Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika łódzkie - panele fotowoltaiczne Łódź i okolice

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  System fotowoltaiczny w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym zapewnia możliwość sporych oszczędności na rachunkach na prąd, daje niezależność energetyczną, a także jest doskonałą i ekologiczną alternatywą dla tradycyjnej energii elektrycznej będącej źródłem zanieczyszczenia środowiska. Wszystkie te zalety sprawiają, że coraz więcej osób wdraża w życie rozwiązania, jakie daje fotowoltaika.

  Nie inaczej jest w przypadku województwa łódzkiego, gdzie codziennie nowe osoby decydują się na montaż paneli fotowoltaicznych i korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Dodatkowo, na terenie województwa łódzkiego, podobnie jak na większości regionów Polski, można pozyskać bardzo korzystne dotacje na instalacje fotowoltaiczne. Jeśli stoisz przed decyzją, czy montaż fotowoltaiki w Łódzkiem i okolicach jest dla Ciebie odpowiedni i czy warto w niego zainwestować, a także chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać dofinansowanie na fotowoltaikę, zapraszamy do kontaktu.

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne w województwie łódzkim – dlaczego warto w nie zainwestować?

  Inwestycja w panele słoneczne to doskonały sposób na oszczędności dla Twojego domowego lub firmowego budżetu. Jakie zalety posiada fotowoltaika?

  1. Inwestycja zapewnia szybki zwrot – instalacja fotowoltaiczna zwróci się po upływie około 6 lat. Tempo będzie szybsze, jeśli otrzymasz dofinansowanie ze środków samorządowych lub państwowych.
  2. Uzyskasz niezależność energetyczną – rosnące ceny energii elektrycznej sprawiają, że montaż instalacji fotowoltaicznych się po prostu opłaca – nie musisz przejmować się wysokimi rachunkami za prąd.
  3. Ekologia – korzystanie z energii słonecznej jest bardzo ekologiczne – nie powoduje emisji dwutlenku węgla, co jest bardzo korzystne dla środowiska naturalnego.

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród mieszkańców województwa łódzkiego. Właściciele domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, osiedli, firm, a także gospodarstw rolnych z roku na rok coraz chętniej decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu swojej nieruchomości lub na dobrze nasłonecznionym gruncie. Inwestycja w fotowoltaikę w województwie łódzkim jest bowiem bardzo opłacalna – to oszczędności, które pozostają w budżecie na lata.

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Zalety instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika łódzkie zyskuje na popularności, a boom na instalacje fotowoltaiczne przybiera na sile. Trend ten można zaobserwować już od lat – corocznie wzrasta ilość nowych paneli fotowoltaicznych montowanych w domach i firmach, a także gospodarstwach rolnych w całym kraju, w tym także na terenie województwa łódzkiego. Skąd tak duże zainteresowanie i moda na ogniwa fotowoltaiczne? Jest to przede wszystkim zasługa korzyści, jakie niesie ze sobą inwestycja w odnawialne źródła energii:

  • oszczędności – korzystanie z paneli słonecznych pozwala oszczędzić pieniądze, które wydajemy na rachunki za prąd. W przeciągu ostatnich lat koszty energii elektrycznej wzrosły o ponad 100%, a pobieranie energii pochodzącej ze słońca jest całkowicie darmowe.
  • szybki zwrot z inwestycji – decydując się na posiadanie instalacji fotowoltaicznej w swoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym, zauważysz szybki wzrost z inwestycji – pomocne są w tym również dofinansowania, dzięki którym w domowym i firmowym budżecie już po kilku latach zauważysz dodatkowe fundusze.
  • trwałość i niezawodność – panele słoneczne to produkty doskonałej jakości, które działają przez lata, bez konieczności ich konserwacji.
  • ekologia – panele fotowoltaiczne to najlepsze rozwiązanie pod względem ekologicznym – nie powodują emisji dwutlenku węgla i nie przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska.

  Jeśli nadal zastanawiasz się, czy fotowoltaika łódzkie jest dla Ciebie, skontaktuj się z naszą firmą – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Instalacje fotowoltaiczne – województwo łódzkie: czy to się sprawdzi?

  W jakim nasłonecznieniu instalacja fotowoltaiczna zaczyna mieć rację bytu? Według danych średnie nasłonecznienie w naszym kraju waha się w granicach od 950 do 1100 kWh / m2 i już przy takich wartościach fotowoltaika staje się dla nas rentowna. W wojewódzkie łódzkim sytuacja wygląda jeszcze lepiej – średnie nasłonecznienie wynosi tutaj bowiem 1100 kWh / m2 , a w wyjątkowo słoneczne miesiące może dochodzić nawet do 5542,60 kWh / m2 na dobę. Duża ilość światła słonecznego przekłada się na znaczną ilość wygenerowanego prądu.

  panele słoneczne

  Fotowoltaika w województwie łódzkim rośnie w siłę, a nasi nasi monterzy każdego dnia realizują zlecenia na instalacje fotowoltaiczne w miastach takich jak:

  • Łódź
  • Aleksandrów Łódzki
  • Bełchatów
  • Głowno
  • Konstantynów Łódzki
  • Kutno
  • Łask
  • Łowicz
  • Łódź
  • Opoczno
  • Ozorków
  • Pabianice
  • Piotrków Trybunalski
  • Radomsko
  • Rawa Mazowiecka
  • Sieradz
  • Skierniewice
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Wieluń
  • Zduńska Wola
  • Zgierz

  oraz wielu innych. Zachęcamy do kontaktu – w ramach bezpłatnej konsultacji przygotujemy ofertę dopasowaną do zapotrzebowania na prąd Twojego domu lub firmy. Nasi specjaliści są zawsze w gotowości do montażu instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika w Łódzkiem, dzięki naszej firmie, to niezawodne rozwiązanie na niższe rachunki za prąd i prędki zwrot z inwestycji.

  Jak uzyskać dotację na fotowoltaikę w województwie łódzkim?

  Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej w swoim domu lub firmie, jednak obawiasz się jej kosztów? Jest na to rozwiązanie – skorzystaj z programów wsparcia na finansowanie fotowoltaiki, które dostępne są w całej Polsce, w tym także regionie województwa łódzkiego.

  • Energia Plus – dofinansowanie do 15 000 zł na OZE,
  • Mój Prąd – dofinansowanie do 5000 zł na fotowoltaikę,
  • Ulga podatkowa na fotowoltaikę,
  • Ulga podatkowa dla rolników zmniejszająca podatek rolny o 25%.

  Jak widać na poziomie lokalnym, krajowym, jak i unijnym działa wiele programów, z których możesz skorzystać, aby zmniejszyć koszt instalacji PV w Twoim domu czy firmie, a ty samym obniżyć koszty inwestycji. Skontaktuj się z nami – z chęcią doradzimy, z których programów i jak z nich skorzystać.

  Poznaj ofertę