Pompy ciepła Łódzkie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Zapoznaj się z ofertą
  pomp ciepła
  w woj. Łódzkim

  Wybór systemu grzewczego zapewniającego ciepło dla domu lub firmy może stanowić wyzwanie. W obliczu rosnącego zanieczyszczenia środowiska naturalnego oraz konieczności poszukiwania oszczędności finansowych, decyzja o instalacji pompy ciepła do ogrzewania budynku jest najlepszą z możliwych.

  Jeśli poszukujesz wykonawcy pompy ciepła, która zapewni wysoki komfort cieplny dla Twojego, skorzystaj z usług naszej firmy. Naszym klientom proponujemy w pełni profesjonalne i kompleksowe wykonanie doboru, montażu i serwisu pompy ciepła. Łódzkie to jedno z województw, którego mieszkańcy skorzystać mogą z naszej oferty!

  Pompa ciepła – w jaki sposób działa?

  Pompa ciepła to urządzenie, które do swojego działania potrzebuje odnawialnych źródeł energii. Pobiera energię cieplną ze źródła o niższej temperaturze – z gruntu, z wody luz z powietrza i przekazuje ją do górnego źródła, czyli do instalacji grzewczych, w tym do ogrzewania podłogowego.

  Pompa ciepła to innowacyjny i nowoczesny system ogrzewania domów jednorodzinnych, wielorodzinnych lub innych budynków mieszkalnych, a także firm, instytucji czy obiektów przemysłowych. Może być również wykorzystywana do produkcji ciepłej wody użytkowej oraz do chłodzenia pomieszczeń – jest doskonałą alternatywą dla systemów klimatyzacji.

  Wybór pompy ciepła zależy od wielu czynników, jednak najczęściej wybierana jest pompa ciepła powietrzna, w szczególności pompa ciepła powietrze-woda. Pompy ciepła powietrzne wykorzystują powietrze atmosferyczne do produkcji ciepła. Pozostałe rodzaje to pompy ciepła gruntowe, pompy ciepła wodne.

  Technologia, na której opiera swoje działanie pompa ciepła jest nowoczesna, bezobsługowa, czysta i bezpieczna. Wymaga jedynie niewielkiej ilości energii elektrycznej, które służy do transportowania ciepła z otaczającego powietrza, wody czy z gleby do instalacji ogrzewania czy podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Właśnie dlatego wraz z pompą ciepła warto podjąć decyzję o instalacji fotowoltaiki, zapewniającej darmowy prąd.

  Pompy ciepła - jak działają

  Jakie są zalety korzystania z pompy ciepła?

  Pompy ciepła to ekologiczny sposób ogrzewania domu. W odróżnieniu od innych systemów, bazujących na paliwach opałowych, nie produkują one spalin, a tym samym nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Wielofunkcyjność urządzenia polega na tym, że zapewnia on nie tylko ogrzewanie, lecz również chłodzenie, a także ciepłą wodę użytkową. Można z niego zatem korzystać przez cały rok!

  Decydując się na instalację pompy ciepła zyskujemy również pod względem ekonomicznym. Zapewniają one oszczędności wynikające ze znacznych obniżonych kosztów ogrzewania. Inwestor nie ponosi wydatków na materiały opałowe, ani na opłaty licznikowe za gaz, a także uniezależnia się od podwyżek ich cen na bardzo długi okres czasu – przez nawet kilkadziesiąt lat!

  Pompa ciepła to również najlepsze rozwiązanie pod kątem wygody użytkowania. To system niemal bezobsługowy, czysty, cichy i bezpieczny.

  Potrzebujesz więcej informacji? Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalne doradztwo – zapraszamy do kontaktu!

  Fachowy montaż pomp ciepła w województwie łódzkim

  Firma Hymon specjalizuje się w rozwiązaniach wykorzystujących odnawialne źródła energii. Oferujemy instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewcze oparte na pompach ciepła, które wykazują się wysoką efektywnością i wieloletnią niezawodnością.

  Na naszą fachową pomoc można liczyć na każdym etapie realizacji inwestycji. Zajmujemy się doborem pomp ciepła, ich montażem oraz serwisem urządzeń, przeprowadzając usługę w pełni profesjonalny i sprawny sposób.

  Naszym klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Każda wykonana przez naszych specjalistów instalacja grzewcza dobrana jest w indywidualny sposób do potrzeb inwestorów oraz ulokowania inwestycji, zapewniając maksymalnie wydajne ogrzewanie domu czy firmy.

  Oferowane przez nas systemy mogą być montowane zarówno w nowym budownictwie, jak i w przypadku chęci modernizacji systemów grzewczych. Przewidujemy możliwość współpracy z klientami prywatnymi, jak i biznesowymi.

  Obsługujemy całe województwo łódzkie – znajdziesz nas w miastach takich jak: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Skierniewice, Kutno, Pabianice, Wieluń, Łowicz oraz wielu innych miejscowościach. Dojedziemy wszędzie, gdzie będziemy potrzebni!

  Interesują Cię pompy ciepła łódzkie? Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę