Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Podkarpackie - instalacje fotowoltaiczne w województwie podkarpackim

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Odnawialne źródła energii zyskują na popularności, co wiąże się z rosnącymi cenami energii elektrycznej, chęcią oszczędności na rachunkach za prąd oraz troską o ekologię. Doskonałym przykładem OZE jest fotowoltaika, którą zainteresowanie rośnie z roku na rok na terenie całej Polski, w tym także na terenie województwa podkarpackiego. Inwestycja w panele słoneczne to bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie – jeśli i Ty poszukujesz informacji na temat fotowoltaiki oraz firmy, która oferuje profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania, trafiłeś w dobre miejsce!

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Panele fotowoltaiczne – korzyści dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych

  Fotowoltaika opiera się na energii słonecznej. Instalacja paneli fotowoltaicznych przynosi właścicielom domów jednorodzinnych, firm oraz gospodarstw rolnych wiele korzyści:

  • stanowi niewyczerpalne źródło energii, uniezależniające od podwyżek cen prądu,
  • energia słoneczna nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska,
  • wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo – prawidłowo zamontowane panele służą niezawodnie przez długie lata,
  • bezobsługowe korzystanie i prosta konserwacja są dużym ułatwieniem dla inwestorów.

  Jak zatem widać korzystanie z energii słonecznej przynosi wiele korzyści, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym. W celu montażu instalacji fotowoltaicznej warto jednak wybrać dobrego, sprawdzonego dostawcę – to gwarancja, że inwestycja zostanie wykonana tak, jak należy.

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie podkarpackim

  Nowoczesne technologie, jakie wykorzystywane są do produkcji paneli fotowoltaicznych sprawiają, że rentowność inwestycji w fotowoltaikę stale się podwyższa. Instalacja fotowoltaiczna powinna zostać dobrana do miejsca, w którym ma zostać zamontowana, biorąc pod uwagę stopień nasłonecznienia dachu lub gruntu. Właśnie dlatego w celu montażu instalacji PV wykonuje się projekt instalacji wybierając właściwe moduły od danego producenta. W projekcie paneli fotowoltaicznych uwzględnia się także zużycie energii elektrycznej przez dane gospodarstwo i przedsiębiorstwo, aby inwestycja była jak najbardziej rentowna.

   

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż instalacji to często spory koszt dla inwestora, dlatego warto wykorzystać dofinansowanie na panele fotowoltaiczne oferowane przez instytucje rządowe, samorządowe oraz unijne. Dobra firma fotowoltaiczna z całą pewnością udzieli wsparcia z zakresie zdobycia dotacji na instalacje fotowoltaiczne, co przyczyni się do redukcji kosztów na fotowoltaikę, a także pomoże w podjęciu dobrej decyzji dotyczącej wyboru ogniw, w bezpieczny, profesjonalny i niezawodny sposób dokona także montażu oraz uruchomienia instalacji. Jeśli jesteś mieszkańcem województwa podkarpackiego i interesujesz się fotowoltaiką, z całą pewnością przyda Ci się kontakt do naszej firmy – Hymon to lider rynku, który od lat projektuje i montuje systemy fotowoltaiczne u klientów indywidualnych i firmowych. Zapraszamy do kontaktu – napisz do nas, a my pokażemy Ci jak oszczędzać!

  Nasze ekipy montażowe możesz spotkać w miastach takich jak:

  Rzeszów

  Mielec

  Krosno

  Sanok

  Stalowa Wola

  Dębica

  Jasło

  Przemyśl

  Kolbuszowa

  Łańcut

  oraz wiele innych położonych na Podkarpaciu. Zapraszamy do współpracy!

  Jak rozbudować instalację fotowoltaiczną

  Fotowoltaika podkarpackie – czy montaż instalacji fotowoltaicznej się opłaca?

  Technologia idzie naprzód, a wraz z nią rośnie opłacalność systemów fotowoltaicznych. Ceny prądu w przeciągu kilku lat drastycznie wzrosły, a z nimi w górę poszły rachunki za prąd. Aby zredukować koszty warto podjąć decyzję o inwestycji w panele fotowoltaiczne, która zwraca się po upływie mniej więcej 6 lat.

  Choć instalacje fotowoltaiczne są coraz częściej montowane na obszarze Polski, nadal wiele osób obawia się rentowności inwestycji. Średnie nasłonecznienie na terenie kraju wynosi od 950 do 1100 kWh/m2, co umożliwia korzystanie z dobrodziejstw fotowoltaiki. Z kolei województwie podkarpackim istnieją doskonałe warunki do wydajnej pracy systemów fotowoltaicznych: średni stopień nasłonecznienia jest tutaj znacznie wyższy niż w pozostałej części kraju. W okolicach Rzeszowa średnie roczne wyniki sięgają do wysokości 1351 kWh/m2, co sprawia, że fotowoltaika na Podkarpaciu jest jeszcze bardziej opłacalna niż na pozostałym obszarze naszego kraju.

  Teren województwa podkarpackiego posiada unikalny mikroklimat, który nie powinien zostać naruszony. Ze względu na ekologię popularyzacja odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji fotowoltaicznych ma szczególne znaczenie.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Dotacje na fotowoltaikę – województwo podkarpackie

  Mieszkańcy województwa podkarpackiego chętnie korzystają z rozwiązań OZE. Fotowoltaika jest tutaj bardzo rozpowszechniona, a region zajmuje czołowe miejsce w wielu rankingach: łącznej mocy instalacji, ilości przyznanych dofinansowań na instalacje, a także liczby wniosków o dotacje na 1000 mieszkańców. Zwiększona ilość instalacji fotowoltaicznych w województwie podkarpackim bierze się również z popularności programów dofinansowania instalacji słonecznych.

  Projekty mające na celu zmniejszenie kosztów instalacji fotowoltaicznej mają przede wszystkim na celu popularyzację OZE i przyciągniecie inwestorów prywatnych, firmowych, jak i samorządowych do uniezależniania się od energii elektrycznej od zewnętrznych dostawców.

  Wśród programów oferujących dofinansowania i dotacje znajdują się:

  • Mój Prąd – bardzo znany program, który oferuje dofinansowanie na kwotę do 5000 zł,
  • Energia Plus -program oferuje do 15 000 zł dofinansowania.

  Innym rozwiązaniem jest również ulga podatkowa na fotowoltaikę oraz dla rolników zainteresowanych OZE. Niezależnie od tego, na który ze sposobów się zdecydujemy, czynią one instalację paneli słonecznych znacznie mniej kosztowną i bardziej atrakcyjną dla domu i firmy. Jeśli chcesz pozyskać fundusze na ogniwa fotowoltaiczne, skontaktuj się z nami – doradzimy, jaka forma dofinansowania jest najlepsza i pomożemy w jej uzyskaniu.

  Poznaj ofertę