Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika świętokrzyskie - instalacje fotowoltaiczne w województwie świętokrzyskim

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika zalicza się do odnawialnych źródeł energii. Wykorzystując promieniowanie słoneczne zapewnia dostęp do energii elektrycznej w domach, a także przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach rolnych. Ze względu na duże oszczędności, jakie można osiągnąć decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych, a tym samym uzyskanie niezależności energetycznej od rosnących cen prądu, fotowoltaika zyskuje na popularności.

  Fotowoltaika to sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie, które stanowi świetną inwestycję. Właśnie dlatego coraz większe grono osób podejmuje decyzję o instalacji fotowoltaicznej w swojej nieruchomości. Rosnące zainteresowanie fotowoltaiką jest obserwowana w całej Polsce, w tym również na terenie województwa świętokrzyskiego.

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Panele fotowoltaiczne w świętokrzyskim – korzyści

  Popularyzacja odnawialnych źródeł energii odbywa się nie bez przyczyny – są to rozwiązania niezwykle ekologiczne, nie szkodzą środowisku naturalnemu, gdyż nie emitują do powietrza szkodliwego dwutlenku węgla. Ponadto, OZE się nie wyczerpują, gwarantując inwestorom bezpieczeństwo energetyczne.

  Zwrot kosztów inwestycji w montaż instalacji fotowoltaicznej następuje po upływie około 6 lat. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na duże oszczędności w budżecie domowym, jak i firmowym, bowiem korzystanie z energii słonecznej jest całkowicie bezpłatne.

  Trwałość i niezawodność systemów fotowoltaicznych to ich kolejna zaleta – służą one latami, są bezawaryjne i wytrzymałe. Czas działania instalacji równa się bezpłatnym dostawom energii elektrycznej, bez konieczności przejmowania się rosnącymi cenami prądu.

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w województwie świętokrzyskim

  Boom na fotowoltaikę jest obserwowany w Polsce od wielu lat – ze względu na rozwijającą się technologię wydajność instalacji fotowoltaicznej stale się zwiększa, stając się coraz bardziej rentowna dla inwestorów. Rosnące ceny prądu w połączeniu ze wzrostem świadomości ekologicznej Polaków zwiększają zapotrzebowanie na odnawialne źródła energii, jakim jest właśnie fotowoltaika.

  Instalacje fotowoltaiczne powinny być wykonane przez zespół specjalistów, którzy świadczą kompleksowe usługi w zakresie doboru rodzaju paneli, dopasowując moc instalacji do zapotrzebowania na prąd w danym domu bądź firmie, wykonania projektu, instalacji modułów, a także serwisu systemów. Hymon zalicza się do liderów rynku, oferując fotowoltaikę dla domu, dla rolnika oraz dla firmy.

  panele słoneczne

  Nasz usługi świadczymy na terenie całego kraju, w tym także w województwie świętokrzyskim, montując panele fotowoltaiczne w miastach takich jak:

  Kielce,

  Ostrowiec Świętokrzyski,

  Kielce,

  Skarżysko-Kamienna,

  Kazimierza Wielka,

  Końskie,

  Sandomierz,

  Staszów,

  Busko Zdrój

  oraz wielu mniejszych miejscowościach. Jeślim mieszkasz bądź masz firmę w województwie świętokrzyskim i zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę dobierając najbardziej korzystne rozwiązania dla Twojego domu lub biznesu.

  Fotowoltaika świętokrzyskie – dofinansowanie

  Jeśli planujesz instalację fotowoltaiczną w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym, gdyż chcesz obniżyć rachunki za prąd, zapewnić sobie niezależność energetyczną, a także zadbać o środowisko naturalne, a jednocześnie nieco przerażają Cię koszty, możesz skorzystać z atrakcyjnych form dotacji i ulg podatkowych, jakie są oferowane zarówno klientom indywidualnym, rolnikom, jak i przedsiębiorstwom na terenie całego kraju, w tym także w województwie świętokrzyskim.

  Dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych na terenie województwa świętokrzyskiego możesz otrzymać korzystając z programów takich jak:

  • Mój Prąd – program w ramach którego dofinansowanie mogą otrzymać osoby fizyczne. Kwota dotacji nie może przekroczyć 50% kosztów kwalifikowanych, a jej maksymalna kwota wynosi 5000 zł. Jest to jeden z popularniejszych programów, dzięki któremu na panele fotowoltaiczne zdecydowały się tysiące osób w województwie świętokrzyskim.
  • Energia Plus – program oferujący dofinansowanie i pożyczki na dla przedsiębiorców, którzy chcą zainwestować w instalacje fotowoltaiczne.

  Dodatkowo, istnieje możliwość ulgi podatkowej dla osób, które zainwestują w systemy fotowoltaiczne wytwarzające energię elektryczną z promieniowania słonecznego.

  Jaką moc paneli fotowoltaicznych do domu wybrać?

  Najlepsza firma fotowoltaiczna w świętokrzyskim – jak wybrać?

  Fotowoltaika to dynamicznie rozwijająca się dziedzina – województwo świętokrzyskie nie pozostaje w tyle – w tm regionie zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne stale rośnie. Wybierając firmę fotowoltaiczną należy kierować się kilkoma czynnikami. Dobra firma fotowoltaiczna powinna przede wszystkim:

  • Świadczyć kompleksowe usługi – poczynając od przygotowania oferty, projektu dopasowanego do potrzeb, montując instalację, na jej uruchomieniu i ewentualnym serwisie kończąc.
  • Posiadać doświadczenie i niezbędne certyfikaty, które uprawniają do montażu instalacji fotowoltaicznych.
  • Świadczyć pomoc w uzyskaniu dotacji – pomoc w otrzymaniu dofinansowania pozwala na znaczną oszczędność czasu.

  Hymon to firma, która działa w Świętokrzyskiem od wielu lat – oferujemy usługi najwyższej jakości, urządzenia od renomowanych producentów i indywidualne podejście do klienta. Nie zwlekaj – napisz do nas! Odpowiemy na Twoje pytania, przygotujemy wycenę i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

  Poznaj ofertę