Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Pomorskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła to ekologiczny i bezpieczny sposób zapewnienia ciepła w domu bądź w firmie. Rozwiązanie to gwarantuje również oszczędności wynikające z realnie zmniejszonych kosztów ogrzewania, a użytkowanie systemu jest niezwykle wygodne.

  Zainteresowała Cię instalacja pompy ciepła na terenie województwa pomorskiego? Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów od rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii – firmy Hymon. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia, dobór najlepszych rozwiązań oraz ofertę urządzeń najwyższej klasy renomowanych producentów. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

  Pompa ciepła – jak działa?

  Pompa ciepła to innowacyjny system grzewczy, który opiera swoje działanie o ogólnodostępne i odnawialne zasoby naturalne. Pobiera ona energię cieplną z otoczenia znajdującego się na zewnątrz budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza i poprzez czynnik chłodniczy kieruje ciepło do instalacji grzewczych w pomieszczeniach.

  Dostępne na rynku urządzenia różnią się między sobą przede wszystkim źródłem ciepła, z którego korzystają. Wyróżnić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Aktualnie największym zainteresowaniem cieszy się pompa ciepła powietrzna, w szczególności pompa ciepła powietrze-woda. Pompy ciepła powietrze-woda to rozwiązanie popularne ze względu na niemal bezinwazyjny montaż oraz niebywale wysoką wydajność nawet w niskich temperaturach powietrza na zewnątrz.

  Systemy grzewcze oparte na pompach ciepła zapewniają zarówno ogrzewanie budynku, jak i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Instalacje te mogą również służyć do chłodzenia pomieszczeń, znajdując zastosowanie w upalne, letnie dni i zastępując działanie klimatyzacji.

  Jakie profity przynoszą pompy ciepła?

  W obecnych czasach niezwykle ważne jest podejmowanie kroków w kierunku ochrony środowiska naturalnego. Właśnie dlatego ekologiczne rozwiązania, takie jak pompy ciepła, są niezwykle cenione. Nie wywierają one negatywnego wpływu na środowisko naturalne i nie przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza.

  Pompa ciepła to jednak nie tylko ekologia, lecz również oszczędności wynikające z obniżonych kosztów ogrzewania. Zyski z inwestycji czerpie się przez długi czas, bowiem jest to urządzenie odporne na eksploatację – może działać wydajnie i niezawodnie nawet przez kilkadziesiąt lat!

  Warto również wspomnieć, że pompa ciepła to system grzewczy prosty w obsłudze. Zapewnia niezwykły komfort użytkownikom, gdyż nie generuje prac polegających na uzupełnianiu materiałów grzewczych czy czyszczeniu instalacji. Jest stosunkowo prosta w montażu i zajmuje niewiele miejsca, dlatego można je zainstalować w wielu różnych miejscach, niekoniecznie przeznaczonych do tego pomieszczeniach. Dodatkowo, to system cichy i całkowicie bezpieczny.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działają pompy ciepła oraz jakie są korzyści płynące z inwestycji? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  Instalacja pompy ciepła ciepła w województwie pomorskim

  Firma Hymon posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii, dzięki czemu doskonale wiemy, w jaki sposób wykonać instalację, aby spełniała oczekiwania inwestorów, działając wydajnie i niezawodnie oraz przynosząc duże oszczędności.

  Oferujemy indywidualny dobór rozwiązań w oparciu o potrzeby naszych klientów oraz warunki w miejscu inwestycji. Montaż instalacji opartej o pompę ciepła realizowany jest przez specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje, zaangażowanych w swoją pracę. Doradzą, dobiorą odpowiednie urządzenie, udzielą informacji dotyczących działania pompy ciepła, zajmą się montażem i wykonają serwis systemów.

  W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła wysokiej jakości od renomowanych producentów. Gwarantujemy ich wydajność i odporność na eksploatację.

  Podejmujemy się doboru oraz montażu pompy ciepła na terenie całego województwa pomorskiego. Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy miejscowości Gdynia, Gdańsk, Słupsk, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański, Chojnice, Rumia, Sopot, Tczew, Wejherowo oraz wielu innych w tym regionie. Pompy ciepła pomorskie – dojedziemy wszędzie, gdzie będziemy potrzebni!

  Chcesz w tani sposób ogrzewać swój budynek i zapewnić ciepłą wodę użytkową dla swojego domu lub firmy? Zainwestuj w efektywne, ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła. Podejmij decyzję, my zajmiemy się resztą!

  Zdjęcia z realizacji

  Sprawdź naszą ofertę!

  Decydując się na współpracę z naszą firmą klienci zyskują pewność najwyższej jakości wykonanej usługi, a także jej kompleksowej realizacji. Zajmujemy się doborem urządzeń, montażem pompy ciepła oraz serwisem w czasie trwania gwarancji oraz po tym okresie.

  Doskonałym uzupełnieniem pracy pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna, która dostarcza darmowy prąd, niezbędny do pracy urządzeń zapewniających ekologiczne ciepło w domu. Obie te inwestycje możesz powierzyć w ręce specjalistów z naszej firmy.

  Pompy ciepła pomorskie – zapraszamy do kontaktu!