiast klimatyzacji. Co więcej, służyć może do podgrzewania wody użytkowej, z której korzystamy na co dzień do kąpieli, mycia rąk czy zmywania.

  Do wydajnej pracy pompy ciepła potrzebują niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego bardzo opłacalne jest jej połączenie z fotowoltaiką, która dostarcza darmowy prąd. Obie inwestycje zapewnią najlepsze efekty!

  Poznaj zalety pomp ciepła!

  Pompy ciepła należą do urządzeń, które wykorzystują odnawialne źródła energii, zatem są niezwykle ekologiczne. Nie emitują szkodliwych, zatruwających powietrze gazów cieplarnianych, a rosnąca ilość inwestycji w tego rodzaju rozwiązania przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

  Decydując się na inwestycję w nowoczesne systemy grzewcze oparte o pompę ciepła w realny sposób obniżamy koszty ogrzewania. W ten sposób w portfelu pozostają dodatkowe środki finansowe.

  Instalacje pracują w niezawodny sposób nawet przez kilkadziesiąt lat, gwarantując w tym czasie nie tylko zyski, lecz również niezależność od rosnących cen materiałów opałowych.

  Komfort użytkowania, bezpieczeństwo, czystość i cichość działania systemu oraz niewielkie rozmiar umożliwiające montaż w niemal każdym miejscu to kolejne zalety pompy ciepła. Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? Skontaktuj się z nami!

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w województwie warmińsko-mazurskim

  Firma Hymon działa na rynku od 2011 roku. Jesteśmy cenioną firmą zajmującą się pompami ciepła, która działa w całej Polsce, w tym również w województwie warmińsko-mazurskim. Znajdziesz nas w miejscowościach takich jak Olsztyn, Ełk, Elbląg, Giżycko, Szczytno, Pisz, Mrągowo, Ostróda, Iława oraz wielu innych.

  Wybierając nas jako wykonawcę pompy ciepła stawiasz na profesjonalizm. Każdą usługę wykonujemy terminowo, dokładając starań, aby spełniła ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Do realizacji zleceń używamy wyłącznie produktów najlepszej jakości od renomowanych producentów, które odznaczają się trwałością i niezawodnością, a także wysoką wydajnością. Montaż realizowany jest przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi kompetencjami.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych – właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków mieszkalnych, jak i klientów biznesowych – firm, obiektów komercyjnych, przemysłowych, instytucji czy gospodarstw rolnych. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, wymagania techniczne oraz uwarunkowania budowlane w miejscu inwestycji.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na pompy ciepła warmińsko-mazurskie!

  Zdjęcia z realizacji

  Pompy ciepła – skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów!

  Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji w pompy ciepła. Doradzamy, dobieramy produkty, dostarczamy urządzenia w ustalone miejsce, przeprowadzamy profesjonalny montaż pompy ciepła, zapoznajemy klientów ze sposobem jej działania oraz oferujemy serwis systemu.

  Oprócz pomp ciepła oferujemy również wykonanie instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika to również przyjazna środowisku naturalnemu i zapewniająca zyski inwestycja, która wytwarza darmową energię elektryczną, potrzebą do pracy pompy ciepła.

  Zamień ogrzewanie gazowe lub przestarzały system grzewczy oparty na paliwach opałowych na nowoczesne, wydajne i ekologiczne pompy ciepła!