Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika lubuskie: instalacje fotowoltaiczne na ziemi lubuskiej

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Zainteresowanie montażem paneli fotowoltaicznych rośnie w całej Polsce- nie inaczej jest na terenie województwa lubuskiego. Nie ma się co dziwić – panele słoneczne pozwalają na duże oszczędności, zmniejszając rachunki za prąd, a jednocześnie przyczyniają się do poprawy jakości powietrza.

  Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne w województwie lubuskim to idealne rozwiązanie dla każdego mieszkańca tego obszaru, który jest właścicielem domu lub innego budynku, który prowadzi firmę lub gospodarstwo rolne i chce zmniejszyć wydatki na energię elektryczną lub chce przyczynić się do ochrony środowiska.

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Fotowoltaika lubuskie – oszczędność dla domu, firmy, gospodarstwa rolnego

  Dla kogo przeznaczone jest rozwiązanie, jakim są panele fotowoltaiczne? Z instalacji fotowoltaicznych mogą skorzystać właściciele firm, rolnicy i mieszkańcy domków jednorodzinnych w województwie lubuskim. Dzięki inwestycji w odnawialne źródła energii, mogą podreperować swój budżet nawet o kilka tysięcy złotych rocznie.

  W przeciągu ostatnich lat ceny energii elektrycznej poszły do góry, podnosząc koszty codziennego życia i prowadzenia biznesu. Aby zaoszczędzić warto zainwestować w montaż instalacji fotowoltaicznej. Dzięki energii słonecznej możemy uzyskiwać w naszym domu, firmie lub gospodarstwie darmowy prąd, a wysokiej jakości systemy słoneczne będą działać bezawaryjnie przez długie lata. Trwałość i wydajność paneli słonecznych, a także oszczędność i ekologia to zalety, które sprawiają, że inwestycja w fotowoltaikę w lubuskiem jest bardzo dobrym pomysłem!

  mój prąd 2021 fotowoltaika

  Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra i okolice

  Fotowoltaika na terenie województwa lubuskiego zyskuje na popularności – coraz częściej mówi się o zjawisku, jakim jest boom na fotowoltaikę, czyli stałym, rosnącym trendzie zapotrzebowania na zamianę energii elektrycznej na odnawialne źródła energii. Najlepsze rozwiązania to takie, które są ekologiczne, wydajne, trwałe i oszczędne, a takim właśnie są OZE – z tych przyczyn warto zainwestować w dobrą instalację fotowoltaiczną.

  Jeśli jesteś mieszkańcem miejscowości takich jak:

  Gorzów Wielkopolski,

  Zielona Góra,

  Żary,

  Międzyrzecz,

  Nowa Sól,

  Świebodzin,

  Żagań,

  dołącz do grona osób, których nie dotknąć podwyżki cen prądu i zainwestuj w ogniwa fotowoltaiczne. To rozwiązanie, które sprawdza się już u setek tysięcy osób w całej Polsce, w tym również mieszkających w województwie lubuskim. Fotowoltaika Lubuskie to sposób na oszczędność!

  Hymon to firma, która oferuje klientom z województwa lubuskiego kompleksowy zakres usług z zakresu fotowoltaiki – rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji, w ramach odpowiadamy na wszelkie pytania i przekazujemy niezbędne informacje, a także przygotowujemy wycenę, a następnie przechodzimy do realizacji. Przygotowujemy kompleksowy projekt instalacji fotowoltaicznej, a nasze ekipy montażowe składające się z doświadczonych specjalistów montują systemy PV niezawodnie i bezpiecznie.

  Inwerter fotowoltaiczny

  Instalacje fotowoltaiczne a województwo lubuskie – czy to się sprawdzi?

  Choć usługi fotowoltaiczne stają się coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, wiele osób wciąż zastanawia się, czy rzeczywiście korzystając z OZE możemy uzyskać energię elektryczną dla domu i firmy i zmniejszyć rachunki za prąd? Czy fotowoltaika w województwie lubuskim to dobry pomysł? Odpowiadamy – oczywiście, że tak! Dobrze dobrane panele słoneczne, których działanie oparte jest na najnowszej technologii, sprawiają, że inwestycja przyniesie korzyści finansowe już po mniej więcej 6 latach.

