Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Podkarpackim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła to skuteczny sposób, aby połączyć troskę o środowisko naturalne z profitami finansowymi. Decydując się na posiadanie pompy ciepła zyskać można znaczne oszczędności, a jednocześnie zapewnić ekologiczne ogrzewanie domu i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

  Na terenie Podkarpacia działa firma Hymon – lider rynku w branży odnawialnych źródeł energii. Naszym klientom zainteresowanym montażem pomp ciepła służymy pomocą w doborze urządzenia, zajmujemy się montażem i serwisem instalacji, a także pomocą w uzyskaniu dofinansowania. Pompy ciepła podkarpackie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Pompa ciepła – działanie

  Pompa ciepła zapewnia ogrzewanie w domu lub w firmie, a także pozwala na uzyskanie ciepłej wody użytkowej, którą można wykorzystać do kąpieli, prania, gotowania czy w basenach przydomowych. Działanie pompy ciepła opiera się o pobieranie energii odnawialnej z naturalnego źródła dolnego: gruntu, wody lub powietrza i przekazywanie go poprzez czynnik roboczy do ogrzewania wody użytkowej lub do instalacji grzewczych.

  Warto wiedzieć, że najkorzystniejszym rozwiązaniem jest połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, gdyż do pracy pompy niezbędna jest niewielka ilość energii elektrycznej. Fotowoltaika to sposób na uzyskanie darmowego prądu, który zasilać może również pompę ciepła. Łącząc system fotowoltaiczny z ekologicznym ogrzewaniem domu i wody, zyskujemy ogromne oszczędności i redukujemy koszty energii elektrycznej oraz energii cieplnej.

  Istnieje kilka rodzajów pomp ciepła – różnią się one źródłem energii. Wymienić można pompy ciepła gruntowe, wodne lub powietrzne, w tym pompy ciepła typu powietrze-woda. Aktualnie do najczęściej wybieranych rozwiązań zaliczane są powietrzne pompy ciepła, których instalacja jest najmniej inwazyjna, a działanie niezwykle wydajne.

  Jakie korzyści zapewniają pompy ciepła?

  Decyzja o ogrzewaniu domu i wody użytkowej za pomocą pompy ciepła jest najczęściej podyktowana względami finansowymi. Korzystanie z ogólnodostępnych źródeł energii i brak konieczności opłat za materiały grzewcze typu paliwo stałe, olej opałowy czy gaz ziemny przynosi znaczne oszczędności w budżetach gospodarstw domowych lub firmowych. Szacuje się, że koszt ogrzewania maleją nawet o 70%.

  Niewątpliwą zaletą pomp ciepła jest również brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Bazują one na odnawialnych źródłach energii i nie emitują szkodliwych substancji, zanieczyszczających powietrze, wodę czy glebę.

  Oprócz odciążenia dla budżetu oraz proekologicznych właściwości, pompy ciepła zapewniają również wysoki komfort użytkowania, co wynika z ich bezobsługowego działania. Inwestycja w pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwolnić się od konieczności zakupu materiałów opałowych i ich uzupełniania. Urządzenia te pozwalają również z łatwością kontrolować temperaturę za pomocą regulatora.

  Pompę ciepła z łatwością można zamontować w dowolnie wybranym miejscu. Jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, dlatego idealnie sprawdzi się nawet w mniejszych budynkach. Nie trzeba specjalnie przeznaczonych pomieszczeń, jak kotłownia, aby posiadać własną pompę ciepła.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Montaż pomp ciepła w województwie podkarpackim

  Firma Hymon działa w branży odnawialnych źródeł energii od 2011 roku, oferując klientom prywatnym i biznesowym ekologiczne rozwiązania. Działamy na terenie całej Polski, obsługując również Podkarpacie i miejscowości takie jak Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Sanok czy Jasło.

  Oferujemy w pełni profesjonalne usługi z zakresu doboru i montażu pomp ciepła, dbając o zapewnienie maksymalnych korzyści dla klientów z inwestycji w odnawialne źródła ciepła. Montowane przez nas pompy ciepła powietrze-woda to urządzenia najwyższej klasy. Dbamy o ich prawidłowe działanie, oferując ich profesjonalny serwis.

  Pompy ciepła podkarpackie to sposób na długofalowe oszczędności, komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Nie zwlekaj – zainwestuj już dziś w technologię jutra!

  Sprawdź naszą ofertę!

  Mieszkańcy województwa podkarpackiego zainteresowani montażem pomp ciepła w swoich domach lub firmach mają możliwość skorzystania z oferty lidera rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce – firmy Hymon.

  W ramach współpracy z klientami oferujemy kompleksową realizację inwestycji. Doradzamy w zakresie doboru pomp ciepła oraz miejsca ich montażu. Zapewniamy dobór urządzenia, poszukując najefektywniejszych rozwiązań, a także odpowiadamy na wszelkie pytania z zakresu działania pomp ciepła oraz sposobów finansowania inwestycji.

  Kolejnym krokiem jest montaż instalacji w budynku, który przeprowadzamy w pełni profesjonalny sposób, sprawnie i z dbałością o poprawną pracę systemu. Oferujemy także serwis pomp ciepła, którego regularne przeprowadzanie zapewnia długoletnią, wydajną pracę urządzenia.

  Zapytaj o naszą ofertę – wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!