Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Mazowieckim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła zaliczane są do nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych. Ze względu na oszczędności, jakie można dzięki nim uzyskać, brak emisji spalin do atmosfery, wysoki komfort korzystania z urządzenia oraz jego wielofunkcyjność, na montaż pompy ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów.

  Chcesz zainwestować w innowacyjny sposób ogrzewania domu bądź firmy? Skorzystaj z oferty firmy Hymon – lidera branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Swoją działalnością obejmujemy całe województwo mazowieckie, dostarczając naszym klientom sprawdzone rozwiązania, oferując wysokiej klasy urządzenia renomowanych producentów oraz świadcząc usługi doboru i montażu pomp ciepła na wysokim poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Pompa ciepła – na jakiej zasadzie działa?

  Działanie pompy ciepła opiera się o pobieranie energii cieplnej z zewnątrz budynku, z naturalnych zasobów środowiska i za pomocą czynnika roboczego kierowanie jej do instalacji grzewczych, takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Istnieją różne rodzaje pomp ciepła. Wśród dostępnych na rynku wymienić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wodna pompa ciepła czerpie energię z wód gruntowych, gruntowa pompa ciepła z gruntu, zaś powietrzna pompa ciepła to urządzenie pobierające ciepło z powietrza. Wśród powietrznych pomp ciepła wyróżnić można pompę ciepła powietrze-woda, która jest aktualnie najczęściej montowanym urządzeniem.

  Systemy oparte na pompach ciepła zapewniają nie tylko ogrzewanie. Pompy ciepła służyć mogą również do chłodzenia pomieszczeń, działając zamiast klimatyzacji, a także do przygotowania ciepłej wody użytkowej. To urządzenie wielofunkcyjne, co stanowi jego dużą zaletę.

  Jakie są zalety pompy ciepła?

  Ogrzewanie domu pompą ciepła to przede wszystkim ekologia. Podczas pracy nie zachodzi proces emisji szkodliwych substancji, zatem pompa ciepła nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne. To czystsze powietrze, którym oddychamy!

  Odpowiednio dobrana i zainstalowana instalacja działa wydajnie nawet przez kilkadziesiąt lat. W tym czasie zapewnia tanie ogrzewanie budynku, przynosząc oszczędności powstałe w wyniku redukcji kosztów ponoszonych na materiały opałowe czy opłaty licznikowe za gaz. To niezwykle rentowna inwestycja!

  Pompy ciepła mają przewagę nad innymi systemami grzewczymi również ze względu na komfort użytkowania, jaki zapewniają. Obsługa systemu nie wymaga uciążliwych prac, czyszczenia czy uzupełniania paliwa. Co więcej, urządzenie posiada niewielkie wymiary i nie trzeba specjalnych pomieszczeń w rodzaju kotłowni do ich zamontowania.

  Ze względu na niską inwazyjność montażu oraz niewielkie rozmiary, pompę ciepła można zamontować nie tylko w nowoczesnym budownictwie. Doskonale zastąpi przestarzałe instalacje oparte na paliwach stałych, takich jak węgiel czy pellet, a także kotły gazowe.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami!

  Montaż pompy ciepła w województwie mazowieckim

  Firma Hymon działa na rynku od 2011 roku, oferując rozwiązania bazujące na odnawialnych źródłach energii – instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Stale się rozwijamy, poszerzamy naszą wiedzę, pozyskujemy nowych, zadowolonych klientów.

  Każdą realizację traktujemy w indywidualny sposób, tworząc projekt instalacji w oparciu o potrzeby klientów i uwarunkowania z miejsca inwestycji. Instalację pompy ciepła przeprowadzają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, wyspecjalizowani w swojej działalności. Zapewniają profesjonalną i merytoryczną pomoc oraz sprawną realizację usługi.

  Podejmujemy się montażu pompy ciepła na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Działamy na terenie całego kraju, oferując wysokiej klasy pompy ciepła. Mazowieckie jest jednym z regionów, które obsługujemy. Nasze zespoły działają na terenie Warszawy, Radomia, Siedlec czy Wyszkowa.

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty najlepszej jakości, które wyróżniają się wysoką wydajnością i trwałością. Są w stanie pracować niezawodnie przez długie lata, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

  Postaw na inwestycję w pompę ciepła!

  Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, przeprowadzającą usługi w kompleksowy sposób. Korzystając z naszej oferty zyskasz:

  • doradztwo w wyborze pompy ciepła,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis pomp ciepła w trakcie trwania gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym.

  Obsługujemy całe województwo mazowieckie, oferując pompy ciepła w miejscowościach takich jak: Warszawa, Radom, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Sochaczew, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Płock, Ciechanów, Marki, Wołomin, Mława, Wyszków, Płońsk, Piaseczno, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Pruszków oraz wielu innych.

  Zapraszamy do współpracy – pompy ciepła mazowieckie!