  Średnie nasłonecznienie w Polsce wynosi od 950 do 1100 kWh/m2 – już w tym przypadku instalacja fotowoltaiczna staje się rentowna. W Lubuskiem średnie nasłonecznienie wynosi około 1100 kWh/m2, a w najlepszych warunkach słonecznych np. w Zielonej Górze może sięgnąć nawet do 5445 kWh/m2! Jak zatem widać instalacja fotowoltaiczna w województwie lubuskim to doskonała decyzja. Jeśli zatem wpadłeś na pomysł fotowoltaiki i mieszkasz bądź prowadzisz firmę lub gospodarstwo rolne w województwie lubuskim, napisz do nas – zapraszamy do kontaktu!

  Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sposobu na oszczędności. Oferujemy kompleksową opiekę, w trakcie której przygotujemy bezpłatną ofertę i wycenę montażu instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu. Dowiesz się również, czy w przypadku Twojego domu lub firmy montaż instalacji PV może zakończyć się sukcesem.

  Dotacje na fotowoltaikę dla firm,

  Dotacje – fotowoltaika w województwie lubuskim

  W ostatnich latach pojawia się coraz więcej projektów, które oferują dotacje i dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie lubuskim. Jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć dotacje na fotowoltaikę w tym rejonie, z chęcią pomożemy! Wbrew pozorom to wcale nie takie trudne – pomoc finansowa oferowana jest na szczeblu lokalnym, państwowym, jak i unijnym, co oznacza, że fotowoltaika staje się łatwiej dostępna dla większego grona osób.

  Z jakimi programami wsparcia dla inwestorów w OZE możesz zetknąć się na terenie województwa lubuskiego? Na mieszkańców tego regionu czekają dotacje i ulgi na odnawialne źródła energii takie jak:

  • Mój Prąd – otrzymaj dofinansowanie do 5000 zł na instalacje fotowoltaiczne,
  • Energia Plus – program oferujący maksymalnie 15 000 PLN dofinansowania.

  Dodatkowo, możesz skorzystać z ulgi podatkowej na fotowoltaikę:

  • Ulga podatkowa na fotowoltaikę,
  • Ulga podatkowa dla rolników, czyli o 25% niższy podatek rolny.

  Jak widać na inwestycję w panele fotowoltaiczne nie musisz wydać majątku – wystarczy odpowiednia wiedza i dobre przygotowanie, aby skorzystać z programów dotacji i dofinansowań. Naszym klientom z chęcią udzielimy wszelkich informacji, jakie są warunki ich otrzymania: już teraz skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Panele fotowoltaiczne w województwie lubuskim – wybierz najlepszych monterów

  Zastanawiasz się, która firma fotowoltaiczna w województwie lubuskim jest najlepsza? Postaw na sprawdzonego wykonawcę instalacji fotowoltaicznej – firmę Hymon. Co nas wyróżnia?

  1. kompleksowość usług – w ramach naszej oferty realizujemy inwestycję na wszystkich jej etapach: od projektu, poprzez zbieranie dokumentacji, montaż, uruchomienie instalacji, a także serwis systemów,
  2. profesjonalizm – dbamy o zadowolenie naszych klientów i maksymalną wydajność instalacji,
  3. specjaliści – zatrudniamy wyłącznie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem,
  4. wysokiej klasy urządzenia, które oferujemy naszym klientom to gwarancja ich niezawodności przez długie lata,
  5. gwarancja – najlepsza firma fotowoltaiczna to taka, która ponosi odpowiedzialność za swoją pracę – gdy potrzebny jest serwis systemu lub wsparcie w obsłudze instalacji, dobry wykonawca, jakim jest nasza firma, bez problemu pojawi się na miejscu,
  6. wsparcie w zdobyciu dofinansowania – nasza firma fotowoltaiczna oferuje również pomoc w otrzymaniu dotacji i dofinansowania na fotowoltaikę – dzięki nam załatwienie formalności stanie się znacznie łatwiejsze,

  Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę