Pompy ciepła kujawsko-pomorskie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Zapoznaj się z ofertą
  pomp ciepła
  w Kujawsko Pomorskim

  Pompy ciepła to nowoczesne, innowacyjne i ekologiczne systemu grzewcze wykorzystujące do swojej pracy odnawialne źródła energii. Zapewniają ogrzewanie pomieszczeń, a także ciepłą wodę użytkową oraz możliwość chłodzenia w upalne dni lata, działając zamiast klimatyzacji.

  Każdy inwestor, który chce zdecydować się na instalację ogrzewania bazującą na pompie ciepła w województwie dolnośląskim, skorzystać może z oferty najlepszych specjalistów w branży – firmy Hymon. Nasze usługi realizujemy w sposób kompleksowy, profesjonalny, sprawny i staranny, dbając o wydajność i bezawaryjność montowanych systemów.

  Instalacja pompy ciepła – jak działa?

  Zasada działania pompy ciepła opiera się o naturalne zasoby. Pobiera ona energię z otoczenia – z gruntu, wody lub powietrza i poprzez czynnik roboczy kieruje ją do instalacji grzewczych w domach lub innych budynkach, do centralnego ogrzewania lub ogrzewania podłogowego.

  Na rynku dostępne są urządzenia takie jak gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wśród powietrznych pomp ciepła wyróżnić można z kolei pompy ciepła powietrze-woda, które są obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem.

  Pompy ciepła zapewniają ogrzewanie domu (doskonale nadają się pod ogrzewanie podłogowe), lecz również zapewniają podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo, urządzenia te można stosować zamiast klimatyzacji do obniżenia temperatury pomieszczeń.

  Doskonałym uzupełnieniem działania instalacji opartej na pompie ciepła jest fotowoltaika, która zapewnia dostęp do darmowej energii elektrycznej. Pompa ciepła potrzebuje bowiem niewielkiej ilości prądu w celu przekierowania ciepła z dolnego źródła energii do górnego źródła.

  Pompy ciepła - jak działają

  Pompa ciepła – zalety

  Pompy ciepła cieszą się rosnącą popularnością ze względu na szereg korzyści, jakie zapewniają. Są to zalety dla inwestorów, jak i dla całego społeczeństwa.

  Rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że na pompę ciepła decyduje się coraz większe grono osób, które chcą podejmować kroki ku ochronie środowiska naturalnego. Podczas pracy instalacje oparte na pompie ciepła nie emitują szkodliwych substancji, które pogarszają jakość powietrza. Każdy z nas czerpie zatem profity z rosnącej ilości modernizowanych systemów grzewczych na bardziej ekologiczne, gdyż możemy dzięki temu oddychać lepszej jakości powietrzem.

  Instalacja pompy ciepła wiąże się również ze znacznymi oszczędnościami. Dzięki pompie ciepła można w widocznym stopniu zmniejszyć koszty ogrzewania budynku, a także zyskać niezależność od jakichkolwiek podwyżek cen materiałów grzewczych.

  Wygoda użytkowania to kolejna z zalet pomp ciepła. Zadania takie jak zakup czy uzupełnianie opału, rozpalanie w piecu bądź sprzątanie wszechobecnej sadzy idą w zapomnienie. Pompa ciepła jest urządzeniem niemalże bezobsługowym, z którego korzystanie ogranicza się do ustawienia optymalnej temperatury. Jest również urządzeniem cichym, o niewielkich rozmiarach, dlatego jego montaż możliwy jest praktycznie wszędzie.

  Pompy ciepła to urządzenia niezawodne i trwałe, które mogą działać przez wiele lat. System pracuje wydajnie niezależnie od warunków pogodowych, nawet przy niskich temperaturach na zewnątrz.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat instalacji opartej na pompie ciepła? Skontaktuj się z nami – służymy pomocą!

  Dobór i montaż pomp ciepła w województwie dolnośląskim

  Montaż pomp ciepła to zadanie dla specjalistów – powierzając to zadanie w ręce fachowców z firmy Hymon zyskasz pewność doskonale wykonanej usługi, przeprowadzonej terminowo, sprawnie i z dbałością o wydajną pracę pompy ciepła. Dolnośląskie jest województwem, które może liczyć na naszą fachową pomoc!

  Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam uzyskać miano lidera branży. Stawiamy na indywidualne podejście do realizacji zleceń, dobierając najkorzystniejsze dla klientów rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia renomowanych producentów, które wyróżnia wysoka jakość wykonania i odporność na eksploatację.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów prywatnych, jak i biznesowych!

  Poznaj ofertę